0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #820 -: Март 10, 2016, 14:10:56 pm »
Успех, Лорена!
При мен от днес изчезна напрежението в корема. Не се сдържах и направих тест Престо с 1-ва сутрешна урина - показа мноооого бледа втора черта на едва 9-ти ден след инсе-то (10-ти ден след 10 000IU Хориомон). Не смея да го тълкувам още, тъй като е рано, беше наистина бледа, а  и може да е остатъчен ефект на голямата доза Хориомон. Но бурната смяна в реакцията на тялото ми ме провокира - до вчера пиех по 3 пъти но шпа на ден, за да се справям с напрежението ниско долу, а от днес - нищо.
В събота или в понеделник ще направя кръвен. Много се надявам, а съм адски нетърпелива.
На всичкото отгоре разбрах, че докторката ми вече няма да е в същата клиника съвсем скоро и ми се иска да е станало, за да не губя още време при смяната на нещата и реорганизацията.


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #821 -: Март 10, 2016, 14:29:15 pm »
Успех Hecate аз се надявам скоро и при мен нещата да се получат за другия месец ще правим инсеминация а дотогава ще опитаме и естествено.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #822 -: Март 10, 2016, 15:11:11 pm »
Момичета....... моля за помощ ..... как да разчитам този тест ???? това изпарителна линийка ли е или ???  8O 8O 8O
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1457614186d.jpg
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #823 -: Март 10, 2016, 16:13:51 pm »
Момичета....... моля за помощ ..... как да разчитам този тест ???? това изпарителна линийка ли е или ???  8O 8O 8O
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1457614186d.jpg
Здравей, направи още един утре сутрин. Някак си много близо ми изглежда тази линия до контролната.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #824 -: Март 10, 2016, 17:36:39 pm »
Може би аз рано направих уриналния тест .... все пак се надявам да сме успели... бебеправихме от 20. 02 до 27.02 всеки ден.... доказана Овулация на 27. 02  с тест , значи овулацията е натъпила от 24 - 36 ч след това .... тоест някъде 28 - 29 февруари ..... малко късно, защото я очаквах на 26.02 , на 14 ден от М .... цикъла ми е 28 дни, сега го (не) чакам на 12-13 март, но предвид късната Овулация ще се измести предполагам ....... въпроса ми е - Да пусна ли едно ЧХГ или няма смисъл ,,,,, или да почакам или как мислите ?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #825 -: Март 10, 2016, 22:12:19 pm »
Направи още един тест утре сутрин, както е казала Кати! За момента не мисля, че е нужен кръвен. Но ако нямаш търпение и искаш да си 100 % сигурна, това е решението.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #826 -: Март 11, 2016, 08:55:46 am »
Момичета моя цикъл свърши на 3 тия ден и съм малко озадачена ,че беше толкова кратък и изобщо не беше обилен.Чудя се да взема ли един тест да видя какво ще ми покаже.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #827 -: Март 11, 2016, 09:06:04 am »
Аз лично бих взела още един, но явно съвсем съм се побъркала на тема тестове и просто не мога да приема да чакам. Днес пуснах още един и той си изглеждаше съвсем отрицателен - направо ми скъса сърцето. :( Последните месеци не следях нищо и не се тествах, но се чувствах все едно съм изгубила надежда. Сега осъзнавам, че съм безсилна и няма какво да направя, но поне се надявам.
Въпреки това - ще си направя и на датата.


*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #828 -: Март 11, 2016, 10:07:53 am »
Момичета моя цикъл свърши на 3 тия ден и съм малко озадачена ,че беше толкова кратък и изобщо не беше обилен.Чудя се да взема ли един тест да видя какво ще ми покаже.
Да, направи си тест.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #829 -: Март 11, 2016, 10:57:00 am »
Аз лично бих взела още един, но явно съвсем съм се побъркала на тема тестове и просто не мога да приема да чакам. Днес пуснах още един и той си изглеждаше съвсем отрицателен - направо ми скъса сърцето. :( Последните месеци не следях нищо и не се тествах, но се чувствах все едно съм изгубила надежда. Сега осъзнавам, че съм безсилна и няма какво да направя, но поне се надявам.
Въпреки това - ще си направя и на датата.

Здравей, Hecate :)
Бих те посъветвала да изчакаш един ден от закъснението. Аз направих тест на 22 -ият ден от цикъла и ми показа отрицателен. После направих два дни преди закъснение посред нощ (бях се побъркала), отново беше отрицателен въпреки че ми се виждаше някаква черта, но не знаех дали не я виждам само аз. И два дни след закъснение направих отново тест, вече усещах, че съм бременна, но след двата отрицателни теста бях 50/50. Два дни след закъснение тестът беше положителен, а два дни преди закъснението отрицателен. Незнам как става. Днес имаме насрочен час за лекар. Дано всичко е наред :))) Желая успех на всички бъдещи мамета. Само кураж и не се измъчвайте с ранни тестове. Знам, че е трудно. Изпитах го, но изчакайте поне ден от закъснението.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #830 -: Март 11, 2016, 12:02:26 pm »
Напълно го осъзнавам :) и съветът е много хубав и правилен. И при други стимулации съм го спазвала. Иначе като не съм в процедура - не съм такава пък изобщо, чакам си датата съвсем спокойно. Не знам какво ме прихваща обаче този път. Съзнанието ми няма минута покой.
Ще изчакам направо понеделник за кръвен. При мен няма много смисъл да чакам закъснение, защото съм на Утрогестан 2x2 и докато не го спра - няма да ми дойде. А ако е отрицателен, искам да го спирам, за да ми дойде цикъла и да не го удължавам прекалено, защото съм забелязала, че като чакам много дълго следващия цикъл тотално ми се обърква.


*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #831 -: Март 14, 2016, 16:34:48 pm »
За да ви убедя колко хубави съвети дават дамите тук - няма смисъл от ранни тестове. Днес, на датата, тестът вече е окончателно отрицателен. :balk_145:
Уви, цялото нетърпение на земята няма да ми донесе положителния резултат.


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #832 -: Март 15, 2016, 00:25:23 am »
Здравейте мили дами,
реших и аз да се включа във форума и за първи път се включвам, но много често съм се допитвала до разни форуми.
С мъжа ми започнахме опити за бебе и то от съвсем скоро и сега имам съмнения за бременност, но може би се дължат на голямото ми желание.
Страховете и неверието ми, че мога да бъда бременна е и възрастта на 38 години съм, до сега не съм правила опити.
Симптомите ми са: нервност след овулацията мога да кажа, която би трябвало да бъде на 8ми март. Болка тъпа в яйчниците, почти постоянна.
Усетих странен вкус на някои храни при пробването, но при втора хапка вкусовите ми се връщат. Днес ходихме по магазините и след не много
дълго вървене ме заболя много кръста. Главоболие и вчера доста, днес по- слабо към обед. Преди няколко дни гадене
леко, не съм повръщала.
Незнам какво да мисля, доста четох, може би това ме прави и по чувствителна, надявам се да не си въобразявам...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #833 -: Март 15, 2016, 00:51:35 am »
За съжаление, колкото и да ни се иска да разберем преди датата на предполагаемата менструация, в твоя случай е твърде рано за каквито и да било симптоми. Около 7-ия ден след овулацията настъпва имплантацията.
Изчакай поне датата на предполагаемата менструация, дори един ден закъснение и си направи тест с първа урина!

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #834 -: Март 15, 2016, 10:45:16 am »
Благодаря ти за отделеното време Blue_sky, съгласна съм с теб. Това, че се чувствам по различен начин и ми се активираха
болките в гърба переартрит, който не съм имала отдавна. Сега си изпих водата с лимон и започна главоболието без причина.
Рабира се може да е всичко, БТ 37,4 почти всеки ден. Действително трябва да почакам. Ще бъде наистина божия работа,
ако съм забременяла веднага, дай Боже!
Пожелавам успех на всички и прекрасен ден!!!

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #835 -: Март 15, 2016, 13:56:01 pm »
Здравей, missteria,
при всяка жена симптомите за бременност са различни, но аз 10 дни преди цикъл имах главоболие и ужасни болки в кръста. Будих се почти всяка нощ и БТ ми беше над 37, както се вижда и в графиката ми. Симптомите ти много приличат на моите. Само че аз нямам гадене, нито повръщане. Странното е, че месец февруари, когато забременях дори не усетих никакви симптоми на овулация. Единствено положителният тест за овулация ми показа, че имам такава. И чудото се случи. Пожелавам ти да се е получило и при теб. Продължавай да мериш БТ. И изчакай поне ден закъснение за тест за бременност. Аз си опатих с един такъв-два дни преди цикъл ми показа отрицателен, а бях бременна :) Успех още веднъж
« Последна редакция: Март 15, 2016, 14:00:33 pm от chris08 »

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #836 -: Март 15, 2016, 15:46:53 pm »
Missteria, наистина е още доста рано за симптоми, но това не означава, че не си бременна, а просто трябва да изчакаш. Обикновено преди датата на цикъла симптомите са като за цикъл-болки ниско в корема, чувствителни гърди и т.н. И от моя личен опит мога да ти кажа, че в месеца, в който забременях и в предишните месеци, когато нямаше бременност симптомите бяха като за идващ цикъл и по нищо не се различаваха. Успех ти пожелавам!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #837 -: Март 15, 2016, 16:19:30 pm »
Здравейте отново днес съм в чуденка какво става цикъла ми мина и замина по днес имам ПМС симптоми и съм озъдъчена на какво може да се дължат рано е за овулация.Не съм правила тест след като ми свърши цикъла въпреки ,че беше странен и сега се чудя да направя ли?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #838 -: Март 17, 2016, 08:00:58 am »
здравейте на всички бъдещи мамчета .Ето го и моят случай.... за който искам съвет от вас. Аз съм на 21 години с мъжлето опитваме за бебенце от около 7-8 месеца . Ходих на доктор( януари) и ми казаха че няма видима причина да не мога да забременея .изписаха ми геритамин нео (за 10 дни от 1вия ден на МЦ ) и фолиева киселина) .Попринцип съм с точен цикъл никога по рано или по късно от дадата. и ми върви около 7 дни .. Но този месец беше само 4-5 ден вече си беше отишал .. До тук добре Когато мина ову-то (предполагааемото) горе-долу 3-4 дена след това се появиха болки в яйчниците ту в единия ту в другия както и болки в кръста на моменти са доста силни .Знам че за имплатация е рано но дали не е подранила овулацията .... :? възможно ли е това да е симтом на бременост или е нещо по сериозно според вас ... Днес се събудих и със световъртеж.. имам още 7 дни до МЦ така че е доста рано за тест ..благодаря предварително надявам се да не съм досадила много.И успех на всички :)
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #839 -: Март 17, 2016, 11:42:27 am »
Здравейте отново днес съм в чуденка какво става цикъла ми мина и замина по днес имам ПМС симптоми и съм озъдъчена на какво може да се дължат рано е за овулация.Не съм правила тест след като ми свърши цикъла въпреки ,че беше странен и сега се чудя да направя ли?

Да, направи за всеки случай един тест!