0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #640 -: Април 19, 2015, 08:41:47 am »
Ям едно геврече със сусам и пия кафенце.Времето при нас-гадост.Някъде има ли слънце?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #641 -: Април 19, 2015, 08:43:18 am »
Добро утро! След снощната бюра и гръмотевици,днес логично е е облачно и мрачно   :(,но пък е неделя  :D Все пак вчера доста се мотахме по морския бряг,та даже се зачервихме  :lol:. Имаше и хора на плажа  :lol:! Няма връщане - лятото идва също. :D Приятен почивен. Томина неделя е-не се работи. Излежавайте се :D!


п.п.и при мен снимковия материал също не работи и то от около десетина дена,дано скоро Бийст го вкара "в час" :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #642 -: Април 19, 2015, 08:58:08 am »
Добро утро и Честита неделя!
И аз се нареждам до кафеджиите, че мен пък от няколко вечери ме мъчи едно такова разтройство на съня :). За жалост, времето навсякъде се е смръщило, но все ще го изтърпим докъм сряда (Емчо така каза :D). 
Весели занимания на закрито! :wink:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #643 -: Април 19, 2015, 09:05:19 am »
Днес е идеално за почивка вкъщи - мрачно и ТИХО.
Има ли гладни? :P


Рачо, вярно, че е Томина неделя. Никаква работа днес! :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #644 -: Април 19, 2015, 10:04:25 am »
Добро утро в тази дъждовна и мрачна Томина неделя.

Теди,отново чудесна закуска,ще участвам разбира се..

Аз съм станала в 6:00 между другото и сега се включвам от СУ"Кл.Охридски",братовчедка от провинцията е кандидат-студентка.В момента тече изпита,а ние с майка и пиеме кафета и чакаме..

Общо взето не ми е от най-приятните недели,ама няма начин,ангажимент е.




Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #645 -: Април 20, 2015, 06:05:51 am »
Добро утро и успешна нова седмица!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #646 -: Април 20, 2015, 06:59:50 am »
Добро да е утрото и от мен,с пожелание за спорна и усмихната седмица  :balk_70:



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #647 -: Април 20, 2015, 07:01:34 am »
Добро утро!
Дано днес денят бъде слънчев и топъл.
Успешна работна седмица.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #648 -: Април 20, 2015, 07:03:17 am »
Добро утро! Кафе с мляко... обичам го  :D!Благодаря,Зайо! Днес ще е по-пролетно от вчера :lol:! Като за начало на седмицата  :wink:! Нека е спорна за всички!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #649 -: Април 20, 2015, 08:17:14 am »
Добро утро!
Зайко, благодаря за кафето с мляко! И аз така го обичам! Ето и нещо за хапване:



Пожелавам ви спорна и успешна нова седмица! Днес уж го дават топло, ама в момента е 6 градуса. А и пак студено го обещават за утре и сряда. Ще го видим как е. Все пак се затопли тези дни, моите хора слязоха максимално рано, да наберат люляк. Та така е - студено не студено, вали не вали - люляка цъфна.

Не е нашият, но ...

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #650 -: Април 20, 2015, 08:25:41 am »
Добро утро  :P
Хубаво кафенце и закуска! Нека и седмицата да ни е хубава!

Аз помързелувах доста уикенда. Времето беше много хубаво. Съвсем кратко преваля. Не успя дори да намокри. Пуснахме два фенера събота вечерта и отидоха много нависоко и надалече. Децата питаха няма ли още  :lol:?
Пеше, вие не минахте ли през Калофер?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #651 -: Април 20, 2015, 08:40:45 am »
Добро утро.
Хубаво кафенце, Зайко. Любимото ми, с мляко. Благодаря ти!
Оказва се, че всички обичаме кафето с мляко, а? :P
Хубава седмица ви желая! Със здраве и усмивки да минава.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #652 -: Април 20, 2015, 09:03:37 am »
Добро утро и успешна седмица на всички! За времето...ами студеничко си е за моя вкус поне и като гледах прогнози - цялата седмица ще е такова "ни риба, ни рак", че и валежи се очакват някои дни. Дано е вече за последно и трайно да се затопля, че аман!
Аз днес пратих Дани на градина за сефте от близо два месеца и с надежда да изкара повече от 2 дни, преди поредната болест закачена оттам. А като си спомня, че преди година и половина си мислех как сега вече с ДГ животът ми ще се нормализира... :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #653 -: Април 20, 2015, 10:04:21 am »
Смайли, не ходихме до Калофер, иначе щях да ти се обадя.
Сис, студено е ама като го кажа и обикновено ме гледат  8O. Добре че си ти, да ме подкрепяш :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #654 -: Април 20, 2015, 11:59:36 am »
Добър ден и слънчева и успешна седмица!
След уикенд сама с детето и преди това още 4 дни, че таткото зачезна по работа в Бургас, днес откривам, че офисът всъщност е едно прекрасно място - спокойно и тихо.  :)

Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #655 -: Април 20, 2015, 14:12:58 pm »
Привет и от мен! То вече е време за дрямка под нацъфтелия люляк след кафенцето и закуската. Благодаря, Зайо и Пеше!
Ходихме с малкия мъж в Кауфланд да му купя топка и настана драма. В нашия квартален омешали всички топки и иди познай коя колко струва, наложи се да ползвам услугите на "Информация". И имаше протести от страна на малкия, че му взехме топката, макар предвидливо да му бях тикнала още една в ръцете. Накрая ни намериха топка, която хем да ми хареса, хем да е на желаната от мен цена, връчих му я и имаше мирно съвместно съществуване.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #656 -: Април 20, 2015, 14:49:45 pm »
Rtfrtf, ние имахме подобна история, но с една количка. Спряхме на една бензиностанция и му взехме една малка количка. Той си я хвана и на касата съответно не иска да я даде. Казвам му на касиера, че ще взема една друга нея да маркира, но той я дърпа тази от ръцете на детето. Дани, силен и не пуска и започва да крещи  :lol: Накрая касиерът се отказа и му дадох да маркира другата и така  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #657 -: Април 20, 2015, 19:18:17 pm »
Смайли, не ходихме до Калофер, иначе щях да ти се обадя.
Сис, студено е ама като го кажа и обикновено ме гледат  8O. Добре че си ти, да ме подкрепяш :wink:
Явно и аз съм от вашата кръвна група  :lol: Ще загрявам тази вечер алкохолно  :lol:

Това с не-даване на неща да се маркират е голям цирк и у нас. Още по-голям настава като баща му реши да му сменя играчката с някой по-евтин боклук или някоя "по-хубава", че да е интересна и след като си идем в къщи.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #658 -: Април 21, 2015, 06:14:07 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #659 -: Април 21, 2015, 07:05:45 am »
Добро утро, с любимото ми кафе.
Благодаря Зайче!