0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #380 -: Юли 08, 2015, 17:57:01 pm »
Мерси, момичета. Телесната температура ми е леко повишена (37.0-37.2), но за съжаление се оказа, че това не е симптом, защото и предишните месеци пак беше повишена. Гърдите много ме болят, но и предишните месеци ме боляха. Излиза, че и без да съм бременна имам симптоми на бременност, така че  не разчитам много.  :D Остават ми 4 дни до цикъла и ако и през тези дни температурата ми се задържи, тогава вече е възможно да е станало, тъй като обикновено преди М телесната ми температура пада. Тест не смея да си взема за да не се разочаровам. Успех на всички  и ако имате някакви наблюдения за повишената телесна температура като симптом на ранна бременност, моля да споделите. Ще е интересно за всички  :balk_71:

И при мен е същата работа, аз чакам до 2 дни...И аз не смея да се радвам, защото всеки месец съм бременна  :lol: :lol:
Айде успех :)


*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #381 -: Юли 08, 2015, 18:25:08 pm »
Нани, преди  :bfp: и при 2 ми Б имах вагинално течение приличащо на ЦС, но седеше воднисто. Не знам дали можеш да ме разбереш. През ЛФ ЦС обикновено е леко кремообразна, а когато забременях приличаше на втечнен сопол(ама че описание). По ирония на съдбата и двата пъти не го приех за симптом. Относно ТТ и двата пъти ми беше завишена 37.2 и постоянно ме втрисаше.  Със сегашната ми бременност реших, че схм лепнала вирус, защото беше края на декември и изобщо не го счетох за симптом. Стискам палци на теб и Криси :grouphug2:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #382 -: Юли 08, 2015, 19:39:09 pm »
Криси, стискам ти палци. Последните дни преди М са най-вълнуващи в чакане дали един  :sperm2: е успял да стигне до целта!
Синеочка, много окуражаващо ми подейства, че и ти си имала такива симптоми. Моята цервикална слуз по никое време беше точно същата както ти я описваш, но беше само за два дни и сега я няма вече. Няма да се вглеждам толкова детайлно в нещата (което всъщност правя)  :D
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #383 -: Юли 09, 2015, 10:47:26 am »
Криси, стискам ти палци. Последните дни преди М са най-вълнуващи в чакане дали един  :sperm2: е успял да стигне до целта!
Синеочка, много окуражаващо ми подейства, че и ти си имала такива симптоми. Моята цервикална слуз по никое време беше точно същата както ти я описваш, но беше само за два дни и сега я няма вече. Няма да се вглеждам толкова детайлно в нещата (което всъщност правя)  :D

Голям си образ,хубаво е,че се опитваш да си влияеш.Посмях се с теб и феята тази сутрин.Тя със сопола...хахаха

Яко стискам палци и на теб и на Криси :crossfingers: preggo



Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #384 -: Юли 15, 2015, 10:23:45 am »
Здравейте, мили дами!  :balk_64:  :balk_105:
Искам да попитам на някоя от вас, която е приемала противозачатъчни, случвало ли и се е след прием на последната таблетка да не и идва? Гинекологът, който ми ги предписа, ме увери, че нямало как да забременея докато ги взимам, обаче започвам да се чудя дали не е възможно. Взимам ги от половин година вече, и досега не съм имала такъв случай. Сега покрай Петровден (29.06) няколко дни все ми се гадеше, предимно следобед, но премина. Може прилошаването да е било вследствие на един режим на ограничение в храната, който си бях наложила, понеже не мога да спазвам диети, а исках малко да посваля някое килце. Правих си тогава тест и беше отрицателен. Днес ми е втори ден откакто трябваше да имам вече цикъл. Чудя се да си запиша ли час, тест ли да си правя, не е ли рано да отчете резултат? Вие какво бихте ме посъветвали.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #385 -: Юли 15, 2015, 11:30:21 am »
Здравейте момичета. Ние също правим опити за бебе, но имам ендометриоза и миомен възел, който доктора ми каза че не е никакъв проблем. През м.май ми правиха цветна снимка и ми казаха че ако до 6 м. не забременея ще ми спрат цикъла заради кистата за да може да се свие /хранела се от цикъла ми/. Цветната снимка показа че имам една запушена тръба, но другата е проходима. Днес ми е 4 ден с закъснение. Имам някакви симптоми - гадене/което започна от днес/, мноооого уголемени гърди и виене на свят. Правих си два теста като единия беше тази сутрин, но е отрицателен. Дали пък не се е случило нещо, какво мислите вие?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #386 -: Юли 15, 2015, 13:59:18 pm »
Здравейте, мили дами!  :balk_64:  :balk_105:
Искам да попитам на някоя от вас, която е приемала противозачатъчни, случвало ли и се е след прием на последната таблетка да не и идва? Гинекологът, който ми ги предписа, ме увери, че нямало как да забременея докато ги взимам, обаче започвам да се чудя дали не е възможно. Взимам ги от половин година вече, и досега не съм имала такъв случай. Сега покрай Петровден (29.06) няколко дни все ми се гадеше, предимно следобед, но премина. Може прилошаването да е било вследствие на един режим на ограничение в храната, който си бях наложила, понеже не мога да спазвам диети, а исках малко да посваля някое килце. Правих си тогава тест и беше отрицателен. Днес ми е втори ден откакто трябваше да имам вече цикъл. Чудя се да си запиша ли час, тест ли да си правя, не е ли рано да отчете резултат? Вие какво бихте ме посъветвали.
Пусни си кръвен тест за 100% сигурност :) Ако желаеш бебече успех...с тези противозачатъчни е страхотен късмет.Ако не желаеш бебе пак успех.Пиши когато разбереш :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #387 -: Юли 15, 2015, 14:52:52 pm »
Здравейте, мили дами!  :balk_64:  :balk_105:
Искам да попитам на някоя от вас, която е приемала противозачатъчни, случвало ли и се е след прием на последната таблетка да не и идва? Гинекологът, който ми ги предписа, ме увери, че нямало как да забременея докато ги взимам, обаче започвам да се чудя дали не е възможно. Взимам ги от половин година вече, и досега не съм имала такъв случай. Сега покрай Петровден (29.06) няколко дни все ми се гадеше, предимно следобед, но премина. Може прилошаването да е било вследствие на един режим на ограничение в храната, който си бях наложила, понеже не мога да спазвам диети, а исках малко да посваля някое килце. Правих си тогава тест и беше отрицателен. Днес ми е втори ден откакто трябваше да имам вече цикъл. Чудя се да си запиша ли час, тест ли да си правя, не е ли рано да отчете резултат? Вие какво бихте ме посъветвали.
Пусни си кръвен тест за 100% сигурност :) Ако желаеш бебече успех...с тези противозачатъчни е страхотен късмет.Ако не желаеш бебе пак успех.Пиши когато разбереш :)

strawberry_11, аз много отдавна си мечтая за бебче. С подобен проблем съм като мацката с поста под мен - установи се ендометриоза и затова съм с медикаментозно лечение, противозачатъчни Femoden + витамин B 6. Ние преди д почна да ги пия правехме около половин година опити и нищо :( Затова отидох на лекар и после..писах ви какво стана. Лошото е,че ние нямаме лаборатория в която да правят изследванията,а само кабинет на лаборатория Кандиларов, където взимат проби и ги пращат в София, и чак на 2-рия - 3-я ден разбираш. Освен да се вдигна утре до  там. Мислех да си запиша час при гинеколога за довечера, обаче дали ще се види нещо. Може да имам друг проблем,за да не ми идва, да не е бременост? Ох, само притесненията ми са ,ако евентуално има бременност да не се навреди нещо с тия хапчета.  :balk_159: :cry:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #388 -: Юли 15, 2015, 15:11:24 pm »
Здравейте скоро бях писала в друга тема с проблеми при забременяването. Пращаха ме в клиника по стерилитет и т.н. Миналия месец бях на лекар в стара загора и лекарката ми изписа Инофолик каза да го пия 3 месеца и ще забременея вече 1 месец от както го пия и този месец ми закъсня. На 2 ден от закъснението направих тест и имаше многооооо бледа втора чертичка. На другия ден направих още 2 също бяха с бледа чертичка отидох на лекар каза че не вижда бременност. Днес направих още един отново имаше чертичка вече малко по видима. Дали съм бременна??? Много се надявам да е така!!! Забравих да кажа последна ми М беше на 13.06.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #389 -: Юли 15, 2015, 15:55:44 pm »
Здравейте скоро бях писала в друга тема с проблеми при забременяването. Пращаха ме в клиника по стерилитет и т.н. Миналия месец бях на лекар в стара загора и лекарката ми изписа Инофолик каза да го пия 3 месеца и ще забременея вече 1 месец от както го пия и този месец ми закъсня. На 2 ден от закъснението направих тест и имаше многооооо бледа втора чертичка. На другия ден направих още 2 също бяха с бледа чертичка отидох на лекар каза че не вижда бременност. Днес направих още един отново имаше чертичка вече малко по видима. Дали съм бременна??? Много се надявам да е така!!! Забравих да кажа последна ми М беше на 13.06.
На трети ден от закъснението няма как да се установи бременност чрез ехографско изследване! Какъв е тоя малоумен лекар? Пуска се кръвен тест и се повтаря след  48 часа, за да се види дали се удвоява ЧХГ- то.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #390 -: Юли 15, 2015, 16:04:44 pm »
А ако има бременност кога ще се види на ехограф защото ми каза след няколко дни да отида пак. И според вас тези бледи черти дали е възможно да са положителен резултат??
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #391 -: Юли 15, 2015, 16:59:14 pm »
А ако има бременност кога ще се види на ехограф защото ми каза след няколко дни да отида пак. И според вас тези бледи черти дали е възможно да са положителен резултат??
10 дни след датата на МЦ трябва да се види плоден сак. Да възможно е да си бременна.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #392 -: Юли 15, 2015, 17:00:56 pm »
Благодаря за отговорите. Ще пиша отново какво е положението.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #393 -: Юли 15, 2015, 18:31:09 pm »
Здравейте, мили дами!  :balk_64:  :balk_105:
Искам да попитам на някоя от вас, която е приемала противозачатъчни, случвало ли и се е след прием на последната таблетка да не и идва? Гинекологът, който ми ги предписа, ме увери, че нямало как да забременея докато ги взимам, обаче започвам да се чудя дали не е възможно. Взимам ги от половин година вече, и досега не съм имала такъв случай. Сега покрай Петровден (29.06) няколко дни все ми се гадеше, предимно следобед, но премина. Може прилошаването да е било вследствие на един режим на ограничение в храната, който си бях наложила, понеже не мога да спазвам диети, а исках малко да посваля някое килце. Правих си тогава тест и беше отрицателен. Днес ми е втори ден откакто трябваше да имам вече цикъл. Чудя се да си запиша ли час, тест ли да си правя, не е ли рано да отчете резултат? Вие какво бихте ме посъветвали.
Пусни си кръвен тест за 100% сигурност :) Ако желаеш бебече успех...с тези противозачатъчни е страхотен късмет.Ако не желаеш бебе пак успех.Пиши когато разбереш :)

strawberry_11, аз много отдавна си мечтая за бебче. С подобен проблем съм като мацката с поста под мен - установи се ендометриоза и затова съм с медикаментозно лечение, противозачатъчни Femoden + витамин B 6. Ние преди д почна да ги пия правехме около половин година опити и нищо :( Затова отидох на лекар и после..писах ви какво стана. Лошото е,че ние нямаме лаборатория в която да правят изследванията,а само кабинет на лаборатория Кандиларов, където взимат проби и ги пращат в София, и чак на 2-рия - 3-я ден разбираш. Освен да се вдигна утре до  там. Мислех да си запиша час при гинеколога за довечера, обаче дали ще се види нещо. Може да имам друг проблем,за да не ми идва, да не е бременост? Ох, само притесненията ми са ,ако евентуално има бременност да не се навреди нещо с тия хапчета.  :balk_159: :cry:
Ами мисля , че може и да се дължи на ендометриозата или някой хормон.Не знам ако има бременност как и колко могат да навредят.Прави ли уринарен тест? Мисля , че ще покаже щом закъснява 2 дни  :o Нямаш ли възможност , ако не ти е дошло утре примерно да отидеш до някой близък град където може да ти направят резултата както на други места и след 2 часа да знаеш?Дано наистина да си късметлийка ин да е станало  :wink:
Пожелавам ти успех  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #394 -: Юли 16, 2015, 10:00:00 am »
Здравейте, мили дами!  :balk_64:  :balk_105:
Искам да попитам на някоя от вас, която е приемала противозачатъчни, случвало ли и се е след прием на последната таблетка да не и идва? Гинекологът, който ми ги предписа, ме увери, че нямало как да забременея докато ги взимам, обаче започвам да се чудя дали не е възможно. Взимам ги от половин година вече, и досега не съм имала такъв случай. Сега покрай Петровден (29.06) няколко дни все ми се гадеше, предимно следобед, но премина. Може прилошаването да е било вследствие на един режим на ограничение в храната, който си бях наложила, понеже не мога да спазвам диети, а исках малко да посваля някое килце. Правих си тогава тест и беше отрицателен. Днес ми е втори ден откакто трябваше да имам вече цикъл. Чудя се да си запиша ли час, тест ли да си правя, не е ли рано да отчете резултат? Вие какво бихте ме посъветвали.
Пусни си кръвен тест за 100% сигурност :) Ако желаеш бебече успех...с тези противозачатъчни е страхотен късмет.Ако не желаеш бебе пак успех.Пиши когато разбереш :)

strawberry_11, аз много отдавна си мечтая за бебче. С подобен проблем съм като мацката с поста под мен - установи се ендометриоза и затова съм с медикаментозно лечение, противозачатъчни Femoden + витамин B 6. Ние преди д почна да ги пия правехме около половин година опити и нищо :( Затова отидох на лекар и после..писах ви какво стана. Лошото е,че ние нямаме лаборатория в която да правят изследванията,а само кабинет на лаборатория Кандиларов, където взимат проби и ги пращат в София, и чак на 2-рия - 3-я ден разбираш. Освен да се вдигна утре до  там. Мислех да си запиша час при гинеколога за довечера, обаче дали ще се види нещо. Може да имам друг проблем,за да не ми идва, да не е бременост? Ох, само притесненията ми са ,ако евентуално има бременност да не се навреди нещо с тия хапчета.  :balk_159: :cry:
Ами мисля , че може и да се дължи на ендометриозата или някой хормон.Не знам ако има бременност как и колко могат да навредят.Прави ли уринарен тест? Мисля , че ще покаже щом закъснява 2 дни  :o Нямаш ли възможност , ако не ти е дошло утре примерно да отидеш до някой близък град където може да ти направят резултата както на други места и след 2 часа да знаеш?Дано наистина да си късметлийка ин да е станало  :wink:
Пожелавам ти успех  :bighug:

Не съм правила тест, защото си викам а,какво като не ми дойде 1-я ден, ще ми дойде на 2-рия. И вчера вече като не ми дойде се позамислих. Днес се успах и не можах да ида до лабораторията, а ако трябва да ида до най-близкия град ще трябва да питам да си взема ден, а шефа за един ден не ми дава да си пускам отпуск,а ме кара да идвам да си "отработвам" деня :( Абе, ужас, но се надявам скоро да се махна от тук. Днес сутринта се събудих и при ходене до тоалетната видях кафеникаво зацапване. В момента, в който дойдох на работа и седнах на стола, почнаха едни страхотни болки ниско долу и нещо като пулсации, не знам това спазми ли са, съпроводени с изпотяане...  :ask: Проверявах, но лелката все още не е дошла. До края на деня освен ако не ми е дошло,мисля да си правя тест.  :dontknow:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #395 -: Юли 16, 2015, 10:09:29 am »
Здравейте момичета, както бях написала по-горе и ние бебеправим, днес ми е 5 ден закъснение, но имам слабо кафеникаво течение, според вас ще ми дойде ли?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #396 -: Юли 16, 2015, 11:38:27 am »
armani_doll ами , ако не ти е дошло до края на деня вземи си един тест и утре с първата сутришна урина го направи :) И после пиши да кажеш :)
mirka90 съветът ми към теб е да си направиш уринарен или кръвен тест :)
Желая Ви Успех  osi_9
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #397 -: Юли 16, 2015, 11:43:11 am »
strawberry_11 вчера сутринта правих /на 4 ден закъснение/ - отрицателен :(
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #398 -: Юли 16, 2015, 14:49:08 pm »
Здравейте на всички днес направих още един тест ПОЛОЖИТЕЛЕН Е!!!! Много съм щастлива пожелавам го на всички желаещи бебче. Само да кажа че един месец след Инофолик забременях.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #399 -: Юли 16, 2015, 15:20:57 pm »
Честито, vilito0_9195, много се радвам  :), най-рано около седмица-10 дни след закъснение може да се види плодното сакче с вагинален ехограф, желая ти лека и спокойна бременност  :)
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 16:09:07 pm от marsi »