0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #360 -: Август 30, 2015, 11:12:13 am »
Честито на всички, които празнуват днес! :)

Злате, коя е тази професия дето семките не са желани  :lol:,
то и аз ги подминавам де, ама защото не обичам да чопля  :)

А за децата- в почивните дни ходим, където и на нас ни харесва, на езерото, на реката, в гората. Нали се преместихме да живеем на село, та всичко това ни е наблизо  :).
А когато татко им е на работа, отиваме с него в София и сме или в някой парк (градинка, детска площадка) или в близкия МОЛ, където също им е интересно (тичат по коридорите, возиме се на ескалатора), харесват къщо количките в магазина (обикновено бутам две колички  :lol:). Просто си ги водим навсякъде с нас и участват във всичко :).

Ние утре пак сме на реката, което за децата означава ядене къпини на корем  :lol:

Пеше, отново много хубава почерпка с чудна гледка :)

Рачо, да е леко израстването на зъбките  :)

Хубав неделен ден за всички!  :)
« Последна редакция: Август 30, 2015, 11:37:11 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #361 -: Август 30, 2015, 11:16:12 am »

Никога не празнувам
този ден пък и малко известен отколкото другите
големи празници, все пак съм и част от него!  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #362 -: Август 30, 2015, 11:18:12 am »
Добро утро и от мен!
Завърна се лятото :) явно много сме настоятелни всички :)
Приятни пикници и почивка! Честито на именниците и рожденика!

М-и, как по 8 лв. на ден?  8O То дори и МРЗ не се връзва.
Тя тази жена работи просто, защото не може да стои ако питате мен :)
Елфи, не на Елените, тук по на север. Не е и толкова голямо, може би комплекс не е правилно.  Аз храна от топли витрини почти никъде не харесвам. Просто зеленчука искам да си го избирам и го дадох като пример, защото и 20 каси да разместя никой нищо не ми казва, а на пазара имам претенции да ми е здрав зеленчука и не можело  8O
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #363 -: Август 30, 2015, 16:43:10 pm »
Здравейте и от мен!

Теди, да е жив и здрав баща ти на патерица!

И честит имен ден на всички именници!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #364 -: Август 30, 2015, 19:14:49 pm »
Добър вечер, раздумковци.
Благодаря ви много за пожеланията за моят татко! :bighug:
Честит имен ден на празнуващите днес - Алекс77, малкото Алексче и f_30!
Със здраве да си носите хубавото име и много късмет да ви носи!

Много ми е изморено вече и очаквам с нетърпение да мине и утре, за да почивам за ден.
Приятна да ви е вечерта!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #365 -: Август 30, 2015, 19:46:55 pm »
Момичета и момче, писах на няколко пъти тези дни, но като прикача снимка и нищо не успявах да постна  :(
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #366 -: Август 30, 2015, 20:02:40 pm »
47 Smiles, страхотна снимка!


Теди, на мен пък двата почивни дни ми бяха малко. Вече съм доста уморена и ми се иска малко отпуска, но за момента няма как да стане, защото ще е я пазя за опита.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #367 -: Август 30, 2015, 23:15:17 pm »
Смайли, много хубава снимка  :)

За прикачения файл има ограничение в големина (до 2 MB), може да са били по-големи снимките и затова да ти блокира публикацията.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #368 -: Август 31, 2015, 05:47:19 am »
Добро утро  :D

Смайли, голяма красота си снимала!!!

Хубав ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #369 -: Август 31, 2015, 10:11:11 am »
Добро утро! Хубав ден, успешна и слънчева седмица от мен!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #370 -: Август 31, 2015, 11:01:54 am »
Добър ден! Завръщам се след дълго отсъствие. :) Първо малко почивка в края на юли, от която не разбрах кой знае колко, защото се занимавахме и с ремонти. После веднага се хвърлих в дълбокото в офиса, а миналата седмица за финал на лятото - едно гръцко море. Бяхме на Тасос - много сме доволни и малки и големи. Затвърдих си убеждението, че ако ще плащам на българско море няма да отида.
Хубава и успешна седмица на всички!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #371 -: Август 31, 2015, 11:37:58 am »
Здравейте и от мен!


Хубава седмица на всички!


И ние се замисляме пак за Гърция, може би около 22 септември, но да видим какво ще стане.





Бореща се за една мечта.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #372 -: Август 31, 2015, 12:31:48 pm »
Никаква есен  - нека да е лято !
Искаме още плаж !

Вчера изкарахме страхотен плаж на Аркутино - препоръчвам го .   Но говоря само з аплажа  -за прилежащи  бази и заведения нямам мнение. Водата бистра ,   плитко е  достатъчно   навътре ,без да има издълбан стръмен бряг  -за деца е много удобно  . Няма  дандания , музика и продавачи по плажа.  Реално имаше много  хора с деца и въпреки  всичко  е тихо и спокойно . И  красотата- погледнеш зад плажа- виждаш планина, дървета и дюни   ,а  не хотели и  заведения  -  гледката е отмаряща  за сетивата .

Ние  откакто сме "Морски"   понеже ходим на плаж за по няколко  часа   или уикенда ,  не почуствах   тази година  цялата негативна страна на нашето  Черноморие  , защото най-много да имаме  един обяд навън , вечер сме си у дома . Нося някакви домашни  сиренки , бисквитки , плодове . Така хем денят разнообразен и почивен , хем   спокоен .


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #373 -: Август 31, 2015, 12:59:01 pm »
Ехоо, привет  :P
Сега съм от компютъра... Ех, колко е по-лесно така  :P
Сигурно снимките са били големи, но проблемът е, че не знам как да ги смаля от телефона. Намерих един начин де - като мина през Инстаграм.
Онези цветенца са от градината на майка ми. Исках да ви покажа и тиквите, дето висят отвсякъде, гроздето, смокините, сливите и другия зарзават в градината, но нищо  :lol:

За Дани тук е голямо забавление. Научи се да казва "коте" и си изтънява гласа и казва "мау мау". Много е смешен. Опитва се да "гали" котките, но всъщност ги потупва, понякога и по-силничко  :lol:

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #374 -: Август 31, 2015, 16:10:11 pm »
Здравейте всички!
Днес не успях да предложа закуска, но предвид часа предлагам:


утре по тава време трябва да съм така.
или така:



Но ако има кой да ми предложи, и това няма да откажа:



Морските, нищо не решихте за среща, нямам ви телефоните на всички, но ще звъня, то се е видяло. :lol: :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #375 -: Август 31, 2015, 16:12:29 pm »
Привет и от мен!
Време е за следобедно кафенце,



Ние бяхме на моренце миналата седмица и още оправям багажи. Като изключим италианските ни семейни недоразумения и дребни инциденти, беше много добре. Успях да се наложа да бъдем сами във вила на приятели, далеч от шумотевицата на курорта, та си починахме. Няма навалица, шумотевица, чалга, дори TV нямахме. Но пък багажеца много - чаршафи, кърпи за плаж и за баня, плажни чадъри, плажни столове, козметика, лекарства (то основно аз имах нужда от тях), на малкия бях помъкнала всякакви по вид дрехи и обувки. И сега втори ден пера и още има. Тотално объркахме режима на малкия, но има изгледи до края на седмицата да влезем в норми. Важното е, че на народа му хареса и искат и догодина, ама аз му мисля, че все емоциални критикари го раздават като христорадевското магаре.

Спокоен следобед и спорна седмица на всички! И да честитя праниците на тези, които съм изпуснала.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #376 -: Август 31, 2015, 18:33:50 pm »
Смайл, добре че не си могла да покажеш смокините  :lol: Като пътуваме се оглеждам като сокол да не пропусна някой търговец  :lol: Не знам защо няма на пазара тази година, а много ми се ядат. Днес ги почнах от колата  :lol:
РТФ, почивката явно супер се е получила! То багаж винаги има после за оправяне :)
Вземам си кафе, че заспивам права  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #377 -: Август 31, 2015, 19:44:38 pm »
Няма да показвам смокините тогава  :lol: Ще ви покажа Габи :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #378 -: Август 31, 2015, 19:52:02 pm »
Сладунче  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #379 -: Август 31, 2015, 19:53:31 pm »
Много е сладка!





Бореща се за една мечта.