0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #340 -: Август 29, 2015, 04:35:31 am »
Добро утро и успешен ден  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #341 -: Август 29, 2015, 05:38:51 am »
Добро утро. Не пия кафе, но това е в толкова слънчева чаша, че не мога да откажа. Усмихнат съботен ден на всички.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #342 -: Август 29, 2015, 07:24:37 am »
Добро утро!И аз изпих вече моето кафе  :)! Благодаря,Зайо! След малко се изнасям за посрещането на последните ,за жалост,туристи  :(. Сега гледах графика на авиокомпаниите, с които работя,за септември. Тази година планират приключване около средата на месеца,за разлика от предишните- поне до края на септември.Лятото си отива и съчетано с празния плаж от снимката на Зайчето,малко ми действа меланхолично.... :? Ама ,то всяка година е така  :lol:! Да се радваме на слънцето и хубавото време ,което ни се предлага. :D
Нашия младеж има пробили зъбчета  :D :D. Малко е неспокоен,малко температура,но за сега ,честно казано "минаваме метър" :wink: Дано с това се отървем.
Пожелавам ви една хубава събота!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #343 -: Август 29, 2015, 08:18:25 am »
Ох, на тази слънчева чаша и аз много и се радвам :)
Рачо, честито зъбче! Купували се дъвка и игла, да е бяло и остро зъбчето (то второто е гарантирано де ) :) И на мен ми е мъчно, че лятото си отива, тази година много късо ми се видя....
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #344 -: Август 29, 2015, 09:14:33 am »
Добър слънчев съботен ден! Вземам си кафенце, изглежда прекрасно. Благодаря, Зайко!
Капитане, когато изпратиш самолетите ще имаш време за морето и за любимите хора. Честити ви зъбчета!
Относно празните плажове мен ме специално ме зареждат със спокойствие и наистина мога да се насладя на красотата на морето.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #345 -: Август 29, 2015, 09:59:17 am »
Добро утро и от мен! :)
Аз също ще си взема от слънчевото кафе на Зай и после отлитам по задачки (къде приятни, къде не...).

м-и, аз откакто си я сложила лентичката много й се радвам и даже тук те споменавам на няколко познати, та да ти се радваме заедно, но все не успявам да ти честитя, че тези дни повече чета, отколкото пиша. Много да си се слушате със шушулките и да си се пазите :P

Рачи, честити първи зъбчета. Понеже нали съм малко обременена от работа (професионално изкривяване, както му викат), ама нали знаеш, че миенето на зъбките при децата започва с първото поникнало зъбче. Много отхапани ябълки (и носове) на малкия герой! :D

Злате, разкажи за Керамоти, къде спяхте, къде хапвахте и т.н. Ние скоро сме към Неа Врасна, а по-после и на Агия Триада. Гледам във фейса, че моя съученичка е там в момента.

Зай, на къмпинг бяхме, с наша палатка (малка, двуместна). Хубаво беше, защото местата/парцелите на къмпинга са що-годе регламентирани и пространство си имаш достатъчно. Много от лагеруващите бяха с каравани, кемпери, шатри, големи палатки и си бяха построили (буквално!) домове в къмпинга. Повечето от тях обаче са там за повече от месец (два, три...). Има общи бани и тоалетни, които за целия лагер бяха сумарно (6 дамски и 6 мъжки бани + 18 дамски и 18 мъжки тоалетни). Интересно беше, че има отделни мивки за посуда, пране на дрехи, миене на лице и т.н. Даже има общ хладилник за ползване (много хора си бяха домъкнали големи хладилници с фризер 8O) и една малка обща пералня. Всеки ден хигиенистите чистят по два пъти - сутрин и след обяд (и чистят качествено). Има си ток, ако искаш да ползваш, за който допълнително се заплаща.
Хранехме се основно в едно заведенийце, в което една от дамите на персонала знае перфектно български. Дали е българка, не разбрахме. Те са семейство/рода, което си върти кръчмата, но готвят много хубаво и евтино. На мен даже ми сервираха супа всяка вечер "под масата", защото по принцип я предлагат само на обяд. Абе, много са готини! Аз им се наяждах само с хлебчетата със зехтин и подправки, още преди да ми е дошла поръчката :lol:. Вечер след 19ч там не можеш да си намериш място. Хората буквално чакат някой да стане, за да седнат. Имат разнообразно меню, но ако търсиш някакви лъскави блюда, тип 5-звезден ресторант, не е там мястото. Цените им бяха все едно си в България, но умножени по две, заради еврото (пържените картофи бяха 1,50 евра :lol:). Казва се "При братята", на крайбрежната уличка с многото магазини и заведения.
В крайна сметка всеки си знае с какво разполага и колко може да си позволи на почивката, която си е планирал. Моя колежка беше учудена как аз и ММ сме успявали да вечеряме за 15-20 евро двамата, като тя само за кафето си в Гърция давала 5 евро. Е, моето струваше 1 - 1,5 евро. Не сме си лишавали от нищо - нахранени и напити сме били през целия си престой (аз даже не винаги успявах да си изям порцията). Явно, защото никой от двама ни не яде октопод, а предпочита нещо по-лицеприятно :lol: (това в кръга на шегата).
Абе, Керамоти си е една малка България. На нас дори не ни се наложи да използваме друг език там :D.
Пожелавам ти една много хубава почивка на края на лятото и да си донесете много приятни спомени.

(Хиляди извинения за дългия пост :?)

Весела събота!
« Последна редакция: Август 29, 2015, 10:05:18 am от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #346 -: Август 29, 2015, 10:03:26 am »
Злати, благодаря! Чудесен е поста! Аз много обичам да чета такива разкази :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #347 -: Август 29, 2015, 10:28:01 am »
И аз благодаря за хубавия разказ, Златето:)

Чудесно кафенце, Зайче, взимам си с удоволствие  :)

Морето го харесвам извън сезона, защото е по-тихо и спокойно, а и температурите са по-приемливи за мен  :), никак не мога на слънце, не се пека на плажа. Предпочитам дървета, сенчица, горски човек съм аз  :)

Много хубав ден на всички!
Теди, дано да почиваш и ти, ако не, да ти е по-леко днес  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #348 -: Август 29, 2015, 10:33:49 am »
Добро утро и хубав съботен ден на всички желая :)
На мен лятото винаги ми се вижда кратко да ви кажа, защото като една истинска змия си търся топличкото, ама през по-голямата част от годината - нямаааа.  :lol: Все пак каквото четох по разни прогнози за времето дългосрочни - септември щял да си бъде топъл, че и октомври. Та който не се е класирал досега за почивка - морска, или друга, ще може спокойно да си направи такава мисля, при добро време и добри цени вече.
Докато съм на ваканционна тема, да кажа че с години, ама доста години не бях ходила на почивка през август, умишлено. Просто ненавиждам стълпотворения, а в прословутия "отпускарски месец" са неизбежни. Тази година така се случи, че заради изпити и съобразяване с отпуските на други хора - точно август се оказа възможното време да се ходи някъде. Казах си, че едва ли ще е толкова зле, все пак колко хора почиват тогава и са доволни, аз да не съм извънземна нещо... Е, дълбоко съжалих за този си експеримент и определено август го връщам в "черния списък"  :lol: Не, че си изкарах зле чак, но си давам сметка, че месец преди, или след август - бих си изкарала в пъти по-приятно и спокойно. Неприятно ми е за пореден път да констатирам, че нивото на родния туризъм и туристическите ни услуги е плачевно ниско. Въпреки, че се "застраховах" с проверени хотел и дестинация, от които бях много доволна предишни години, морето изобщо не го и помислих като опция и пак...мила родна картинка. При пълен 100% хотел - ами просто не са в състояние хората (мениджмънт и персонал) да се справят не добре, ами малко от малко адекватно и това е.  :? Ходят като мухи без глави, потят се, сумтят, пъшкат, държат се грубо с клиентите, просто защото им идва нанагорно да смогнат с толкова много хора. Типично по български нали, ако направиш нещо добре и потръгне - непременно трябва да го о***ш по някое време...от алчност и глупост. Когато за първи път (през 2010) посетих хотелът, в който бях и тази година - наистина беше очарователно и направено всичко както трябва. Кокетна 3-етажна сграда, СПА-зона с чуден вътрешен басейн, външен басейн, голяма градина, хубав ресторант, че и пиано бар...Понастоящем, хората са построили втора сграда със стаи и апартаменти т.е.  още места за спане (като бройка са поне +50% от тези на първата сграда), обаче останалото си е същото като площи и съоръжения. И какво се получи? За 8 дни престой - така и не успях да улуча свободен час за масаж, процедура за лице и каквото и да било, което е нормално при наличието на 3 козметични кабинетчета и толкова много гости на хотела. Казаха ми, че вече часовете за такива процедури се записвали още като си правиш резервацията  8O В хотелския ресторант - също се налага да си правиш резервация за вечеря, понеже при пълен хотел вътрешната и външната му част с 300 зора могат да поемат към 40% от гостите, или по-малко. Вечерята ти съответно е крайно неприятна, понеже се пренареждат маси така, че да се сбутат максимално много хора някак си и седиш почти в скута на съседната по маса жертва. Кухнята не смогва естествено, чакаш един час за таратор, за другото - ясно. А посмееш да попиташ: "Какво става с..." - следва тросване от сервитьора и реплика: "Госпожо, не виждате ли колко работа имаме?!!!" Виждам, просто съм гладна!!! Плажът и басейните - най-големият кошмар разбира се. Бившата прекрасна градина е заета от-до от шезлонги, сложени почти един върху друг. Естествено и при това положение пак не стигат за всички. Още първия ден, установявам, че е на почит "номера с хавлията", в 9 сутринта - хавлия има сложена на всеки шезлонг - места за плаж няма. В басейните е буквално супа, плуването е невъзможно, можеш единствено да се киснеш като хипопотам и да се надяваш някое от скачащите в басейна деца, да не скочи на главата ти. Това, че скачането е забранено нали - не прави впечатление на 99% от родителите, някои от тях също скачат, за да покажат на наследника, как точно се прави "водна бомба". Спасителите вдигат ръце, след 10-тата направена забележка, оставят клиентите "да се оправят помежду си" и ми обясняват, че с тези хора нямало излизане на глава, ако съм искала аз да им кажа, че не бива така... Искам, ама не ми се рискува някой гневен и пийнал татко да ме набие насред плажа, а и това НЕ е моя работа все пак!!! Зарязваме хотела и плажа и го удряме на целодневни екскурзии до тук и там. Не, че е лошо и не бяха предвидени и без това 2, но по принуда направихме още 5 до всеки интересен камък и музей в региона, понеже алтернативата беше да си седим в хотелската стая и да цъкаме в нет-а.  :lol: В един момент се почувствах като пълен идиот, затова, че плащам за СПА-хотел, на който ползвам само "спа-то", ама в онзи смисъл нали - "просто спим там".  :lol: Ами само за спане - имаше чудни къщички за гости, за три пъти по-малко пари, ако знаех каква е хавата - щях да си наема стая в някоя от тях. Заговорих се по тези въпроси с една от жените на рецепцията, тя ме "утеши", че само август било толкова зле, понеже им била пълна до дупка базата, през другото време си било нормално и приятно както го помня. Много ми олекна от това инфо както се сещате.  :lol:

Пиша го всичкото това, че днес се присетих за призива на бате ви Бойко от началото на лятото да почиваме в България. Да почиваме, ама то не става само с призиви, а това което ви описвам е много, много далеч от почивка, пък съм сигурна, че по други места и хотели е било и много по-зле от това, което аз разправям. Не знам родните "хотелиери", кога ще започнат (и дали) да сгряват, че така туризъм не се прави и клиенти не се задържат. Яд ме е, защото имаме наистина разкошни природни дадености, всички предпоставки да развиваме туризъм, така че пушек да се вдига, ама не бе!!! Недалновидност, печалбарство, дай тази година да вземем повече пари за нощувки от миналата е "бизнес-планчето". А това, че тазгодишните гости, догодина не биха се върнали и ще кажат на всичките си приятели и познати да не ходят там - не им хрумва. И после тия същите ще пищят, как родния туризъм не вървял, как сме предпочитали Гърция, Турция и Марс, ама да не е тук просто. Ами предпочитам тук лично аз, ама не при такива "условия". То е просто, ама не е за прости хора все пак.  :?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #349 -: Август 29, 2015, 11:38:12 am »
Жбрул, прекрасно те разбирам. Мои близки ходиха в хотел с инклузив, не ми се търси сега да видя с колко звезди са, но 5 тави с храна  от които пържени дробчета (разбирай тава с мазнина и 10 дробчета се гонят вътре), лозови сарми от консерва, пържени картофи и още някакъв буламач, просто за мен не е храна. Никога не рискувам с инклузив, защото аз и кюфтета, кебапчета и карначета не ям. Персоналът е прекалено малко и зле платен, моя близка работи в комплекс където са работници за всичко като тръгнеш, че сутрин сменят спалното бельо и чистят стаите, до сервиране и отсервиране в хотела, имат дни с по над 500 човека на обяд и вечеря, имат да вземат заплати от миналото лято  :? в някой дни (от натоварените де) надникът е 8лв.  8O Еми никой не може да ти се усмихва и държи добре в тази ситуация. Жалко е наистина, сами си затриват бизнеса тия собственици.
И не са само в този бизнес така. На пазара не можело да избирам чушки и домати?! Под избирам имам предвид да са здрави, не красиви, едри с правилна форма. Просто пазарувам за дълго време и има ли едно развалено накрая всичко отива на боклука. После що се купувало от Кауфланд, ми щото си ги избирам затова, никой намусен не ми казва като искам да си ги избирам да си ги бера от градината.
Ние от няколко дни сме с коте в двора. Комбинация от плюшена играчка и добра дресировка е  :lol: шефът като го остави го намества в определена поза и то милото така седи  :lol: Мислих, че ще избяга на първият ден, аз бих  :lol: а то идиотоустойчиво, чак му и харесва  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #350 -: Август 29, 2015, 12:00:23 pm »
Добър ден.
Теди, дано да почиваш и ти, ако не, да ти е по-леко днес  :)
Марси, не почивам през уикенда когато почиват "нормалните" хора, а в делничен ден. Но ти благодаря сърдечно за пожеланието! :flower:
Рачо, честити ви първи зъбчета!
Слагам почерпка за рожденият ден на моят татко. Днес празнува 60 годишнина. :D
Да ми е жив и здрав.

Лек и усмихнат да е денят за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #351 -: Август 29, 2015, 14:38:34 pm »
Тединка, жив и здрав да е татето!

Жбрулка, и аз мразя август. Тогава обичам да съм на работа - София е прекрасно празна  :D

Злате, мерси за споделянето! Ние сме в Неа Врасна (или Паралия Врасна - там някъде) от днес и не ми се мисли колко е "българско" тук... Още нямам впечатления, но пък къщата е супер, има и добър нет. Утре, ако стана навреме, ще ви пусна снимки с изгрева.

Рачо, честити ви зъбчета! Много съм фен на самолетите, завиждам ти къде работиш, но предполагам, че ако ми е професия, няма да е такъв кеф...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #352 -: Август 29, 2015, 16:30:16 pm »
Злати, къде е пила твоята колежка кафе за 5 евро? Ние с децата винаги вечеряхме на ресторант и ни излизаше към 25, макс. 30 евро, като буквално преяждахме. На мен ми се вижда по-евтино или колкото в София, където също оставяхме по 60 лв.
Моята колежка, която е румънка, всяка година ходи на нашето Черноморие. Тази година била на Зл.пясъци. Хич не й беше харесало. На ол инкузив. Не била хубава храната, много била шумна музиката. Да кажа, че има две малки деца. Не е отишла да купонясва. Ние с другата колежка се спогледахме и й казахме да ходи само на Албена, че там е малко по-тихо и кротко. То нашето море вече е станало направо непоносимо. Не, самото море, де. Разбрахте ме. От 5 години не съм ходила и май няма да е скоро. :-( И в този ред на мисли ви предлагам една статия за т.нар. летен грип в България (как пък не чух в Гърция или в Испания някой да го е хванал, както твърди едната лекарка, че се случвало в южноевропейските страни?!) : http://dw.com/p/1GNi6

Рачо, честито зъбче на Тео!

Теди, ЧРД на баща ти!

Джей, докато имате възможност, ходете не през юли и август, че после като почне детето у-ще, съвсем няма да има как. При нас най-скъпи са почивките точно през ваканциите. Как да не се порадваш на тур операторите, хотелите и прочие?!


Хубав уикенд на всички!
« Последна редакция: Август 29, 2015, 16:47:34 pm от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #353 -: Август 29, 2015, 22:21:17 pm »
моя близка работи в комплекс където са работници за всичко като тръгнеш, че сутрин сменят спалното бельо и чистят стаите, до сервиране и отсервиране в хотела, имат дни с по над 500 човека на обяд и вечеря, имат да вземат заплати от миналото лято  :? в някой дни (от натоварените де) надникът е 8лв. 
Да не работи в Елените? Де що имам познат да се засили там на работа или почивка, го спирам, че е много зле положението.

Апропо, като каза Кауфланд, точно пък днес бях в бургаския - ами, ще ме извиняват, ама топлата им витрина е скъпа, да не говорим, че месото изобщо не ми хареса - то в нашия квартален супермаркет, дето се води скъпо, ми излиза по-евтино. Едни хлебчета взех, уж топли - докато стигнем до Влас, станаха на камък.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #354 -: Август 29, 2015, 23:28:40 pm »
М-и, как по 8 лв. на ден?  8O То дори и МРЗ не се връзва.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #355 -: Август 30, 2015, 07:17:53 am »
Добро утро  :D
« Последна редакция: Август 30, 2015, 07:20:19 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #356 -: Август 30, 2015, 08:06:42 am »
Добро утро и от мен! Зайче, освен кафенцето ще си взема и от любимия ми папагалски слънчоглед. :lol:
Бързам да честитя имения ден на Алекс77 и малкото Александърче, да са живи и здрави и много щастливи.
Ако има и други именици, да се чувстват поздравени и те  :bighug: :bighug: :bighug:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #357 -: Август 30, 2015, 09:06:28 am »
Добро утро и от мен! Отново се очертава слънчева неделя. :D Зайо,това съчетание със слънчогледа нещо не го "схванах" :lol:! Първо да честитя именните дни на Алекс и малкия Алекс.Както и РД на таткото на Теди! Да са здрави,усмихнати и обичани  :D.
Злате,много ми харесва на мене Керамоти и въпреки,че Вили иска да я сменяме,при първа възможност ще отидем цялото семейство още веднъж,поне.  Близо ни е на нас и е много спокойно. Не е известен курорт,което обяснява всичките му "екстри" ,за които го харесвам.Сещам се за коя таверничка ни говориш  :lol:. на пристанищната улица е,нали? Последно беше с камъш по стените и рибарски мрежи.Жената на собственика е българка.Имат двама сина. Последно бяха на около 5-7 години,но сега може и да са поели семейния бизнес и да са я кръстили "При братята" :wink: Ох,как ми се приходи..... :D
Жбрул,нямам какво да добавя. :wink: Не го умеем този туризъм и това си  е... Той ББ на майтап го удари с този призив,ама направо си им намекна да си оправят продукта и цените.. Те май не го разбраха.Е, има си и "бели лястовици" ама те за това са "бели" :wink:. Караме я още по "Балкантуристки". То май и тогава си беше по-добре. Ами като се научат и ме заинтригуват,ще ме върнат. До тогава-"Ариведерче,Рома" :lol: :lol:.
Зайо,аз преди съм летял няколко пъти и като тебе много ми бяха интересни самолетите и летищата,ама от както са ми лятно ежедневие ,не им се вживявам толкова. :lol: Нормално е. самолета се оказва ,че е добре измислена,проста машинка,ама номера е да го вдигнеш и да го приземиш /с Трибестан не става / :lol:. Там вече са сложните системи.Абе "изпонаврях" им са на самолетите където се сетих... :lol: :lol: Иначе обслужването,организацията,движението по пистата ?перон се нарича или рампа? е подчинено на много строги правила и при нарушение си има безкомпромисни наказания  :( Има кой да ги следи тези неща,вярвайте ми. И ако някога се чудите,какво е това "лутане" и струпване около самолета,то е добре организирано и целта е да се подготви самолета максимално бързо за обратен полет ,за да няма закъснение.Щото те правят по 5-6 полета на денонощие и ако някъде закъснее се отразява на всички. 8O А това е лошо. Много пътници си мислят.че като слязат те и самолета го оставят паркиран да ги чака за следващия ден :lol: :lol: :lol:. Няма чакане,до 45-50 минути е натоварен ,с пасажери и във въздуха. Някой даже и за 35,то зависи от компанията. Абе мога да ви говоря с часове.... :D
Хубава неделя,момичета!!! Радвайте се на семействата си. :D Ние с Теди ще поработим малко,но и ние няма да пропуснем нашите.... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #358 -: Август 30, 2015, 09:51:38 am »
Честит имен ден на Алекс и малкия Алекс. И честит рожден ден на таткото на Теди!
Зайко, страхотно кафе! Я да видим дали и закуската може да му бъде в тон:



Морските, слагайте бързоварите в морето, че обичам топличко  :lol: Само да кажа, че май няма да имам нет в хотела, та организирайте се по-бързо, пък аз се държа телефонна връзка с някой от вас. Това за срещата другата седмица говоря.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #359 -: Август 30, 2015, 10:03:21 am »
Добро утро!
И днес няма да пропусна кафето на Зай, но семките ги подминавам (пак професионално изкривяване :lol:).

Честити празници на Алексчетата и на Таткото на Теди. Здрави и успешни!

Зайче, приятна и ползотворна почивка. Септември е моето време за почивки, ама нямаше как, графикът на работа не го позволява.
Блу, изобщо нямам представа къде се "забиват" тези хора. Тя, моята колежка, си е човек с възможности, и всичко що е лъскаво и сияйно си я влече :D.
Рачи, и на мен си ми хареса Керамоти. Ние нарочно го избрахме - защото е близо и защото не знаехме от първа ръка какво е положението с къмпингите в Гърция, а на нас ни беше за първи път. Със сигурност ще повторим.
Марси, голяма съм блейка :?. Много са мили и сладки снимките на марсианчетата. Да ги нацелуваш. Толкова ме радва, че ги насочвате и възпитавате в посока към природата и естественото :). Много малко деца днес имат възможност да растат така необременени от "развитието" и "прогреса".

Аз вчера имах ходене до клиниката и после на метростанцията ми се случи приятна среща. Галя с бебе Алекс от "Моето мечтано бебе" се дундуркаха с количката. Малката е голяма бузана, подритваше и помрънкваше. Много им се зарадвах, но реших да не нарушавам личното пространство и само си се усмихвах отстрани.

Ние днес сме на пикник с приятели под надслов: "С кебапче в ръка да посрещнем есента" :lol:. Кръстникът на ММ е инициаторът. Голяма скица :D.

Весела неделя!

ПП: Пеше, писали сме едновременно :). И твоята синия няма да пропусна :wink:.
« Последна редакция: Август 30, 2015, 10:14:56 am от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”