0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #640 -: Януари 08, 2016, 12:21:53 pm »
Лили, честито много хубави чертички :) Ще пуснеш ли ЧХГ?



Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #641 -: Януари 08, 2016, 13:05:12 pm »
Лили, Цвете, много хубави черти и поздравления за положителните тестове. Дано всичко е наред до термин и септември да гушкате здрави бебета. Няма жена, която да не се притеснява за наситеност, симптоми, хормони, сърце и т.н, така че не сте сами в притесненията си, но гледайте да се разсейвате с нещо... То аз хубави съвети давам, ама и аз знам, че трудно се спазват :)

Чакане му е майката... И аз така --> чакам си :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #642 -: Януари 08, 2016, 13:17:23 pm »
Здравейте на всички...... Съжалявам ако ви звуча досадна, но сигурно всяка от вас знае какво е напрежението преди да разбереш отговора...... С моя приятел правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 15.12.2015г. ..... правихме опити на 25,26 и 27 .... днеска ми е 25 ден от миналата менструация ..... въпроса ми е , дали е възможно да съм бременна, чувствам се странно и ако сега направя тест , ще отчете ли реално или е още рано ?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #643 -: Януари 08, 2016, 13:17:37 pm »
Как ви се струва? Клиър тест от вчера следобед и шуър чек от тази сутрин.


Честито! Лека бременност ти желая и здраво бебче!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #644 -: Януари 08, 2016, 13:19:15 pm »
Добро утро и от мен! Да кажа каква глупост я свърших сутринта ... Реших да направя тест и тази сутрин. Първият - от комплект за овулация на Клиър- не се появи втора чертичка. Имаше нещо там, но не беше втора черта със сигурност. Веднага направих втори - шуър чек. Излезе втора черта в посоченото време, но беше отново много бледа. Какво да мисля? Да се надявам ли? Бих пуснала ЧХГ, но нямам физическата възможност да отида... Звънях в лабораторията, резултатът излизал на другия ден чак... Освен късния следобяд да се помъча да отида...
Ох, извинявам се, че ви занимавам с глупости...
Лили, втората чертичка си е видима! Успех! Моята на шуър чек е подобна.
Хубав петък! :)
Здравей, върви да си направиш кръвен тест следобед. Пожелавам ти всичко да е наред.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #645 -: Януари 08, 2016, 13:19:28 pm »
Благодаря момичета! Но ве е ли бледа за трети ден след закъснението? Май се побърквам, но след толкова бебета, които спираха да се развиват рано-рано оптимизма ми е дълбоко заспал. И как иначе. Ще чакаме, другото е Божа работа.
Чхг засега няма да пускам, но след ден-два ще направя още един шуър чек да видя ще потъмнее ли линията. Стискайте палци!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #646 -: Януари 08, 2016, 13:20:52 pm »
Здравейте на всички...... Съжалявам ако ви звуча досадна, но сигурно всяка от вас знае какво е напрежението преди да разбереш отговора...... С моя приятел правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 15.12.2015г. ..... правихме опити на 25,26 и 27 .... днеска ми е 25 ден от миналата менструация ..... въпроса ми е , дали е възможно да съм бременна, чувствам се странно и ако сега направя тест , ще отчете ли реално или е още рано ?

Изчакай до денят на менструацията, или най-много един ден преди нея, ако толкова искаш да разбереш, но трябва да си вземеш много чувствителен тест, или да направиш кръвен.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #647 -: Януари 08, 2016, 13:21:59 pm »
Благодаря момичета! Но ве е ли бледа за трети ден след закъснението? Май се побърквам, но след толкова бебета, които спираха да се развиват рано-рано оптимизма ми е дълбоко заспал. И как иначе. Ще чакаме, другото е Божа работа.
Чхг засега няма да пускам, но след ден-два ще направя още един шуър чек да видя ще потъмнее ли линията. Стискайте палци!
Здравей, според мен е добре.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #648 -: Януари 08, 2016, 13:23:21 pm »
Цветенце, изчакай си закъснението. Нормално е да е бледа твоята чертичка, още не ти закъснява. Ще си чакаме и това е. Така де, и ще се побъркваме ;)
Добре че всички тук са страхотни и можем да се опрем на нечие рамо.
Смайли, Кати, Макияки и изобщо всички - страхотни сте и благодаря че ви има!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #649 -: Януари 08, 2016, 13:24:39 pm »
Здравейте на всички...... Съжалявам ако ви звуча досадна, но сигурно всяка от вас знае какво е напрежението преди да разбереш отговора...... С моя приятел правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 15.12.2015г. ..... правихме опити на 25,26 и 27 .... днеска ми е 25 ден от миналата менструация ..... въпроса ми е , дали е възможно да съм бременна, чувствам се странно и ако сега направя тест , ще отчете ли реално или е още рано ?

Изчакай до денят на менструацията, или най-много един ден преди нея, ако толкова искаш да разбереш, но трябва да си вземеш много чувствителен тест, или да направиш кръвен.



Взех си един тест шуър чек писалка, но пише че се прави най-рано първия ден от закъснението..... Кои тестове засичат по-рано.... прочетох много негативни мнения за тези Presto, има ли някакви други..... Благодаря за отговорите
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #650 -: Януари 08, 2016, 13:29:57 pm »
Здравейте на всички...... Съжалявам ако ви звуча досадна, но сигурно всяка от вас знае какво е напрежението преди да разбереш отговора...... С моя приятел правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 15.12.2015г. ..... правихме опити на 25,26 и 27 .... днеска ми е 25 ден от миналата менструация ..... въпроса ми е , дали е възможно да съм бременна, чувствам се странно и ако сега направя тест , ще отчете ли реално или е още рано ?

Изчакай до денят на менструацията, или най-много един ден преди нея, ако толкова искаш да разбереш, но трябва да си вземеш много чувствителен тест, или да направиш кръвен.

Взех си един тест шуър чек писалка, но пише че се прави най-рано първия ден от закъснението..... Кои тестове засичат по-рано.... прочетох много негативни мнения за тези Presto, има ли някакви други..... Благодаря за отговорите
Шуърчек няма да ти отчете. Аз съм ползвала Престо. Да, чета из форума, че има недоволни от него, но аз ползвах такъв на 13-ти ден след ову и ми отчете. Питай в аптеката, дали могат да ти предложат някоя друга марка чувствителен тест. Ако не искаш да купиш Престо, нямат друг чувствителен наличен, направи кръвен тест, или изчакай.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #651 -: Януари 08, 2016, 13:45:09 pm »
аз дори не съм сигурна дали сме хванали овулацията.... защото ако е на 14 ден, то ние опитахме между 11 - 13 ден след началото на цикъла.... но ако по Коледа стават чудеса, то ще си проличи..... тайничко се надявам да има нещо и в същия момент си помислям и обратното.... Сега имам излизане и ще се отбия до аптека да попитам за по-чувствителни тестове за бременност, но сигурно няма да мога днеска да ги направя, ами утре с първата урина ... ? и то пак чакане..... така и така си чакам, най-добре да изчакам закъснението, има няма още 2-3 дни
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #652 -: Януари 08, 2016, 13:49:34 pm »
аз дори не съм сигурна дали сме хванали овулацията.... защото ако е на 14 ден, то ние опитахме между 11 - 13 ден след началото на цикъла.... но ако по Коледа стават чудеса, то ще си проличи..... тайничко се надявам да има нещо и в същия момент си помислям и обратното.... Сега имам излизане и ще се отбия до аптека да попитам за по-чувствителни тестове за бременност, но сигурно няма да мога днеска да ги направя, ами утре с първата урина ... ? и то пак чакане..... така и така си чакам, най-добре да изчакам закъснението, има няма още 2-3 дни
Здравей, да най-добре е с първа сутрешна урина. Ако имаш търпение изчакай първи ден на закъснението и използвай Шуърчек. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #653 -: Януари 08, 2016, 14:29:30 pm »
Лили, колко рано спираха да се развиват? И на мен ми се случи, но почти в края на първия триместър.

Чертите ми изглеждат добре и на Цвети и на Лили.

Моко, Аделия прави писалка на 25 ден и й отчете. Въпреки това според мен изчакай поне още 1-2 дни. Успех!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #654 -: Януари 08, 2016, 14:39:05 pm »
Здравейте отново! Успях да стигна до лаборатория, но се оказа, че резултатът ще е готов чак в понеделник следобяд! В друга лаборатория пък ми казаха, че взимат проби само в четвъртък! Нямам думи! Та минах през аптеката. Купих Шуър чек писалка и един най-обикновен от 0.60 лв. Мисля да ги направя в неделя, когато вече се надявам да имам закъснение. Качвам снимка на днешния тест, да си кажете мнението. Направена e часове по-късно.
Лили, ще си чакаме. Нямаме избор. Дано всичко се развие нормално!
Момичета, страхотни сте! Толкова се радвам, че ви има!
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 14:59:00 pm от cvetence87 »
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #655 -: Януари 08, 2016, 14:54:45 pm »
Цвете, чертата е бледа, не е изпарителна и я има, и аз я виждам мисля че и кръвния ще го покаже  :P
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #656 -: Януари 08, 2016, 14:56:36 pm »
Моите черти бяха по-бледи... Тези са си направо положителни :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #657 -: Януари 08, 2016, 16:11:44 pm »

Моко, Аделия прави писалка на 25 ден и й отчете. Въпреки това според мен изчакай поне още 1-2 дни. Успех!

Всъщност писалката на шуъра показа на 24ти ден :) а предходните два, които бяха с чувствителност 10, на две различни марки, показаха бледи чертички на 23 ден. Може да ми видите графиката. Тези бледи чертички граничеха с въображението, с шуъра бях сигурна ;) снимки на моите тестове има накрая на темата правим опити за бебе 7 ;)

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #658 -: Януари 08, 2016, 16:25:28 pm »
На мен Шуър-а никога не ми е показвал преди закъснението.   Дори и след са ми бледи.
Макияки, биохимичните спираха още преди датата на закъснението, при мисед - към 9-10-та седмица.
Цветенце, а ти определено си бременна, защо продължаваш да правиш тестове? Кръвният може да покаже дали добре се развива бременността, но в такъв случай трябва да направиш и втори след два дни.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #659 -: Януари 08, 2016, 16:34:53 pm »
Мила Лили, честно да си кажа ... страх ме е да се надявам, че е истина. Толкова чакане ... толкова притеснения и сега не мога да повярвам.  :oops: