0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #20 -: Април 04, 2015, 09:49:50 am »
Здравейте момичета, тъй като ми е вече много притеснено какво се случва с мен, девети ден след трансфер съм,  предните опити чувствах напрегнати гърдите си и леко болезнени от утрогестана предполагам  този път не е така?Искам да Ви попитам на какво се дължи болката в гърдите и дали трябва да я има или не?
 Пожелавам Ви един прекрасен почивен ден!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #21 -: Април 04, 2015, 10:51:17 am »
Според мен не е задължително да имаш болезнени гърди.Аз имам два опита един с отрицателен тест  и един с положителен и при двата не съм имала болезнени гърди.Успех ти пожелавам.
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #22 -: Април 04, 2015, 11:39:40 am »
Здравейте и от мен момичета.
Моята процедура беше Януари , но влизам да ви пожелая успех и да ви кажа да не спирате да вярвате. Знам , че понякога е трудно , но не се предавайте.
Пожелавам ви леки , успешни процедури и много положителни тестчета  :bighug:

Sun4е Лично аз винаги съм имала болезнени гърди , но точно около 7-8 ден след трансфера спряха да ме болят. Остана ми само боцкането ниско в корема и страха , че всеки момент ще ми дойде цикъла . Горе главата и стиснати палчета от мен  :D
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #23 -: Април 04, 2015, 12:18:11 pm »
Благодаря ти GeryCh !
Успех и на теб  :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #24 -: Април 04, 2015, 13:01:20 pm »
Благодаря за отговорите tezoroico и Gerych. :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #25 -: Април 04, 2015, 13:04:54 pm »
Здравейте момичета, как сте в това хубаво време. Изгря слънцето и вече съм сигурна, че хубавото ни предстои. Малко не съм по темата, но аз така и така този месец нищо не правя, минах днес да си пусна едни изследвания на щитовидната, че нали съм с хашимото. Резултат ТСХ 1.73, МАТ 85. Какво мислите, под 2 или под 1.5 беше изискването за ТСХ? Хубавото е,че МАТ не ми е много увеличено спрямо такова ТСХ.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #26 -: Април 04, 2015, 16:15:20 pm »
ТСХ да е под 2.  А защо изследваш МАТ?
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #27 -: Април 04, 2015, 16:38:07 pm »
Ами по принцип след като един път е установено завишаване на антителата се поставя диагнозата и повече не се изследват обаче аз си ги пускам защото искам да видя дали се увеличават. Защото колкото по-силна е агресията на тялото срещу щитовидната жлеза, толкова повече се задълбочава заболяването. Като следя МАТ виждам доколко силно антителата атакуват жлезата и съответно доколко я увреждат.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #28 -: Април 04, 2015, 23:10:10 pm »
sandra_dp  :bighug: Благодяря ти.

Lilibell пази си гърлото. МАТ много се влияе от съседни инфекции, били те и минимални. Аз нямам завишени ТАТ и МАТ по принцип, но ми се е случвало завишено МАТ заради леко болно гърло. Дори отминаваше. Иначе при мен проблема е само с ТСХ.

Sun4е при мен при отрицателните тестове ме боляха гърдите след трансфера и 2-3 дни преди теста спираха да ме болят. А при положителния тест, който беше от лимитиран цикъл, нямах никаква болка и симптоми до вечерта преди теста. И понеже бях направила грешката да направя пиклив тест по-рано(отрицателен) и нямах и симптоми....,  изревах много сълзи напразно.
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #29 -: Април 05, 2015, 10:07:59 am »
Здравейте , с голямо вълнение се записвам и аз най - накрая - все още не сме започнали, но като видях, че темичката е -април, май и юни може да се включа към края :) Ще ви следя с интерес :) И много, много успех на всички!
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #30 -: Април 07, 2015, 11:25:14 am »
Ей, Sun4е, как си?  :)

Направи ли тест или още чакаш?  :bighug:
« Последна редакция: Април 07, 2015, 11:27:19 am от flyinggirl »
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #31 -: Април 07, 2015, 16:26:36 pm »
Flyinggirl утре е моят ден! :) Така ми е притеснено, прокървих преди два дни, но спря, надявам се всичко да е наред. Ти как си? Бавно минават дните знам!:)
 irenaa33 добре дошла и успех ти пожелавам :)
 Стискайте ми палци утре, моля ! :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #32 -: Април 07, 2015, 17:09:37 pm »
Sun4е стискам всички палци утрешният ден да те направи безкрайно щастлива :) :bighug:
Ти на кой ден правиш тест? Моят е на 10 ти, но ти май си на повече и това прокървяване може да е около датата на цикъла, когато на доста бременни момичета им зацапва:)
Много, много ти го пожелавам да си сред тях  :P

Моят Велик ден приближава бавно и сигурно. Независимо, че знам, че не трябва да търся симптоми понеже нищо не означават на този етап, все се вглеждам, по-силно е от мен. Но засега нищо...Аз даже нямам неразположения след стимулацията,пункцията и трансфера. Съвсем съм си нормална :D. Дано това е моят положителен признак :D

Irenaa33 успех и бързо да излизаш от темата, за да отидеш в онези хубавките с бременнните :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #33 -: Април 07, 2015, 23:05:46 pm »
Успех момичета  :crossfingers: :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #34 -: Април 08, 2015, 07:04:50 am »
Успех и от мен :crossfingers:
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #35 -: Април 08, 2015, 12:48:56 pm »
Момичета успех и от мен  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #36 -: Април 08, 2015, 13:43:38 pm »
Благодаря ви момичета. Резултатите от теста са ми 13 ден след трансфер - ЧХГ - 672. Не мога да се зарадвам още, може би след 2,3 прегледа и това ще стане. Успех на всички които чакат и се борят. :)
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #37 -: Април 08, 2015, 13:46:14 pm »
Sun4е страхотна новина  :D
Безкрайно се радвам за теб и ти желая много лека бременност и незабравима среща с бебока/бебоците.

Май като на двечки изглежда :))
 :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #38 -: Април 08, 2015, 13:54:47 pm »
Благодаря ти flyinggirl. Пожелавам ти и на теб същото. Ще ти стискам палци на Великден. :) И на мен ми се струва високичка тази стойност, ще видим какво е станало чак на прегледа. :)
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Инвитро/ИКСИ-април,май и юни
« Отговор #39 -: Април 08, 2015, 15:52:42 pm »
Sun4е страхотна новина  :D
Безкрайно се радвам за теб и ти желая много лека бременност и незабравима среща с бебока/бебоците.

Май като на двечки изглежда :))
 :bighug:
Благодаря ви момичета. Резултатите от теста са ми 13 ден след трансфер - ЧХГ - 672. Не мога да се зарадвам още, може би след 2,3 прегледа и това ще стане. Успех на всички които чакат и се борят. :)
Честито sun4e!!Много хубава и приятна емоция е това,само късмет и положително мислене ,дано и аз скоро да се похваля с такава хубава новина,и аз като flyinggirl ми предстои покрай великден да направя тест :wink:дано да си оформим хубава групичка за споделяне на тези прекрасни преживявания!!