0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #520 -: Ноември 10, 2015, 13:35:39 pm »
Това са моите резултати, попаднах на форума когато търсех дали тази по-бледа чертичка прави теста положителен, но другия има само една черта, какво мислите? Преди два дена си правих пак на sure check , пак имаше бледа черта. Закъснява ми с 8 дена.
« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 13:37:31 pm от jinx »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #521 -: Ноември 10, 2015, 13:38:31 pm »
Боже три и трите положителни,за радвай се мисля че определено имаш повод.Честито от мен и лека бременност! :)
От мене се чака снимки материал ама и днешният тест е като с нощният, даже още малко по-зле пак има бледа чурта но слабо видима а контролната също не се е очертала много ясно.Голяма обърквания, аз сега незнам какво да си мисля,бременна ли съм не сэм ли.Ще взема да хвърля едни карти та поне от тях да разбера :p Звънях пак за час за доктор пак утре трябвало да звънна. Отначало ми вика 23 ноември после като и обясних за какво става на въпрос каза утре са звънна сутринта за същият ден.Та Стискайте палци да се добера скоро до доктор :)))
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #522 -: Ноември 10, 2015, 13:39:44 pm »
Не трябва ли ясно да се вижда втората черта?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #523 -: Ноември 10, 2015, 13:43:05 pm »
Не трябва ли ясно да се вижда втората черта?
В началото са така както са твоите.Честито :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #524 -: Ноември 10, 2015, 13:43:41 pm »
Честито на всички! Изгубих ви бройката :))))


*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #525 -: Ноември 10, 2015, 13:48:24 pm »
Лелеее.. Валят положителни тестове! :P
Хайде, чакам още няколко момичета, няма да ги изброявам, те си знаят, да се отчетат до Коледа!  :lol:
Аз пък в петък от 15:00 съм на лекар, да видим и аз как съм и до къде съм стигнала... :)




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #526 -: Ноември 10, 2015, 14:15:37 pm »
Здравейте ! След като си направих три теста , и трите са положителни въпросът ми е дали някоя от съставките на Дуфастон да окаже влияние на резултата ? Също така пих една билка,която се казва Шатавари . Дори не смея да се зарадвам след дългото чакане :) ще се радвам да споделите мнението си

Честито! За Дуфастона мога да кажа, че не влияе върху резултатът от теста.  Лека бременност и здраво бебче на термин!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #527 -: Ноември 10, 2015, 14:16:48 pm »
Това са моите резултати, попаднах на форума когато търсех дали тази по-бледа чертичка прави теста положителен, но другия има само една черта, какво мислите? Преди два дена си правих пак на sure check , пак имаше бледа черта. Закъснява ми с 8 дена.

Здравей, според мен тестът ти е положителен. Честито!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #528 -: Ноември 10, 2015, 14:18:53 pm »
Лелеее.. Валят положителни тестове! :P
Хайде, чакам още няколко момичета, няма да ги изброявам, те си знаят, да се отчетат до Коледа!  :lol:
Аз пък в петък от 15:00 съм на лекар, да видим и аз как съм и до къде съм стигнала... :)

Дано всичко е наред. Стискам палци!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #529 -: Ноември 10, 2015, 14:56:39 pm »
jinx, наситеността на тестовата черта при уринния тест се влияе както от нивото на ЧХГ в момента, така от количеството приети течности през последните часове. Макар и с по-бледа черта, тестът е положителен.

Аз като си спомня как изглеждаше първият ми уринен тест (с тестова чертичка доста по-бледа от контролната), а на следващия ден кръвният тест показа стойност над 3 000, та от тогава нямам много вяра на уринните  :), най-надеждният тест за бременност е кръвният.

shtastie87, ако имаш възможност направи кръвен тест, може да се направи във всяка лаборатория, цената е около 20 лв.
При правилно развиващо се ембрионче ЧХГ се удвоява през около 48 часа, така че кръвни тестове през два дни дават категоричен отговор при начална бременност (когато ЧХГ е все още ниско).

alexandra.andonova, честито  :), тестът за бременност не може да се повлияе от Дуфастона, принципно и от билка не би трябвало. Ако искаш пусни кръвен, другият вариант е да изчакаш още няколко дни и да отидеш на УЗ преглед. С вагинален ехограф плодното сакче може да се види най-рано около седмица-десет дни след датата на закъснение.


Момичета, на всички честито, дано всичко да е наред  :), желая лека и спокойна бременност!  :D  yahoo_17
« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 15:06:06 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #530 -: Ноември 10, 2015, 15:03:07 pm »
Преди малко отидох да си направя кръвен тест в Писанец, чакам резултати.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #531 -: Ноември 10, 2015, 15:15:58 pm »
Marsi аз съм в чужбина и честно казано незная тук дали мога да отида някэде на частно.Звэнях днес пак за час за доктор казаха ми да звънна утре пак уж са щели да ми дадат час.Стискайте палци да се доредя по - скоро че ми е много объркано.:)))
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #532 -: Ноември 10, 2015, 16:26:58 pm »
shtastie87, да щом си в чужбина това, което съм писала не върши работа, там явно е по-сложно .... остава вариантът да се види плодното сакче на УЗ. Погледнах публикациите ти назад, ако правилно съм сметнала сега е 11 ден от закъснението, с вагинален ехограф би трябвало да се види. Успех ти желая и пиши  :)

jinx, ще чакаме резултата  :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #533 -: Ноември 10, 2015, 16:43:07 pm »
Положителен резултат! 81.62 mIU/ml !!! Все още не съм осъзнала какво се случва, днес всичко стана толкова бързо, но съм адски щастлива, честито и на останалите майки!!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #534 -: Ноември 10, 2015, 17:01:45 pm »
jinx, чудесен резултат  :), честито  :), желая ти лека и спокойна бременност!  :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #535 -: Ноември 10, 2015, 17:41:24 pm »
Здравейте момичета. Колко много положителни тестове  :bighug:
Отдавна ви чета, но временно бях спряла, защото все се разочаровах, че моя тест не показва  :bfp:
МЦ трябваше да дойде на 31.10, но така и не дойде. На 5.11 си направих два теста и макар и след обяд показаха така мечтаните  :bfp: На другия ден си направих и кръвен тест, който също беше положителен. Въпросът ми е - кога мога да отида на лекар и да видя наистина нещо, защото моята приятелка ме убеждава, че още е рано и няма смисъл, но аз нямам търпение и съм заотивала откакто видях двете чертички. Благодаря предварително  :balk_100:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #536 -: Ноември 10, 2015, 19:24:54 pm »
Здравейте момичета. Колко много положителни тестове  :bighug:
Отдавна ви чета, но временно бях спряла, защото все се разочаровах, че моя тест не показва  :bfp:
МЦ трябваше да дойде на 31.10, но така и не дойде. На 5.11 си направих два теста и макар и след обяд показаха така мечтаните  :bfp: На другия ден си направих и кръвен тест, който също беше положителен. Въпросът ми е - кога мога да отида на лекар и да видя наистина нещо, защото моята приятелка ме убеждава, че още е рано и няма смисъл, но аз нямам търпение и съм заотивала откакто видях двете чертички. Благодаря предварително  :balk_100:
Здравей, вече със сигурно може да се види плоден сак с вагинален ултразвук. Честито и лека бременност!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #537 -: Ноември 10, 2015, 19:26:09 pm »
Преди малко отидох да си направя кръвен тест в Писанец, чакам резултати.
Честито още веднъж! Лека бременност и здраво бебче на термин!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #538 -: Ноември 10, 2015, 21:47:52 pm »
pchelichkata_maq, много, много се радвам :), с колко прекресни новини се изпълни темата  :), честито :D!  Около десет дни след датата на закъснение - ще се види плодното сакче с вагинален ехограф. Желая ти лека и спокойна бременност!  :)
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 00:36:36 am от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #539 -: Ноември 10, 2015, 23:19:43 pm »
Много благодаря, момичета. Оказа се,че доктора го няма до края на седмицата и май ще изчакам до понеделник,  че не искам при друг. Стискам палци на всички, които чакат своите две чертички! :bighug: