0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mimeto29,браво,браво,браво!
Това на спонтанен цикъл ли е?
С каква упойка се прави пункцията,пълна ли?

Чакаме момичетата с кръвните тестове,Anna76 и Amelia31

Стискам палци и на двете,ох,и на себе си,че нещо взе да ме полазва малко страх...май заради упойката.



Далинда,аз бях по дълъг протокол. Когато има стимулация,пункцията е с пълна упойка.Това ми е пета пункция,след всяка съм като парцал. Сега и по голяма нужда нещо немога да ходя...пффф
Миме,съчувстам ти,сигурно не ти е лесно,пожелавам ти бързо да се възстановиш.
Извинявай,но бих искала да задам няколко въпроса още,ще се радвам да ми отговориш тъй като в главата ми е каша.

Болничен знам че се полага,четох и в сайта на клиниката,ти възползвала ли си се?
Какво не беше наред при предишните пункции?
Как се процедира в деня на пункцията?

Няма проблем ако не отговориш,защото едва ли ти е до това.



Миме,съчувстам ти,сигурно не ти е лесно,пожелавам ти бързо да се възстановиш.
Извинявай,но бих искала да задам няколко въпроса още,ще се радвам да ми отговориш тъй като в главата ми е каша.

Болничен знам че се полага,четох и в сайта на клиниката,ти възползвала ли си се?
Какво не беше наред при предишните пункции?
Как се процедира в деня на пункцията?

Няма проблем ако не отговориш,защото едва ли ти е до това.
Няма проблем,ще отговаря на всеки твой въпрос разбира се.
Аз болничен не съм ползвала,тъй като точно преди старта на опита,останах без работа.Но и на предните не към ползвала болничен,винаги съм си пускала отпуска.
На самата пункция,никакъв проблем не съм имала. Просто упойките ми действат много зле и то на другия ден.
В деня на пункция-в 7ч,7-15ч трябва да си там. Ако си на естествен цикъл има преглед,за да се види дали фоликула е там.
Ако не се е пукнал,плащаш за самата процедура-350лв.Една по една извикват и така.
Когато си със стимулация,просто те извиква една жена,преобличаш се,качват те горе и всички чакат. ;)
« Последна редакция: Септември 16, 2015, 14:52:51 pm от mimeto29 »
Миме,сърдечно ти благодаря за отговорите.Всичко изчетох,в клиниката ми обясняваха,но всяка информация допълнително ми е от полза.
Още веднъж ти пожелавам бързо да стъпиш на крака,че трансфер те чака.

Успех на трансфера и чакам похвала след две седмици.



далинда, аз всички пункции карам без упойка, не боли, но аз винаги съм вадела дамо по 1 Я и съм отказвала упойка , да ти кажа болката е само за 10-20 секунди и веднага преминава, не боли, поне мен де.
болнични се полагат и при пункция и при трансфер. до 30 дни болничен. но когато след пункцията следва трансфер е добре да се прецени кога да се вземе болничния, защото 2 болнични не издават, тъй като ще се застъпят
Момичета, явявам се на доклад. ЧХГ днес 80  (понеделник беше 47). Трансфера ми беше на 04.09. Май върви на добре, а?
Amelia31,много благодаря за изчерпателните пояснения.Ще се справя,успокоих се след вашите постове.Хайде,чакаме теста в петък от теб.Успех :goodluck:

Anna76,определено нещата вървят на добре.Тихичко честито preggo


Усещам глад,а четох в сайта на клиниката че до 17:00 часа трябва храна и до 22:00 течности,ама ще го преживея де,не е кой знае какво :balk_105:
« Последна редакция: Септември 16, 2015, 20:36:18 pm от ДАЛИНДА »



*
Anna76, добре се удвоява ЧХГ  :), дано всичко е наред, желая ти лека  спокойна бременност!

Далинда, успех!  :)

Amelia31, късмет  :), стискам палци ЧХГ да се удвоява правилно!



Стискам палци на всички момичета и дай Боже всекиму....две чертички и високо чхг
*
Ана,от мен "тихичко" честито  :D Дано ЧХГ продължи да расте!! Кога ще информираш док.?
Чакам добри резултати от всички ви!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
момичета искам съвет, смятаме с моя съпруг да отскочим на разходка през идващите празнични дни, мога ли да пътувам с кола 2 часа в едната посока, дали ще ми се отрази друсането на лекия автомобил. не мога все да лежа. противопоказно ли е пътуването с кола, когато не е минало още 14 дни от ембриотрансфера?????????
*
Amelia31, повечето момичета пътуват след трансфер, не се притеснявай! Важното е ти да се чувстваш комфортно!
Лично аз, на следващият ден след трансфер пътувах от София до Стара Загора - на предната седалка и  в полулегнало положение :)
Мисля че няма да ти навреди, имплантацията доколкото знам става м-у 5 и 7 ден от трансфера. Тоест ако се е имплантирало, няма да изпадне
утре ми е 9 ден след трансфера, ще изследвам сутринта ЧХГ и ще пиша, ще видим какъв е резултата и тогава ще реша дали да пътуваме
*
Здравейте! Къде мога да видя цени на клиниката? Интересува ме цената на Лапароскопия и оперативна такава също и на Хистероскопия. Каква сума се заплаща от Здравната каса и какво направление се издава от Личната лекарка?
Здравей, pepssi!
Ако става въпрос за комбинирано лапаро+хистеро, цената с направление е 950лв. Номерът на направлението мисля, че беше 7 (за хоспитализация). В посочената сума са включени всички предварителни изследвания и цената не се променя, ако процедурата премине от диагностична в оперативна.
*
Благодаря Августина! А колко време се чака за насрочване на дата за операция и колко дни е престоя в болницата? Заплаща ли се за престой? Преди операцията правят ли клизма,че е доста неприятно?
« Последна редакция: Септември 17, 2015, 17:11:05 pm от pepssi »
Аз се обадих на 2ри ден от МЦ и се записах за 9ти ден без проблем (момичето, с което бях в една стая, обаче каза, че операциите се правили само от понеделник до четвъртък). Престоят е 3 дни, ако всичко е наред (може да не ти понесе упойката). Първият ден отиваш гладна и жадна и ти правят изследвания, обядваш и след това дават разхлабително (пие се на два пъти през 30мин.). След него трябва да се изпият около 3 литра вода до 22:00 часа. На следващата сутрин е операцията и при нормално възстановяване те изписват на третия ден. Всичко това е включено в сумата, която написах по-рано.
Ако те интересува нещо друго, не се притеснявай да питаш.
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Здравейте момичета вече официално се прехвърлям при вас:) Вчера си  записах час при др.Персенска за 5.11.15г.,бях ме си получили заповедта по фонда (бях при Щерев)и решихме да си сменим клиниката кандидасвах ме на ново по фонда и ни казаха,че към края на октомври ще ми се обадят за получаване :D много съм щастлива :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: Успех ви желая  на всички  osi_9 osi_9