0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #540 -: Април 11, 2015, 21:28:41 pm »
Еви,излизането от ритъм е вследствие високото кръвно,но може да има и друга причина.
За да се установи такава,трябва поне Холтер да му закачат,кардиограмата показва състоянието на сърцето към момента на правенето на такава,а ехографа показва дали има изменения на сърцето като структура.
Ако искаш на лични можем да минем.


Весели празници на всички,пролетта навън създава чудно настроение :balk_35:

Все още не може да се прикачат файлове,нито да се копират.
Как ви се получава на вас?



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #541 -: Април 11, 2015, 21:55:36 pm »
Ами точно по описаният начин - на втори ред, втората иконка, когато пишеш отговор, нещо като картина е. Като я натиснеш, ти се появява . Между двете  img пействаш  УРЛ-то на харесано в нета изображение. Което пък си намираш с цъкане на десен бутон в/у въпросното изображение. Крайният резултат е :
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #542 -: Април 12, 2015, 07:28:53 am »
Христос Воскресе!


Гледам никой не е сложил кафе още, бива ли така?!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #543 -: Април 12, 2015, 07:31:36 am »
Добро утро! Светли празници!


Хубаво да си изкарате, където и да сте!

Пеше, сега виждам кашкавалчетата, ама се подреждам, дано да са останали.  :D

М-и, докато го избирах... и ти се включи,  :D
« Последна редакция: Април 12, 2015, 07:33:15 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #544 -: Април 12, 2015, 07:38:49 am »
Добро утро  :D
Воистина воскресе!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #545 -: Април 12, 2015, 08:26:25 am »
Добро утро!
Христос воскресе! Весели и слънчеви празници ви пожелавам!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #546 -: Април 12, 2015, 08:30:12 am »
Христос Воскресе! Желая здраве, мир и благоденствие за вас и семействата ви!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #547 -: Април 12, 2015, 09:33:31 am »
Христос Воскресе!

Скъпи Момичета и Рачо,
Пожелавам на всички ви на този Великден да откриете онова прекрасно яйчице, което за следващия да чурулика из дома ви. Бъдете здрави, усмихнати, щастливи и винаги така сплотени и отзивчиви.
Весел празник!

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #548 -: Април 12, 2015, 10:43:59 am »
Христос Воскресе,момичета! Много здраве и щастие във вашите семейства,пожелавам. Сборихте ли се вече,а.... :wink:
« Последна редакция: Април 12, 2015, 10:56:57 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #549 -: Април 12, 2015, 11:39:53 am »
Ами точно по описаният начин - на втори ред, втората иконка, когато пишеш отговор, нещо като картина е. Като я натиснеш, ти се появява . Между двете  img пействаш  УРЛ-то на харесано в нета изображение. Което пък си намираш с цъкане на десен бутон в/у въпросното изображение. Крайният резултат е :



Да,Пеше,благодаря,това ясно,просто няма опция Paste.Дали проблема е при мен,все още не мога да разбера,иначе всичко друго ми е понятно.

Честит празник на всички,бъдете здрави и усмихнати!



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #550 -: Април 12, 2015, 15:36:37 pm »
Христос Воскресе! Много здраве, светлина и топлина!

Сборихме яйцата :) Таткото подари на детето едно дървено яйце - червено, лъснато, почти като истинско. Тайничко му казва, че е дървено и може да пребори всички ... тайна един вид.  :lol: Минута по-късно обяви гордо, че имал дървено яйце и да си даваме нашите.  :lol: Бабата пък извади едно мраморно, добре че не тръгнаха по кората с боядисаните.  :lol:

Весел празник и внимавайте с агнешкото и козунаците!  :wink:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #551 -: Април 12, 2015, 16:06:17 pm »
Воистина Возкресе!
Бъдете всички много здрави :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #552 -: Април 12, 2015, 20:26:58 pm »
Воистита воскресе!
Здраве и благополучие за всички!  :)



Далинда, писах го, но може би нещо не се разбира .....
..............
2. Вторият вариант.
Отиваш на снимката (някъде в нета), клик върху нея с десен на мишката, маркираш с ляв 
Copy Image Location, идваш тук в отворения прозорец за Публикуване на отговор, над усмихнатите емотикони има иконка Вмъкни изображение- клик върху нея с ляв на мишката, отпечaтва се 
[img] [/img-] маркираш между двете [img], след това десен с мишката-Paste и готово  :)

..... след като копираш по описания горе начин, идваш тук в прозореца за публикация и кликваш върху иконката за копиране на изображение. Копират се двете [img], кликваш между тях с ляв бутон на мишката, след това натискаш десен на мишката, отварят се функции: Undo, Gut, Copy ..... плъзгаш, отиваш на Paste, клик с ляв на мишката и готово  :)
Дано да се получи, ако има някакъв проблем, пиши :)
« Последна редакция: Април 12, 2015, 20:31:11 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #553 -: Април 12, 2015, 22:55:36 pm »
Христос Воскресе момичета и Рачо!Желая на всички да са живи  и здрави.много мир и любов в сърцата ни.и Бог да ни пази и благославя!
« Последна редакция: Април 12, 2015, 22:57:08 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #554 -: Април 13, 2015, 07:09:50 am »
Добро утро и хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #555 -: Април 13, 2015, 07:46:31 am »
Добро утро!! Очертава се поредният празничен слънчев великденски почивен ден :D :D. Какво му трябва повече на човек....... :lol:
Хубаво давате съвети за публикуване,но и при мен качването на файлове е проблемно от известно време и вчера останах без снимка на великденски яйца,зайци,агънца други  :(. Ще ви пробвам съветите да видим.... Ама днес ще се отдадем на почивка :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #556 -: Април 13, 2015, 08:08:34 am »
Добро утро. :P
Взимам си кафе от Зай и ви желая слънчев и приятен почивен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #557 -: Април 13, 2015, 08:53:51 am »
Добро утро на всички!
Зайко, много „късметлийско“ кафе - благодаря!
От мен - великденска закуска (Рачо, ще извиняваш, ама тия козунаци трябва да се изядат, мръвките по-нататък  :lol: ) :


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #558 -: Април 13, 2015, 09:54:04 am »
Не мога на днешния ден да не опитам  от кафето на Зай и сладката закуска на Пешето. Благодаря, момичета! :)
Ние днес сме замислили пикник-ден с приятели на Витоша. Имаме малко притеснения, относно прогнозата на Емчо за превалявания, ама не е нещо, което ще ни откаже от плановете   :wink:

Щастлив понеделник!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #559 -: Април 13, 2015, 10:29:27 am »
Христос Воскресе!
Бъдете здрави, вие и семействата Ви.
Ние също не се спираме. Детето обожава да пътува, но то може ли друго. Мария от как се е родила е в колата. Мама има да пазари, да ходи до къщата, с майстори се занимаваше и така нямаше 2 месеца като взе да обикаля с мен. Като татко й за нищо не помага. На Велика Събота бях решила да засеем живата елха, която купих за Коледа. Естесвено мъжът ми каза, че бил на работа. Приятели и с един съсед изнесох елхата. После с брат ми и майка я засяхме. То не е трудно една дупка да изкопаеш. Но бая си тежеше. Съответно точно след час мъжът ми се оказа, че не е работа. За сведение работи почти срещу нашата къща. Просто го мързи и това си е. Но реших да не си развалям празника. Обикаляхме после с детето и майка по приятели. Чакам и далечни гости днес и утре. Е навсякъде сме без баща й, но вече свикнах.
Сега чакам и столчето и баба да я освободим, че пътуване с кошницата, а тя е малко къса за Мария и ме е страх да я возя сама отзад.
Чакам да се събуди и отиваме на пазар за гостите и после малко на плажа. В тая връзка с какъв крем мажете бузките на децата.
Приятни разходки, само положителни мисли и светли празници момичета и Рачо.