0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #720 -: Април 24, 2015, 10:40:54 am »
Ооо няма никакъв шанс да изкарам няколко дни на палатки. Отиваме след обяд и на следващият ден ТРЯБВА да се приберем  :lol: За комари пръскахме детето(и аз се пръскам де, не ме доближават и мухите  :lol: ) с един спрей на Чико, мирише на лимон, но не знам върши ли работа за други гадини....
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #721 -: Април 24, 2015, 10:52:16 am »
Охоо,много съвети 8O! Браво! Много благодаря! Ще има пикник,няма мърдане :wink: Злате,на късмет е това номерче,да знаеш :D.
Пеше,душо мамина,аз от 98ма година се опитвам да си вадя хляба /с частичен успех  :wink:/ с билбордове ,джанъм. :lol: :lol: Е ,то няма как да знаеш ,де,ама благодаря специално за съвета. :D та ако барем един винил не съм успял да "спастря" ще е голям срам :lol: :lol:. макар ,понякога на обущаря децата да ходят боси.То вярно,че в последните години всичките рекламодатели си ги искат обратно,за разлика от преди време,ама сега разбирам,че всичките са пикник-фенове :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #722 -: Април 24, 2015, 11:33:37 am »
Злате,на късмет е това номерче,да знаеш :D.
Рачо, дано! :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #723 -: Април 24, 2015, 11:40:32 am »
Криси, да това е къмпинг-душ. Ние го пълним от река (планинска и чиста), до чийто бряг сме се настанили (почти винаги сме близо до водоем, по-удобно е). После го оставяме на слънце да се грее и ето ти, топла баня :D.
И аз съм имала паник-нощи, ама накрая винаги се е оказвала комична ситуацията :lol:
Благодаря за пояснението, много е хитро измислено :) Сигурно е хубаво преживяване, но май няма да е за мен...мъжа ми като е в командировка, всяка вечер съм сигурна че ни обират, ако съм на палатка няма да има спане 100% Ще се сетя за всички хоръри дето съм гледала с мечки, крокодили, змии и т.н  :lol: Простооо горко му на човека дето ще е с мен в палатката  :lol:

м-и щом и една вечер спите, браво на теб!


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #724 -: Април 24, 2015, 13:03:54 pm »
Рачо, и аз такива спомени имах за твоята работа. Но дори и да си спастрил някой винил (тая дума ми избяга одеве), може да не си се сетил за това му приложение. Спомних си и разговор за едни останали винили от някое ДРЗ и тогава май предложих това приложение.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #725 -: Април 24, 2015, 13:18:14 pm »
Добър ден! :) Добра тема сте подхванали - пикници, палатки и разходки. :) Преди малкото попълнение и ние скитосвахме повечко - палатки, планини, че аз морето го предпочитам да го гледам от големия чадър на бара с питие в ръка.  :lol: Тази година ще направим опит за палатка и с детето. Дано се отвори възможност и за по-сериозен преход, че ми липсва високата планина.
Злате, късмет и чакаме добрите новини!

Хубав петък и не се преработвайте! :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #726 -: Април 24, 2015, 13:20:49 pm »


м-и щом и една вечер спите, браво на теб!
Не мога да спра да се смея с твоите хоръри. Ние се събираме вечерта с компания и на другият ден си ходим това в уикендите, те си остават още кой колкото може. Последно сме спали на едни дюни, хората горе в гората-мен там ме е страх(то клони мятат сенки, змии, бръмбари и т.н., комарите са повече) и директно на плажа, ивицата е доста широка и няма шанс да ни залее, но каква буря, дъжд и гръмотевици беше  :jump12: моят мъж искаше да си ходим още като засвятка, аз Неее, вятърът ще ги издуха и утре такъв плаж ще бъде....  :lol: :lol: :lol: В 5-6 сутринта не ме изтрая и ме награби да си ходим, то към обяд изпече де хииххи
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #727 -: Април 24, 2015, 16:00:11 pm »
Добър ден,кокичета

аз там където няма тоалетна чиния и течаща вода нямам заспиване,а за бабалюгите да не говорим,само като пиша и ме полазиха...



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #728 -: Април 24, 2015, 21:16:35 pm »
И аз съм от „лиглите“. Преди доста време, мъжът ми се опита да прокара идеята за море на палатка. Казах, че ако нямам баня в стаята и бял чаршаф на леглото не отивам никъде. Миналата година пък малката загледа някаква палатка в брошура и естествено поиска. Баща ѝ обясни, че той по принцип няма против, но „мама не дава, не знам защо“. Обясних му, че не искам да купува палатка, понеже после ще иска и да я ползваме.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #729 -: Април 25, 2015, 06:46:18 am »
Добро утро  :D
Много сладка раздумка сте заформили вчера  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #730 -: Април 25, 2015, 07:10:27 am »
Добро утро

Зайко,първа съм на опашката за котешко кафенце,кеф...

Още е рано не мога да разбера през прозореца какво ще да е е днес времето,дават го неустойчиво,облачно и дъжд като че ли чух.
Каквото такова,важното е,че е съботааааа.

Хубав уикенд,раздумката продължава...



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #731 -: Април 25, 2015, 07:28:02 am »
Добро утро! Хубаво съботно кафе!!  :D Отвикнал съм да се успивам и това много ме дразни. :? Почивните дни скачам даже и по-рано,да му се невиди... :( За сега слънцето грее ярко,тук, надявам се да позабави дъжда.Полага се една хубава събота,поне,на седмица :wink:.Дано имаме късмет, Всички. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #732 -: Април 25, 2015, 08:36:24 am »
Добро утро! Хубави почивни дни!
Подреждам се на кафенцето на Зайо. При мен явно е преваляло лекичко снощи или тази сутрин, защото плочките са влажни. Дано да се оправи до към обяд.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #733 -: Април 25, 2015, 08:43:14 am »
Добро утро.
Закуска? :P

Хубав съботен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #734 -: Април 25, 2015, 08:45:13 am »
Добро утро!
И аз се нареждам за кафенце (ако е останало).
Все още е облачно навън, но мен ме урежда - стига да не е студено и да не вали :D
Ние днес обещахме на приятели да помогнем с разчистването на мазето им. Е, мъжете ще чистят, а жените ще се забавляваме с бебе и куче (онези двамцата от снимката вчера, ама година по-късно :lol:)
Хубава и весела събота!

ПП: Теди, писали сме заедно. За малко да изпусна закуската :wink:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #735 -: Април 25, 2015, 10:18:27 am »
Добро утро!
Зайко, много сладичко кафе. Теди, закуската също е хубава. Гледаме тука с дребната. Т.е. аз гледам, тя ме е налазила и ме кара да казвам какво пиша. Което е добре предвид темата за черепи, кости и подобни, която беше подхванала. Резултат от „Монстър Хай“ :lol:.
Тук още е слънчево, но не е ясно до кога - дано е за по-дълго.
Лек, слънчев и топъл уикенд ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #736 -: Април 25, 2015, 12:42:23 pm »
Нападам закуската, че нали кафе не пия :))
И тук времето е някакво никакво, за това ще се излежаваме. С малката ще правим пица за обяд, тя много обича да се включва и тя "да готви"

Pesheck Този Монстър Хай и тук е страшен хит, помня бях в шок миналата година когато питах племеницата ми какво да и купя и тя помоли за ковчег за куклата и, понеже тя спала в ковчег през нощта  8O

м-и звучи забавно, особено ако сте голяма компания, а не само двамата/тримата :) хаха аз забравих и за лошото време като вариант, значи пропускам :) След този случай отидохте ли пак?


Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #737 -: Април 25, 2015, 13:27:55 pm »
Алеле,това детско филмче ли е!?

Аз деца нямам (дай Боже скоро това се промени),имам две племеннички и един племенник,от тях съм наясно с повечето детски анимации и т.н,но такова страховито не съм чула още.
Какво ли не измислят вече...



Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #738 -: Април 25, 2015, 15:16:20 pm »
Добър ден!  :P
Докато успея да се включа и то станало следобяд.
Бях тръгнала да пиша от фризьорския салон сутринта, ама нещо не ми се получи. Напоследък много често съм там...., ама имахме повод  :lol:. Днес водихме малкия на професионална фотосесия. Той разбира се, точно днес реши да си промени графика, заспа много късно и се наложи да го събудим, за да отидем. Очаквах да е много кисел, но слава богу не беше.
На снимките обаче се разплакваше веднага щом го сложа сам да го снимат. Искаше все да го гушкам, а то не може всички снимки да са ни все заедно. Май успяхме все пак да направим и няколко самостоятелни с много мъка. Ще видим по натам резултата.
После, в това хубаво време, седнахме мама да изпие една бира и да изяде една пърленка на открито докато тате разхожда Дани. Получи се ядене и пиене на екс  :lol: С Дани се скарахме освен това за бирата ми  :lol:
Ето да почерпя по една следобедна  beer::

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #739 -: Април 25, 2015, 16:02:58 pm »
Свате, аз ще си взема биричка. Сядам да обядвам с пържена цаца. Вчера братовчед ми, ни видя от корабчето си, и ни напълни една торба с прясна риба. И сега ще се яде и маринова. Трвбвс по често да се завъртам край пристанището.
Точно приспах Мария след дълга и хубава разходка край морето. Имаме си нова шапка с козирка ;) ;) и нея да разходим. Освен това чадъра на количката как оцеля незнам. Мария го хваща и огъва.