0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #300 -: Март 31, 2015, 16:21:02 pm »
На мен не особено  :lol:,но има и нещо вярно..... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #301 -: Март 31, 2015, 16:53:28 pm »
На мен не особено  :lol:,но има и нещо вярно..... :wink:

Слагай ръка на сърцето и тихичко си признай,че е много вярно.
И защо пък да не ти харесва,повечето мъже сте добри ученици  :lol:



Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #302 -: Март 31, 2015, 18:15:15 pm »
Благодаря ви!  :P

Днес съм луднала малко. По едно време бях с три деца на различни възрасти сама  :lol: Малко суха тренировка  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #303 -: Април 01, 2015, 00:15:43 am »
Едва успях да ви изчета. Добре сте я зачекнали темата за ...  :lol:

И моето момче има трески за дялане, но пък и аз не съм цвете за мирисане. Иначе, мъжките работи много му се отдават, за домакинството също ми помага, проблем са му обаче сроковете, в които трябва да свърши дадена работа/дейност. Е, има си това-онова, дето ако ще още хиляди пъти да повторя или помоля, пак ще е като чуто за първи път, ама пък все нещо трябва да ми сменя настроенията през деня  :D.
Далинда и kategori4nost, добре дошли и от мен  :)
Усмивке, Поздравления за племенницата! Усилията ви се увенчаха с успех. Лекота и отличие с учението и само хубави спомени да трупа от предстоящите учебни години.
Днес съм луднала малко. По едно време бях с три деца на различни възрасти сама  :lol: Малко суха тренировка  :lol:
Дано не ти се проточат тренировките, а бързо да поемеш щафетата  :wink:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #304 -: Април 01, 2015, 05:44:30 am »
Добро утро  :D
Като гледам колко се включва моя мъж в домакинството, имам чувството, че е не скандинавец, ани (кои са по на север? инуитите?) следващото. Работата се дели по равно, а май той взима повече напоследък.

Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #305 -: Април 01, 2015, 06:59:30 am »
Добро утро!! Хубаво,черно кафе  :)! Благодаря,Зайо! Ти пак си подранила....?Много променливо,това време,бе  :?! Непредсказуемо! Приятна и успешна сряда   :D!!
Еее,ама как щях да забравя-днес е 1ви април. Внимавайте с приказките.... :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #306 -: Април 01, 2015, 08:02:10 am »
Добро утро! Кафето е чудесно, благодаря!
Далинда и kategori4nost, добре дошли и от мен!
Смайл, чудесна новина за племенницата! Да не съм чула оплаквания, че не учи  :balk_163:

Аз съм градинарка тия дни, да видим какъв ще е резултата  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #307 -: Април 01, 2015, 08:05:50 am »
Добро утро!
Честит ден на шегата! Аз така и не успях да излъжа никой днес, освен малката, ама то колко му е да метнеш 5 годишно. :lol:
Благодаря, Зайко, за каймаклията кафе!
Ето и закуската:



Лек ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #308 -: Април 01, 2015, 08:12:05 am »
Еее Пеше, ти много рано се отказа  :lol: денят е пред теб, все някой ще метнеш  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #309 -: Април 01, 2015, 08:18:43 am »
Добро утро - дъждовно и първоаприлско.
Взимам си кафенце и закуска. Благодарности на Зайо и Пешека. Зайо, според мен най на север е Лапландия, та остава твоят мъж да е Батко Коледа,
http://images.webcafe.bg/2014/11/28/2146634234/618x456.jpg
Успешен ден!

Ето идея, която ми се стори едновременно смешна и безобидна. Понеже вече не ми се струват смешни мазаниците с паста за зъби и поръсването с брашно.
http://media.metacast.eu/pictures/03_2015/VE08m6kciLznINRhlSXj-2726.jpg
« Последна редакция: Април 01, 2015, 08:51:36 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #310 -: Април 01, 2015, 08:36:42 am »
Добро дъждовно утро  :P ама поне е топличко...

Страхотно кафе от Зайчето и закуска-изненада от раннобудната Пешек (да не забравяме, че по-старото време щеше да е даже 7 ч.  :lol:).
Ние си разделихме кисела на детето за закуска.  :lol:
Започнахме деня с падане от пълно гърне. Всичко е наред де, само дето го преобличахме и за пореден път лъснахме пода. Добре, че отдавна махнах килима.

Хубав ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #311 -: Април 01, 2015, 08:52:02 am »
Добро утро  :D

много сте ранобудни, аз още не мога да се разсъня



пак страничен въпрос: Cetrotide  0,25 мг ли беше, че съм го отбелязвала като 1бр. при мен?


Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #312 -: Април 01, 2015, 09:45:54 am »
Добро утро и добре заварили,както казват в едни сериали...
Колкото и да е мрачно,мокро и подтиснато,мина ли през тази тема,става ми слънчево!
Усмивке,поздравления за детето,нека все така да ви изненадва с високи постижения.
От кафетата взимам двойно,от закуските не пипам,че в метрото ми отсъпват място...Дали е добра поличба?

Злате,и моя така ги чува нещата,но започна да си пише бележки и ги лепи по микровълновата.Много му се смея ... :lol:
« Последна редакция: Април 01, 2015, 09:52:39 am от ДАЛИНДА »



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #313 -: Април 01, 2015, 09:58:53 am »
Cetrotide 0.25 Точно!!!Тука слънцето си играе на "тука има-тука нема"  :lol:,ама май повече ще е  има.... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #314 -: Април 01, 2015, 10:01:43 am »
Добро утро и от мен!

Кафе ще си взема двойна доза, а днес мрачното време навън ми се отразява и на мен...





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #315 -: Април 01, 2015, 10:57:07 am »
Добър ден.
Тук има слънце. :) Според прогнозите ще завали дъжд, но се надявам до 13 часа да не започва.
Моето момче има първа изява от народните танци и ще ходя да го гледам. Много се вълнува, защото ще го гледа цялото училище.
p.s. Това не е първоаприлска шега. Ако имам възможност ще го снимам. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #316 -: Април 01, 2015, 10:59:26 am »
Здравейте :)

И от мен добре дошли на Далинда и kategori4nost   :D

При нас е мокро, но ведро, светло и пролетно, вече има цъфнали игличинки и зюмбюлчета на двора   :)
м-и, браво за градинката  :), чак ме е срам като си помисля колко много не съм направила за моята ..... но наистина не ми остава време :)

Зайче, кафенцето е страхотно  :)
Пеше, благодаря за закуската   :)

Смайли, браво на твоята племенничка, с пожелание да се учи и да сполучи  :D

Теди, успешно представяне на детето, ще чакаме снимките   :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #317 -: Април 01, 2015, 12:06:43 pm »
"Депутатите не приеха предложението за данъчно облекчение на родители"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4688938

тъй като това касае пряко всички настоящи и бъдещи родители, предлагам да си отбележим някъде на едно листче кои парламентарни партии са се въздържали да подкрепят предложението (гласували против почти няма) и по този начин са отказали подкрепа на българските родители - за да знаем за кого да не гласуваме следващия път, ако има такъв...

щото, на теория, всички ни разправят разни хубави големи неща, но ето в такива детайли става ясно кой какъв е и за какво се бори. предложението е отхвърлено, защото идва от опозиционна партия.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #318 -: Април 01, 2015, 12:16:50 pm »
"Депутатите не приеха предложението за данъчно облекчение на родители"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4688938

тъй като това касае пряко всички настоящи и бъдещи родители, предлагам да си отбележим някъде на едно листче кои парламентарни партии са се въздържали да подкрепят предложението (гласували против почти няма) и по този начин са отказали подкрепа на българските родители - за да знаем за кого да не гласуваме следващия път, ако има такъв...

щото, на теория, всички ни разправят разни хубави големи неща, но ето в такива детайли става ясно кой какъв е и за какво се бори. предложението е отхвърлено, защото идва от опозиционна партия.


Ами,думи нямам аз!!!
После отрицателен прираст и чак данък на семейни двойки без деца да се въведе!!!
Потресаващо!



Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #319 -: Април 01, 2015, 13:09:27 pm »
Българският избирател е глупав и късопаметен. Такива страшни неща ни направиха управляващите от всяко едно правителство, а на изборите - пак има хора, които да гласуват за тях... И, забележете - сменят си ролите - веджъж едните са на власт, а другите - опозиция, а после е обратното. Защо ли ми напомня за Путин и Медведев...