0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #500 -: Ноември 09, 2015, 11:29:25 am »
Мерси, момичета, да ви се връща! Много ви благодаря за всички съвети! Искам да попитам, трябва ли да си правя кръвен за всеки случай?










*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #501 -: Ноември 09, 2015, 13:19:53 pm »
Не съм луда, нали? Треперя цялата!
Честито! Лека бременност и здраво бебче на финала! Много се радвам! Ако искаш пусни двукратно през 48 часа кръвен тест. Ако не, изчакай 10 дни от датата на МЦ и отивай на УЗИ.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #502 -: Ноември 09, 2015, 14:04:34 pm »
Честито Aria,сигурна съм че вълнението е огромно.Желая ти от сърце една Лека спокойна и безпроблемна бременност и едно а защо не и две сладки бебета на финала. :D
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #503 -: Ноември 09, 2015, 18:53:51 pm »
Здравейте на всички ! :)  От около година и половина с приятеля ми се опитваме да направим бебе ,но за съжаление без резултат . Направих си доста изследвания и няма някаква ясна причина и в двама ни ,която да индикира,че има сериозен проблем . Имам съмнения,че съм бременна,но ме е страх дори да направя тест ,защото ще се разочаровам отново . Закъснява ми с 6 дни ,но преди 4 дни спрях приема на Дуфастон . Имам няколко признака,които ме карат тайно да се надявам. Имам силно болезнени и чувствителни гърди,жълто течение и постоянно подут корем . Също така усещам една странна болка в корема ,която ще опиша като мускулна треска а не съм правила физически упражнения . Дали е възможно да съм бременна или просто ми закъснява от Дуфастона ? Знам,че въпросът ми е глупав ,но се надявам някой с подобен опит да ми даде съвет :) благодаря предварително и успех на всички !!! :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #504 -: Ноември 09, 2015, 19:27:53 pm »
Здравей, Александра. И аз миналия месец бях на дуфастон, но нямах такива симптоми. Всъщност, никакви нямах :) Дойде ми точно на четвъртия ден след като го спрях. Ако искаш направи един тест утре, нищо не ти пречи. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #505 -: Ноември 09, 2015, 19:50:56 pm »
Честито Ария прекрасни чертички.Всичко най - хубаво за напред  yahoo_17 preggo ylinfant
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #506 -: Ноември 09, 2015, 19:53:45 pm »
Ария, прекрасни 2 чертички! Честито , лека бременност и пухкав финал.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #507 -: Ноември 09, 2015, 20:55:05 pm »
Здравейте на всички ! :)  От около година и половина с приятеля ми се опитваме да направим бебе ,но за съжаление без резултат . Направих си доста изследвания и няма някаква ясна причина и в двама ни ,която да индикира,че има сериозен проблем . Имам съмнения,че съм бременна,но ме е страх дори да направя тест ,защото ще се разочаровам отново . Закъснява ми с 6 дни ,но преди 4 дни спрях приема на Дуфастон . Имам няколко признака,които ме карат тайно да се надявам. Имам силно болезнени и чувствителни гърди,жълто течение и постоянно подут корем . Също така усещам една странна болка в корема ,която ще опиша като мускулна треска а не съм правила физически упражнения . Дали е възможно да съм бременна или просто ми закъснява от Дуфастона ? Знам,че въпросът ми е глупав ,но се надявам някой с подобен опит да ми даде съвет :) благодаря предварително и успех на всички !!! :)
Здравей, пожелавам ти да си бременна. Относно дуфастона - да възможно е да ти се бави цикъла, заради приемът му. Ако не ти дойде след още 4 дни, направи тест, ако е отрицателен, отиди на лекар.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #508 -: Ноември 09, 2015, 21:27:49 pm »
Момичета имам втора много бледа черта на теста който направих сега.Питах приятелят ми дали я вижда и той каза че да,че реших че си внушавам.Утре ще направя още един тест като стана.Всичко ми е супер странно,уж взех теста за да ми се изясни какво се случва,то още повече се обърка.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #509 -: Ноември 09, 2015, 21:30:53 pm »
Извинявайте,забравих да вметна и това че ми се появи леко бяло течение,по - скоро белезникаво.Това има ли нещо общо според вас
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #510 -: Ноември 09, 2015, 21:39:18 pm »
Щастие, честито щастие! Желая ти всичко да е наред. Лека бременност и пухкаво  бебе на финала. Еййй, че хубав ден....
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #511 -: Ноември 09, 2015, 21:52:32 pm »
Ох Мерси мила,но аз не бързам да се радвам.Доста по изчетох последните дни и малко си ме е страх с тея бледи черти,колкото и положително да се старая да мисля.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #512 -: Ноември 09, 2015, 22:00:26 pm »
shtastie87, при тестовете за бременност, макар втората черта да е по-бледа от контролната означава, че тестът е положителен  :). Утре е най-добре да направиш тест с първа сутрешна урина, от сърце ти желая всичко да е наред  :), но след като имаш втора чертичка, макар и бледа, не се съмнявам в положителния резултат  :).
Наситеността на тестовата чертата може да се повлияе както от чувствителността на теста, така и от количеството приети течности преди тестване, затова е най-добре сутрин с първа урина, а ако тестваш пред деня, трябва да се ограничат течностите 2-3 часа преди това. Също трябва да се изчакат достатъчно дни след овулация, да се повиши достатъчно нивото на ЧХГ, за да го улови теста, така че въпреки предишните ти отрицателни тестове, е възможно да има бременност  :).
Ще чакам резултата от утрешния тест, успех!  :)

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #513 -: Ноември 09, 2015, 22:16:37 pm »
Много ти благодаря за искреното пожелание.Силно се надявам утре да мога да се похваля смело и да поведат хорото за всички останали момичета.:))))
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #514 -: Ноември 09, 2015, 22:27:16 pm »
Ааа, хорото вече си има хоровод и това е Алис ;)
  Честито и от мен и лека бременност.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #515 -: Ноември 10, 2015, 00:00:12 am »
Пак сэм спала някъде и сэм пропуснала Alis.Благодаря за пожеланието! Стискам палци за всички.:*
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #516 -: Ноември 10, 2015, 08:56:53 am »
Не съм луда, нали? Треперя цялата!
И аз искам от твоята лудост! :)
Прекрасни чертички, Ария! Честити да са ти и да е лека бременността ти.
На shtastie87 очаквам днешният тест със снимков материал. Тихичко честито и на теб.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #517 -: Ноември 10, 2015, 09:39:17 am »
Не съм луда, нали? Треперя цялата!
Хайде честито и от мен :)
Леки и безпроблемни месеци :)


 shtastie87 - честито и на теб :)
« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 09:41:55 am от petqst »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #518 -: Ноември 10, 2015, 12:48:56 pm »
Здравейте ! След като си направих три теста , и трите са положителни въпросът ми е дали някоя от съставките на Дуфастон да окаже влияние на резултата ? Също така пих една билка,която се казва Шатавари . Дори не смея да се зарадвам след дългото чакане :) ще се радвам да споделите мнението си
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #519 -: Ноември 10, 2015, 13:34:40 pm »
Алекс честито.Дуфастона и Шатавари не влияят  :bighug: