0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #540 -: Ноември 11, 2015, 00:32:11 am »
Честито миличка.Желаяти Лека и безпроблемна бременност и един сладък бебок на финал.Много се радвам за теб.:)))
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #541 -: Ноември 11, 2015, 17:36:33 pm »
Много благодаря! :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #542 -: Ноември 12, 2015, 16:22:38 pm »
Днес преди обяд получих кървене, в началото мътно, постепенно се избистри. Веднага отидох на лекар, той ме прегледа, но нищо не видя на видеозона, защото или ми е още рано, или изобщо не съм бременна. Каза, че трябва още едни кръвни изследвания да си направя и със сигурност да разбера, защото това 81,62, което показа теста ми от 10.11.2015 е било прекалено ниско, за да прецени дали изобщо съм бременна, или просто има грешка. Казах му и за положителните тестове, но това кървене, което си продължава толкова вече ме притеснява. Може да е всичко и съм толкова отчаяна, искам вече да си направя изследванията, и да видя резултатите, но утре сутринта като ги направя, чак вечерта ще излезнат. Стискайте ми палци! Ако някой може да ми даде обяснение за това кървене, моля нека го направи, искам да знам, че не е нещо лошо, както мисля и както прочетох.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #543 -: Ноември 12, 2015, 17:14:29 pm »
Jinx, аз не мога да ти отговоря, но стискам палци всичко да е наред!


*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #544 -: Ноември 12, 2015, 17:45:27 pm »
Кървене при ранна бременност не винаги означава аборт. Ако не е придружено с болка, не се тревожи.
Одеве не те дочетох докрай и бързах да пиша.
Кървенето може да се дължи на ерозия на маточната шийка. Понякога през Б клетките на матката са по- чувствителни и при досега с ембриончето се разраняват.
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 17:51:47 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #545 -: Ноември 12, 2015, 17:51:59 pm »
Той лекаря си ми каза да пусна още един кръвен. В момента съм в Кърджали и веднага отидох да си направя тест в Рамус в 14;30, но ми съобщиха, че са "Пуснали отчета вече" , нищо че работното им време е до 15часа. Утре рано сутрин ще отида и вече вечерта ще си разбера резултата. Дано всичко е нормално, защото кървя повече от обичайното, когато съм в цикъл.
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 17:55:42 pm от jinx »
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #546 -: Ноември 12, 2015, 17:56:14 pm »
Пробвай с уринен сега. Знам ли...опитай да запазиш спокойствие.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #547 -: Ноември 12, 2015, 19:01:51 pm »
Той лекаря си ми каза да пусна още един кръвен. В момента съм в Кърджали и веднага отидох да си направя тест в Рамус в 14;30, но ми съобщиха, че са "Пуснали отчета вече" , нищо че работното им време е до 15часа. Утре рано сутрин ще отида и вече вечерта ще си разбера резултата. Дано всичко е нормално, защото кървя повече от обичайното, когато съм в цикъл.
Здравей, не се притеснявай. Изчакай си резултата. Намери лекар с добър ехограф, който да те види.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #548 -: Ноември 13, 2015, 15:41:51 pm »
Здравейте :) След 8 дни трябва да ми дойде, от 4 дни имам силни болни ниско в корема почти постоянно,сякаш нещо се разтяга и придърпване в кръста,гърдите също ме болят и настроението ми е малко странно.. понякога съм много весела,след час страшно кисела и нервна,имам 2 котета и не мога да ги понасям,постоянно ги гоня от стаята...  какво мислите? По принцип имам силно изразен ПМС,но не повече от 1-2дни преди самата дата, такова нещо не ми се е случвало досега..  :D
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 15:44:42 pm от silvya »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #549 -: Ноември 13, 2015, 17:30:43 pm »
Ако след 8 дни чакаш М., значи О. Ти е била преди 4-6 дни. Няма как да имаш болки от 4 дни и те да се дължат на бременност.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #550 -: Ноември 13, 2015, 17:45:38 pm »
И..каква трябва да е връзката между бременност и непоносимпст към котки?  :?

Твърде рано е за каквито и да било симптоми. Понякога бебеправенето си прави подобни шеги с организма.
Все пак ти пожелавам чудото да се е случило този месец


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #551 -: Ноември 13, 2015, 18:31:14 pm »
И..каква трябва да е връзката между бременност и непоносимпст към котки?  :?

Твърде рано е за каквито и да било симптоми. Понякога бебеправенето си прави подобни шеги с организма.
Все пак ти пожелавам чудото да се е случило този месец
Да и аз така мисля!
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #552 -: Ноември 14, 2015, 10:11:28 am »
Привет и от мен. Понеже не знаех къде да пиша, реших да е тук.
Мина прегледа вчера. Видяхме плодно сакче - 0.53 мм. Още не мога да повярвам. В 3-4 седмица съм според лекарката. На 4-ти Декември пак сме на преглед. Надяваме се тогава да видим сърчице. :D
« Последна редакция: Ноември 14, 2015, 12:07:00 pm от Starshine »




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #553 -: Ноември 14, 2015, 10:16:28 am »
Старшайн,толкова се радвам за теб  :bighug:! Най-сърдечно ти желая лека бременност! Не забравяй да идваш при нас и да ни ръсиш с прашец :) Надявам се, скоро всички да се изнесем при тебе в другата тема :)
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #554 -: Ноември 14, 2015, 10:24:31 am »
Благодаря ти, Кали! :bighug:
Аз казах, че няма да мръдна от там, докато не ви замъкна всички в бременната тема!  :lol:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #555 -: Ноември 14, 2015, 10:30:49 am »
Привет и от мен. Понеже не знаех къде да пиша, реших да е тук.
Мина прегледа вчера. Вудяхме плодно сакче - 0.53 мм. Още не мога да повярвам. В 3-4 седмица съм според лекарката. На 4-ти Декември пак сме на преглед. Надяваме се тогава да видим сърчице. :D

Много се радвам!  :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #556 -: Ноември 14, 2015, 20:43:53 pm »
Момичета, имам малък проблем и се надявам да ме успокоите малко. Както споменах вече съм бременна - потвърдено от 2 теста и кръвни иследвания.  В понеделник за първи път ще ходя на лекар.
Това което ме притеснява е че днес за втори път забелязвам някакво странно течение ли какво е и е леко розово. Според вас какво може да е и да се притеснявам ли?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #557 -: Ноември 14, 2015, 20:50:59 pm »
Момичета, имам малък проблем и се надявам да ме успокоите малко. Както споменах вече съм бременна - потвърдено от 2 теста и кръвни иследвания.  В понеделник за първи път ще ходя на лекар.
Това което ме притеснява е че днес за втори път забелязвам някакво странно течение ли какво е и е леко розово. Според вас какво може да е и да се притеснявам ли?
Не :) В ранна бременност клетките на маточната шийка са много чувствителни и от допира с ембриона може да  да се разранят. Ерозия му се вика. Понякога се получава по-обилно количество кръв, друг път е почти незабележимо. Щом нямаш болки няма за какво да се трввожиш.
« Последна редакция: Ноември 14, 2015, 21:24:04 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #558 -: Ноември 14, 2015, 21:19:08 pm »
Момичета, имам малък проблем и се надявам да ме успокоите малко. Както споменах вече съм бременна - потвърдено от 2 теста и кръвни иследвания.  В понеделник за първи път ще ходя на лекар.
Това което ме притеснява е че днес за втори път забелязвам някакво странно течение ли какво е и е леко розово. Според вас какво може да е и да се притеснявам ли?
Не :) В ранна бременност клетките на маточната шийкс са много чувствителни и допира с ембриона може да ги кара да се разранят. Ерозия му се вика. Понякога се получава по-обилно количество кръв, друг път е почтни незабележимо. Щом нямаш болки няма от кво да се трввожиш.

Много много ти благодаря. Така се изплаших, че...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #559 -: Ноември 16, 2015, 18:46:42 pm »
Моето кървене се оказало лошо, няма да си имаме бебче. Изглежда тялото ми го е изхвърлило, не се е закрепило добре. Може пък и да е за добро. Ще изчакаме момента, когато ще сме по-подготвени, тъй като този път не беше очаквано, сигурно и то е усетило, че ни е изненадало. Надявам се следващия път да няма проблеми и да си имаме малка здрава рожба, която много ще ни радва.
Честито на всички, които са получили добрите си новини! :bori_001: