0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #40 -: Април 08, 2015, 17:50:46 pm »
Благодаря ви момичета. Резултатите от теста са ми 13 ден след трансфер - ЧХГ - 672. Не мога да се зарадвам още, може би след 2,3 прегледа и това ще стане. Успех на всички които чакат и се борят. :)



Честито и от мен:-) и аз съм за близнаци! Моето чхг беше на 10- ти ден 162 и видяхме 2 плодни сакчета,така готви се за двойна радост:) успех на всички който им наближава така чакания тест
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #41 -: Април 08, 2015, 19:21:36 pm »
Страхотни новини прочетох тук!
Честито на  Sun4е!
flyinggirl ще се моля за теб и ще стискам палци!!!!
Успех и на останалите!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #42 -: Април 08, 2015, 20:06:23 pm »
Ох, благодаря ви на всички  :bighug:
Аз хем нямам търпение, хем ме е страх от резултата, че сега, за да съм положителна, почти съм си внушила, че съм бременна и много ми харесва това "състояние":)
6-ти ден след траснфер, а нищичко не усещам, сякаш нищо не сме правили...но пък това се надявам да е моят признак :)
« Последна редакция: Април 08, 2015, 20:10:17 pm от flyinggirl »
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #43 -: Април 08, 2015, 21:27:50 pm »
Сънче ,честито и от мен за прекрасния резултат !
И според мен бебчетата са две  :D Моят тезултат на 11-ти ден беше 477 и видяхме две сакчета  :)
« Последна редакция: Април 08, 2015, 21:31:52 pm от GeryCh »
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #44 -: Април 09, 2015, 01:39:52 am »
Sun4e честито.  :bighug: лека бременност и много щастливи моменти :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #45 -: Април 09, 2015, 10:02:01 am »
Благодаря ви много момичета за пожеланията, дано наистина всичко бъде наред до края на бременността. Пожелавам на всички чакащи положителен резултат. :) Стискам ви палци :)
И само положително мислене. :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #46 -: Април 09, 2015, 10:30:52 am »
Честито и от мен.Пожелавам ти  :bori_007: :bori_004:
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #47 -: Април 09, 2015, 13:06:23 pm »
Сънче, тихичко честито и от мен!  :crossfingers:
Пожелавам на всички момичета успешни процедури и здрави бебета на финал!  :babyflips: :bfp:
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #48 -: Април 09, 2015, 19:05:33 pm »
Sun4е честито! Лека бременност и здрави бебоци на финала  :bighug: Аз днес съм с цикъл, ако може да се нарече така и понеделник  съм на преглед. Да видим какъв ще ми е късмета за април.Пожелавам си всички да успеем до лятото  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #49 -: Април 09, 2015, 20:09:34 pm »
Лилибел дано това е твоят месец, искрено и от сърце ти желая,време е вече да напуснеш тези си притеснения и да навлезеш в нови:-):) успеххх вярвай в чудеса ! Може да си споменала но ти в кой град живееш? Ако си близо до Бачковския манастир мисля че беше,одеве даваха по новините че всеки 2- ри ден от Великден т.с в понеделник ще вадят чудотворната икона на Богородица,ако ти е близо иди,аз вярвам че чудо може да стане:-)
« Последна редакция: Април 09, 2015, 20:12:08 pm от Веситаа »
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #50 -: Април 09, 2015, 21:26:19 pm »
Веситаа благодаря, дано да имам късмет най-накрая. Аз съм в София, нямам път към Бачково, но ще се моля тези дни, ще се моля много дано най-накрая да дойде и моя ред.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #51 -: Април 15, 2015, 12:11:13 pm »
Как мина прегледа лилибел?
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #52 -: Април 15, 2015, 14:38:29 pm »
Веситаа засега нещата са ОК, задържания фоликул го няма, имам 3 антрални единия от които ми изглежда обещаващ - 6 мм. Пак съм на преглед в петък да видим дали расте и ако се развива добре надявам се да стигна до пункция. Температурата ми засега е добре - първата половина за първи път имам 2 дни с такава ниска Т, дано да се задържи така


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #53 -: Април 15, 2015, 15:10:44 pm »
Еееее това е много хубаво,все пак има надежда,и това е чудесно:-):-):-)
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #54 -: Април 15, 2015, 15:39:12 pm »
Надежда винаги има  :) много ще се радвам ако мога да се махна от тези теми. Ама усещам, че ще ми е трудно, основното ми притеснение е ендометриозата - страх ме е да не се върне защото нанася големи поражения. Благодаря че ме мислиш  :bighug: нямам търпение да дойде петък


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #55 -: Април 15, 2015, 16:23:18 pm »
Аз не разбирам много но сега щом всичко е наред неможели да стимулират тези фоликули,че да стигнеш до пункция? И на мен ендометриозата ми беше най-злия кошмар
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #56 -: Април 15, 2015, 16:50:10 pm »
Ами има някакъв вариант за стимулация с клостил защото аз определено не искам пак да си разбутвам хормоните с хормонални препарати. Но клостила не бил хормонален препарат и няколко пъти го обсъждахме, но засега ще видим как ще се развият нещата без стимулация. При ИЯР навсякъде съм чела, че стимулацията не само че не помага ами често вреди на качеството на Я. Затова не ми се иска да рискувам, много са ми малко антралните, за да правя някаква стимулация. Ако имах поне десетина антрални, да ги стимулирам и да извадя 4-5-6 броя яйцеклетки ... мечти  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #57 -: Април 16, 2015, 16:32:21 pm »
Lilibell стискам палци  :crossfingers: Май ще сме заедно. Аз съм в Събота 6ти ден на преглед. Ще имам лека стимулация от 7-8 ден.
Искам да ви попитам за ендометриоза. Аз не съм правила лапароскопия. При мен има постоянно течност в дъгласовото пространство и док все се чуди, но понеже нямам най-главния симптом - болката, не сме търсили по-сериозно. Вие имахте ли болка преди или по време на цикъл?
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #58 -: Април 16, 2015, 18:21:34 pm »
Lilibell, стискам палци този месец да имате успех, мила. Много чакане е това и всеки месец надежди. Ще стане, няма начин когато е така желано :)

Gianny късмет и на теб!

Желая и на двете най-скоро да се похвалите с прекрасна новина:) :bighug:

Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #59 -: Април 16, 2015, 18:56:57 pm »
Lilibell стискам палци  :crossfingers: Май ще сме заедно. Аз съм в Събота 6ти ден на преглед. Ще имам лека стимулация от 7-8 ден.
Искам да ви попитам за ендометриоза. Аз не съм правила лапароскопия. При мен има постоянно течност в дъгласовото пространство и док все се чуди, но понеже нямам най-главния симптом - болката, не сме търсили по-сериозно. Вие имахте ли болка преди или по време на цикъл?


Здравей:-) искам да ти кажа нещо свързано с ендометриозата-мен 2пъти ме оперираха заради тая ендометриоза,първият път разбрах за нея заради спонтаннен аборт който направих,а втория просто защото я следях ме вече,но аз не съм имала болка никаква,ако не беше хистологията не бих повярвала че ми има нещо,просто много исках да забременея и от там разбрах за това заболяване,никога не съм имала болки,даже лекари са ми казвали че не е задължително да те боли