0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #160 -: Март 27, 2015, 07:13:05 am »
Благодаря за бързия отговор,тази сутрин си направих тест и е +  :lol:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #161 -: Март 27, 2015, 07:19:15 am »
Благодаря за бързия отговор,тази сутрин си направих тест и е +  :lol:
Честито! Лека бременност и пухкав финал! Ей такива новини обичам да чета сутрин. :)
« Последна редакция: Март 27, 2015, 08:58:24 am от kati_vm »
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #162 -: Март 27, 2015, 07:35:50 am »
Благодаря за бързия отговор,тази сутрин си направих тест и е +  :lol:
Честито  :babyflips: :cheerleader: :cheerleader: Леки оставащи месеци :)


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #163 -: Март 27, 2015, 08:12:57 am »
Честито.Много хубави моменти и лека бременност.  :balk_5:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #164 -: Март 27, 2015, 08:28:34 am »
Много хубава новина, нека всяка сутрин имаме поне по една такава.
Лека бременност.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #165 -: Март 27, 2015, 09:15:59 am »
Честито, много здраве и лека бременност :)  :ballons:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #166 -: Март 27, 2015, 10:51:40 am »
chochinka, чудесна новина  :), желая ти лека и спокойна бременност!  :) yahoo_17

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #167 -: Март 27, 2015, 20:24:42 pm »
Чочинка лека бременност и успешен здрав ревлив финал  :cloud9:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #168 -: Март 28, 2015, 08:51:22 am »
Много благодаря на всички,пожелавам на всички бебеправещи дано скоро изпитат моята радост  :P
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #169 -: Март 28, 2015, 13:21:23 pm »
Честито за благата вест.Много да ти е лека и спокойна бременноста.Да ни държиш в течение и дано си заразила поне няколко от нас! :ballons:



Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #170 -: Март 31, 2015, 11:43:27 am »
Здравейте, момичета. Трябваше да ми дойде в неделя, 29.03. Тази сутрин направих тест, но втора черта не излезе до 3-тата минута. След половин час мъжа ми погледнал теста отново и имаше бледа втора черта. Чудим се дали е изпарителна, или теста не е толкова чувствителен за да засече още бременност. Прилагам и снимка.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #171 -: Март 31, 2015, 11:58:20 am »
здравей Нелка съжалявам , но аз лично не виждам втора черта-даже и бледа. Пробвай утре сутрин при първа урина отново, ако не се появи Ц.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #172 -: Март 31, 2015, 12:01:31 pm »
Благодаря.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #173 -: Март 31, 2015, 13:17:53 pm »
Момичета,
този месец много усърдно бебеправихме и гледам да не се филмирам, но...
Снощи (няколко дни след О) започнаха едни силни бодежи в левия яйчник. Не е болка за умиране, но все едно някой ме пронизваше с игла. Това продължи около час и днес се появява от време на време и по-леко. Дали се дължи на някое възпаление или проблем фоликула (теста за О беше положителен)? Сигурно ще се побъркам, тъй като до МЦ остават цели 7 дни!..
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #174 -: Март 31, 2015, 14:23:06 pm »
Здравейте, момичета. Трябваше да ми дойде в неделя, 29.03. Тази сутрин направих тест, но втора черта не излезе до 3-тата минута. След половин час мъжа ми погледнал теста отново и имаше бледа втора черта. Чудим се дали е изпарителна, или теста не е толкова чувствителен за да засече още бременност. Прилагам и снимка.
Нелка, стискам палци да си бременна, но втората черта трябва да е от лявата страна на контролната. Тази, която е от дясно е под синия целуфан- той се е разлепил от течността....За съжаление не нея търсим :( Все пак стискам палци :))
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #175 -: Март 31, 2015, 14:26:17 pm »
Момичета,
този месец много усърдно бебеправихме и гледам да не се филмирам, но...
Снощи (няколко дни след О) започнаха едни силни бодежи в левия яйчник. Не е болка за умиране, но все едно някой ме пронизваше с игла. Това продължи около час и днес се появява от време на време и по-леко. Дали се дължи на някое възпаление или проблем фоликула (теста за О беше положителен)? Сигурно ще се побъркам, тъй като до МЦ остават цели 7 дни!..

Зсравей ,мисля че тези бодежи са нещо нормално - от работата на яйчниците. Аз почти винаги ги имам, така че не се притеснявай. Стискам палци :)  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #176 -: Март 31, 2015, 14:37:41 pm »
Момичета,
този месец много усърдно бебеправихме и гледам да не се филмирам, но...
Снощи (няколко дни след О) започнаха едни силни бодежи в левия яйчник. Не е болка за умиране, но все едно някой ме пронизваше с игла. Това продължи около час и днес се появява от време на време и по-леко. Дали се дължи на някое възпаление или проблем фоликула (теста за О беше положителен)? Сигурно ще се побъркам, тъй като до МЦ остават цели 7 дни!..

Здравей,и аз често имам такива болки,кога по режещи,кога по търпими,мисля и аз,че са нормални.Няма да се побъркваш,ей сега ще се търкулнат 7 дни.
На мен вчера трябваше да ми дойде,но още не е,дори за тест не мисля още,но като се има предвид при мен каква е какафония,незнам какво да мисля...
Фоликули,стимулации,овулации,много ми е каша...



*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #177 -: Март 31, 2015, 16:05:41 pm »
ДАЛИНДА, стискам ти палци! Както и на всички тук :)
що се отнася до работата на яйчниците - те и преди си работеха :)
Вече съм на 31 и съм доста осъзната за болките и усещанията на тялото. А такива бодежи до сега не съм имала. Дори когато имах кисти на яйчниците (преди 8-9 години) пак не е било такова усещането. Много странно, но ще се постарая да не разсъждавам много по въпроса  :cloud:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #178 -: Март 31, 2015, 16:38:47 pm »
Yollie, само да вметна - преди да започнем опити за бебе, не съм усещала нито бодежи, нито ЦС, нито други неща, които започнах да забелязвам при бебеправенето.Не зная дали се дължи на това, че започнах да се вглеждам в тялото си или на процесите, които протичат от наличието на сперматозоиди( на много момичета например цикълът им се променя ) , но така или иначе доста усещания се промениха. И като чета - при повечето момичета е така. Стискам палци, всичко да е наред при теб :)
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #179 -: Март 31, 2015, 17:20:16 pm »
Нещата се променят не само от наличието на сперматозоиди (на мен много ми се промени цикъла и започнаха да ме болят гърдите след овулация), а и също от самовнушението. Аз колко месеци съм повръщала, припадала и един куп такива неща, а все ми е идвало.
Горното разбира се не изключва да са станали нещата. Стискам палци да е така и пожелавам спокойни следващи 7 дни.

26.09.2019