0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #520 -: Април 10, 2015, 13:33:34 pm »
Момичета, моля да ме насочите към добра кардиологична клиника - такава, където ще ти обърнат внимание НАИСТИНА !
Свекърът ми е хипертоник от дълги години. От известно време е със сериозно кръвно и излиза от рътъм. Лежа в болницата във В.Търново 5 дни, където му направиха 3 кардиограми и една ехография, смениха лекарствата и го пуснаха. Сега си е вкъщи с постоянно високо кръвно. Та искам да го вкараме в болница, където ще му обърнат внимание, направят необходимите изследвания, сменят хапчетата с действащи и така. Държа на внимание към проблема от страна на докторите.
Моля, за съвети и насоки. Благодаря.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #521 -: Април 10, 2015, 13:40:18 pm »
За кой град и държавна или частна клиника?



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #522 -: Април 10, 2015, 14:17:13 pm »
Привет и от мен със следобедно включване. Сутринта си взех от кафенцето и ходих на пазар. А после ходихме на разходка с малкия юнак и майка ми. Палачинките също са супер.

Жибрул, не е гаранция, че на срещата ще дойдат тези, които се обаждат по телефона. Обикновено пращат мулета, наети за "куриерски услуги". Те може да се досещат за какво става въпрос, ама има и много заблудени хорица, които изобщо не са наясно. Добре, че нямате и здравословен проблем от цялата история. Наистина е гадно стечение на обстоятелствата, ама как ги уцелват бре!
Майка ми успя да се ядоса и да вдигне кръвно от завишени сметки на Софийска вода. Хем съм й казвала да не им се ядосва и че ще пишем жалби до дупка. После й мина, не са платили завишената сметка. Като ходя по празниците у тях ще проверя показанията и най-вероятно ще пиша поредната жалба. Ако много ме дразнят, ще ги заплаша с КЗП.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #523 -: Април 10, 2015, 14:20:10 pm »
Еви, за мен този лекар е много добър: http://sotirmarchev.tripod.com/pers_bg.htm
Дали работи в Плевен в момента - не знам, доколкото си спомням е в 5-та градска в София.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #524 -: Април 10, 2015, 15:29:55 pm »
да,в 5-та градска е ( и вуйна ми е там кардиолог :) ) .Тъкмо попаднах на негово интервю :http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=36606
<br />
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #525 -: Април 10, 2015, 16:36:53 pm »
За кой град и държавна или частна клиника?

Градът не е от значение - важни са лекарите, техниката, с която разполагат и отношението към пациента.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #526 -: Април 10, 2015, 16:39:53 pm »
Има ли частен кабинет този доктор ?
Мненията Ви са на база личен опит или само от интернет, защото ми е важно да се отнесе сериозно и адекватно към проблема. Писна ми от доктори, които те вкарват в болница само, за да вземат парите от Касата по дадена кл.пътека и накрая нищо.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #527 -: Април 10, 2015, 18:27:55 pm »
Хора, ракиено време стана:

 

Наздраве и нека всички болни оздравяват, а здравите - по-здрави да стават!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #528 -: Април 10, 2015, 20:59:31 pm »
За кой град и държавна или частна клиника?

Градът не е от значение - важни са лекарите, техниката, с която разполагат и отношението към пациента.




За съжаление се оказва трудно да попаднеш на такива лекари.
Препоръчвам Национална кардиологична болница,има доста специалисти,имам личен опит от Д-р Атанасова,тя в ДКЦ-то,също така и Д-р Димитрова от кардиологичното отделение.
Да попитам,само кардиограма и ехограф ли му правиха когато е бил хоспитализиран?Нищо друго ли за излизането от ритъм?



Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #529 -: Април 11, 2015, 07:05:30 am »
Добро утро  :D


Еве, нямам лични впечатления, но бих отишла при него, ако имам подобен проблем. Може би Зори ще каже нещо повече.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #530 -: Април 11, 2015, 07:59:15 am »
Добро утро  :D

страхотно кафе с гарнитура  :P


Пеше, мислиш да се качваш до манастира ли? 
Аз точна програма не мога да предвидя, че ще завися от семейството на брат ми и приятели, но ако се качвам ще е по някое време следобяд.


Хубав слънчев ден ви пожелавам, здраве и настроение в посрещане  на празника!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #531 -: Април 11, 2015, 08:54:44 am »
Добро утро и от мен! Много хубаво кафенце с разни великденски вкусотии  :D Благодарим ,Зайо! Красиво слънце е тук  :D. Прекрасно време като за велик празник. Хубаво да си прекарате,кой където и да е :D. После да разказвате :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #532 -: Април 11, 2015, 09:10:41 am »
Добро утро от слънчево Раднево :)
Мама прави бухтички  :eating:
Дани спи предиобеден сън. Ние мързелуваме :)
Весели празници на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #533 -: Април 11, 2015, 10:13:28 am »
Добро утро!

Кафето е чудесно :) Пия и аз моето и се готвим за голямата цапаница  :lol:
Смайли, почивай активно, сега ти е паднало. :) Ние пък сме с гости, та на мен се пада честта да кулинарствам. Наредила съм и продуктите за козунаците ... ще докладвам какви съм ги свършила.  :wink:

Хубав и много слънчев ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #534 -: Април 11, 2015, 10:54:51 am »
Тази година изпробвах чудесна  рецепта за козунаци:

- разузнаваш за близка пекарна
- изпращаш мъжа да поръча и плати
- отиваш на другия ден да си ги вземеш

Много съм доволна  :lol:

Приятни почивни дни на всички!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #535 -: Април 11, 2015, 12:26:19 pm »
Добър ден!
Слънчево и сравнително топло е тук - както каза сутринта малката - „това вече е истинската пролет“.
Ние с нея до одеве мацахме яйцата - то от много варианти накрая ... Но детето е прилежно омазано с първото червено яйце. Забравих да се похваля - от 16 сварени нямам нито 1 жертва.

Тази година изпробвах чудесна  рецепта за козунаци:

- разузнаваш за близка пекарна
- изпращаш мъжа да поръча и плати
- отиваш на другия ден да си ги вземеш

Много съм доволна  :lol:

Приятни почивни дни на всички!

А, Же, ей това е най-добрата рецепта. :lol:


И понеже вече е обяд, а аз не съм сервирала закуската и всички сме хапнали здравословната храна на Зайко - благодаря, Зай - сега ще ви объркам малко правилното хранене  :lol: :

Гугъла вика, че това било брънч.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #536 -: Април 11, 2015, 13:52:12 pm »
За кой град и държавна или частна клиника?

Градът не е от значение - важни са лекарите, техниката, с която разполагат и отношението към пациента.


За съжаление се оказва трудно да попаднеш на такива лекари.
Препоръчвам Национална кардиологична болница,има доста специалисти,имам личен опит от Д-р Атанасова,тя в ДКЦ-то,също така и Д-р Димитрова от кардиологичното отделение.
Да попитам,само кардиограма и ехограф ли му правиха когато е бил хоспитализиран?Нищо друго ли за излизането от ритъм?


Правена е и ПКК без отклонения. В интерес на истината нито ехографията, нито кардиограмата са отразили излизането от ритъм ... Приключило е преди самите изследвания.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #537 -: Април 11, 2015, 15:08:11 pm »
Сколасах и аз  :lol:

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #538 -: Април 11, 2015, 17:51:55 pm »
Zlate, бързо казвай как направи фигурките на тези красиви яйца?  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #539 -: Април 11, 2015, 19:19:23 pm »
Усмивке, едните боички, които купих, имаха шаблон с лепенки в кутията. Боите не ползвах, ама лепенките свършиха чудесна работа  :lol:. Едни прозрачни. Лепиш на яйцето, пускаш в боята и като го извадиш, ги отлепяш. Аз даже първо ги пусках в една боя, после лепях и айде, в друга боичка. Така станаха по-цветни. Много лесно и бързо (има-няма 10-15 минутки за 25 яйца)  :D
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”