0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #680 -: Май 09, 2015, 20:12:45 pm »
Момичета днес от сутрента имам едно придърпване ниско долу,като че ли нещо ми опъва и тежи и аз незнам как да го опиша не е постоянно но днес ми прави впечатление че цял ден изпитвам такава тъпа тежест ниско долу . Според вас на какво може да се дължи? Може би че ми се разширяват органите вътре ли и аз незнам:-):-):-) иначе си направих разходка и днес от както съм бременна влязох в бебешки магазин,почувствах се уникално,всичко в толкова красиво и мъничко,изпълних се с вълнение и трепет,чакам момента в който и аз ще почна да купувам бебешки неща:-):-)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #681 -: Май 09, 2015, 20:31:22 pm »
Веситаа, и ние с ММ тези дни влязохме в няколко специализирани магазина - уникално чувство :) Оглеждаме се за количка и кошара, че като знам какъв съм каприз... ще са ми нужни не 9, а 2х9 месеца за да се спра на нещо.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #682 -: Май 09, 2015, 21:09:54 pm »
Гледам че и ти си в ранен месец,аз днес влязох в 12 седмица,и още е мн рано за каквото и да е,имаше мн хубави кошари,даже за миг си представих как моите бебета спат вече там:-):-)  нямам просто търпение било и едни чорапки бебешки да купя:-) това разправях и на моят мъж че чувството е уникално той ми се смее викам ще видиш като влезеш и ти какво е чувството :-)  като вляза в такъв магазин и забравям за всичко и ме обзема такава еуфория и усещам едно спокойствие все едно всичко ми е наред:-):-):-)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #683 -: Май 09, 2015, 21:48:50 pm »
Здравейте,момичета. Тъкмо се прибирам от село.Вчера на отиване имахме неприятен инцидент с пиян шофьор който ни сече пътя и добре,че ММ успя да реагира навреме и спря на см от колата му.Цялата се разтреперих,а ММ ходи да се кара с онзи другия,който се оказа силно лъхащ на алкохол.Не знам тия хора как пият и се качват да карат! osi_2 Много се изплаших,а вечерта съм бълнувала и съм се мятала. Бебата и тя цял ден ме държа на тръни без да ритне,чак вечерта се обади. Смятате ли,че ще е удачно да ми леят куршум,докато съм бременна?
 Линаполи, всичко ще бъде наред! Изпращам ти прегръдки и положителна енергия. :bighug: :bighug:
:bighug:
 Веси, аз също онзи ден се престраших да вляза в един и се влюбих в много неща.Почувствах се като циганче в сладкарница. mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8
« Последна редакция: Май 09, 2015, 22:18:40 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #684 -: Май 09, 2015, 21:59:54 pm »
И аз това се чудих наскоро дали може да си леем куршум докато сме бременни? :-)  като се замисля защо да не може? Всичко идва от нашата психика,и всички суеверия покрай Бременните ни карат да се чудим кое може и кое не може ,нали трябва да си живеем живота нормално,що са не си лееш куршум тала или иначе седиш на един стол и една баба ти говори нейните си,мисля че не е проблем, ама ако има някой който е по наясно нека се включи:-)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #685 -: Май 09, 2015, 22:28:18 pm »
Относно леенето на куршум ми бяха казали, че не е удачно по време на бременност.  Аз бях в 4-я месец когато докато чаках асансьора комшията си изтърва питбула и се хвърли към мен. В последния момент го хвана ама ми изкара акъл.  Тогава и аз много се колебаех дали може, но в крайна сметка не отидох. 
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #686 -: Май 10, 2015, 11:04:28 am »
Ако сте вярващи, по -добре отидете на църква, ще ви прочетат молитва, запалете свещичка ... оставете тези суеверия, пълна безмислица са...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #687 -: Май 12, 2015, 20:36:27 pm »
И аз мисля,че посещението на църква е по удачния вариант.Запалете свещичка за здраве,ако имате желание може да поискате да ви чете попа една Киприянова молитва...
Едва ли леенето на куршум ще попречи нещо,но някак като че ли звучи по неприемливо.

Аз например,в неделя ходих до манастира Св.Мина,занесах едно бебешко боди и се помолих на светеца за рожба...
« Последна редакция: Май 12, 2015, 20:38:05 pm от ДАЛИНДА »



Re: Тема на бременните №94
« Отговор #688 -: Май 13, 2015, 15:55:44 pm »
Момичета  на кой ден след О отидохте на лекар за установяване на бременността ?И само да попитам вас боля ли Ви в началото много?
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #689 -: Май 13, 2015, 16:23:34 pm »
Здравей,Шанел и тихичко честито от мен! Аз отидох на преглед 10 дни след закъснение и се видя плоден сак,отговарящ на 5 г.с. Според мен по-рано няма смисъл да ходиш,защото може нищо да не се види и само да се филмираш.Болки имах в началото доста силни отдясно..отшумяха 2-3 седмици по-късно.Ако са нетърпими вземи си ношпа,много помага,а и повечето АГ го изписват.
 


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #690 -: Май 13, 2015, 16:44:26 pm »
Да и аз мисля някъде към 26 да отида.Не че са нетърпими ,но не очаквам и изведнъж така ме опъва, че чак се стряскам.Ако се засилят ще отида да си купя от аптеката.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #691 -: Май 13, 2015, 16:54:42 pm »
Видях в темата за Опититите,че и ти като мен имаш аборт. Ако много се притесняваш вземи си Дуфастон или Утрогестан. Аз пиех Дуфастон до 4 месец.Не се тревожи,вярвам,че този път всичко ще бъде наред.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #692 -: Май 13, 2015, 16:58:24 pm »
Да имам тук останал Дуфастон .Дано ...чул те Господ.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #693 -: Май 13, 2015, 18:04:37 pm »
Здравейте. Днес бях на консултация, видях се с бебчето - вече е истинско човече с различими главичка, ръчички и краченца. Док опита да изкаже предположение относно пола, но й казах че не искам да знам. Разбрахме се в 14 г.с.  да направим БХС, както и да ми пише вече болничния. Става ми все по-реално, че в мен расте един съвършено нов човек...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #694 -: Май 13, 2015, 20:41:26 pm »
Ти си в 10 седмица и имат предположения за пол,това е много хубаво,и аз се чудя дали другата седмица като ида ще ми кажат нещо такова:-):-) знам че е раничко но пък ако се вижда искам да знам :-) аз обаче до ден днешен като че ли не вярвам че в мен живеят 2 бебета:-):-):-) коремчето ми взе да се променя,но не е нещо фрапиращо което да ме кара да повярвам че в мен има живот,и то 2 :-):-) всичко все още ми се струва нереално:-):-) не си спомням в коя тема едно от момичетата ми беше казало че не да чакам първия преглед с нетърпение,ми всеки един преглед след първия ще е чакан и важен,и наистина е така,имам чувството че от последния до сегашния преглед са минали цяла вечност :-)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #695 -: Май 14, 2015, 15:06:20 pm »
Момичета  на кой ден след О отидохте на лекар за установяване на бременността ?И само да попитам вас боля ли Ви в началото много?
Здравей, 10-ти ден след закъснение. Аз имах ПМС и бях раздразнителна преди датата за цикъл.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #696 -: Май 14, 2015, 18:14:59 pm »
Днес ми е 3 ден закъснение ,започнаха да се усещат всички красоти на бременността .Гади ми се но не съм повръщала още.От ученичка съм нямала кръвно 90/50 ,вие ми се свят.Опъваме в матката и то само по това време на деня следобяд започвам да усещам тези неща.Хубавото е ,че от много време не бях ходила нормално до тоалетна.Все с мъки, а сега е като песен :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #697 -: Май 15, 2015, 09:13:16 am »
Момичета, следящия бременността ми лекар ми препоръчва да направя втората ФМ 18-23г.с. при Д-р Марков или Д-р Мазнейкова. Предният път ходихме при Мазнейкова и не останах очарована. Вкл. че като каза пола и ние се изненадахме, защото до момента ни бяха казали обратното, ни се сопна доста грубо, че едва ли не не искаме детето заради пола. Общо взето не се почувствах добре след прегледа. Някой тук беше писал, че е ходил при Марков? Доволни ли сте? И това ли им е сайтът с контакти: http://www.mc-markovs.com/
Сега гледам, че са двама Димитър и Петър Марков - кой е специалистът по ФМ?
« Последна редакция: Май 15, 2015, 09:14:51 am от bebe_2013 »


*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #698 -: Май 15, 2015, 09:15:40 am »
Здравейте, красиви мамчета! Нещо ми се губите тези дни.Надявам се всички да сте добре.
Линаполи, свършиха ли ти "СПА" процедурите?
Шинзу, мила, още ли сте 2 в 1 ,или имаме изненада?
Ивче, как си? Всичко наред ли е при теб?
Яничка, избра ли тоалет за концерта утре? Най-красивата дама ще си, гледай Лили да не ти завиди :)
Едит,ако четеш..моля те пиши ни какво се случва с теб.
Додо, при теб нещо интересно случва ли се? Взехте ли всичко необходимо за малкия принц?
Веси, оздравя ли?
 Покрай мен няма нищо интересно.Другата седмица трябваше да съм на ЖК,но заради матурите ще се наложи да ида чак в края на месеца. Моят доки работи сутрин само на нечетно число,а следобед не мога да ида,защото съм на работа. Надявам се да не ме нашият квестор на 12 клас,че тази година са затегнали още повече изискванията за квесторите.Нямаме право дори да пием вода,а първите 45 мин не може и да излизаме.Аз каквато съм пикла ще трябва да съм с памперс. :D Стискайте ми палци да съм резерва и да ми се размине :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #699 -: Май 15, 2015, 09:27:49 am »
Бебе, направи я при д-р Сигридов. :D Д-р Марков отдавна го е ударил на търговия. :wink: И все пак той е по-добрият избор пред Мазнейкова.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери