0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #740 -: Февруари 27, 2015, 10:03:11 am »
Петя, да ти е здраво момчето! Много радост и късмет!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #741 -: Февруари 27, 2015, 10:23:51 am »
Честит празник, Пете!  :D Желая здраве на цялото ти семейство!  :balk_16:
На Стаси, много радост и незабравими изживявания!  :D


Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #742 -: Февруари 27, 2015, 11:11:58 am »
Здравейте и от мен!

Зайо, благодаря за кафето :)

Петя, да ти е живо и здраво момчето!

Най-после е петък и следват 4 почивни дни :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #743 -: Февруари 27, 2015, 11:26:07 am »
Мими, колко му е?! Ела на гости и ще те разболея.  :lol:

м-и, така си е. 2-3 кг от поясната област да изчезнат и ще стана досущ като Синди Кроуфорд на младини.  8)

Петя, да ви е жив и здрав Стаси!  :happy_birthday_1:
« Последна редакция: Февруари 27, 2015, 11:29:43 am от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #744 -: Февруари 27, 2015, 13:39:13 pm »
Добър ви ден  :D

Петя, честит рожден ден на малкото ви момче!

marsi, какво стана с Гришко :?  !?,  не му върви нещо последно време.  Мъжа ми беше го гледал на първи кръг със сърбина и каза, че изкопчил трудна победа, а сега да падне така от 169-ти в листата......дано бързо излезе от дупката


гледам килцата сте подхванали  :) от октомври до сега съм +2 отгоре, нищо, че спортувам, но и ям повече мезета

хубави почивни дни!

« Последна редакция: Февруари 27, 2015, 13:48:41 pm от Тара »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #745 -: Февруари 27, 2015, 15:16:51 pm »
Тара, и всички диетуващи - не забравяйте, че мускулите са по-малки като обем, но по-тежки от тлъстините. Та ако ще отслабвате мерете обиколки, а не килограми. Понеже, както някои от вас знаят - аз съм слаба (относително) на килограми. Ама талията ми е ...... абе уж я има, но не съвсем. Изобщо е важно наличните килограми как и къде са разположени.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #746 -: Февруари 27, 2015, 17:44:12 pm »
Аз имам да свалям 4-5 кг, но още търся подходящ режим,че не искам да е само с глад.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #747 -: Февруари 27, 2015, 18:52:12 pm »
Петя,честит ви рожденик!!! :ballons:да здрав ,усмихнат и щастлив. Да сядам ли вече на масата ... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #748 -: Февруари 27, 2015, 19:24:54 pm »
Петя, Честит празник на цялото семейство. Да ти е здрав и усмихнат малкият мъж и много радост на всички ви да носи!



"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #749 -: Февруари 27, 2015, 19:37:47 pm »
Пете, честит празник! Да ви е много здрав и все така усмихнат рожденика! Дълги години да ви радва и много да се гордеете с него!


Блу, ето тази причина чаках при поканата ти  :lol:
Аз след 8ми март смятам да почна японската диета, че положението става страшно. 2 месеца не сме играли волейбол и си оказва влиянието. Нямам търпение да се постопли, да започнем пак.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #750 -: Февруари 27, 2015, 20:28:46 pm »
Петя, честит ти пораснал рожденик  :P Да е здраво, много добро и щастливо дете!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #751 -: Февруари 27, 2015, 20:34:33 pm »
Мими, колко му е?! Ела на гости и ще те разболея.  :lol:

м-и, така си е. 2-3 кг от поясната област да изчезнат и ще стана досущ като Синди Кроуфорд на младини.  8)
Ти мани я СиндитУ, такова сваляне на никой не пожелавам (аз лично никога не съм карала чревен вирус, но много зле изглеждат болните)  :lol:

Мими, толкова яйца в живота си не съм изяла сигурно, колкото в тая диета (ако не я бъркам де)  :D

Атланта, 90 дневна диета, само да свикнеш да разделяш храните и си отслабваш без да гладуваш  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #752 -: Февруари 27, 2015, 21:10:03 pm »
От тия яйца не почвате ли да кудкудякате, така, де, не ви ли скача холестеролът до небето?

Рачо е на диета, която се прави на маса.  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #753 -: Февруари 27, 2015, 21:14:55 pm »
Мисля, че доказаха, че няма драма с високия холестерол. Моят както е под нормата, тъй искам да сваля още 5 кила  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #754 -: Февруари 27, 2015, 22:04:32 pm »
Петя, ЧРД на Стаси! Много да ви радва.  :ballons:
Тая диета с яйцата да не е дето яйцето го вариш сутрин, белиш го на обяд, а вечер го изхвърляш?  :jump12:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #755 -: Февруари 27, 2015, 22:24:46 pm »
Ртф, хаха! То да не стане като в оня виц за водата като противозачатъчно?!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #756 -: Февруари 27, 2015, 23:29:02 pm »
С яйцата е - да. Аз много обичам яйца, така че не ми е проблем, още повече че може да се яде и пилешко и риба.  Обаче 90дневната хич не мога да я карам. Почва да ме боли главата на 3тия ден като не ям месо, а на плодовия ден, да не си около мен  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #757 -: Февруари 28, 2015, 06:30:32 am »
Тая диета с яйцата да не е дето яйцето го вариш сутрин, белиш го на обяд, а вечер го изхвърляш?  :jump12:

Уникална диета  :lol:
Добро утро и хубава събота!

Пете, да ви е жив и здрав младежа!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #758 -: Февруари 28, 2015, 08:39:11 am »
Добро утро! Зайо,кафето е точно като това,което си наливам и у нас  :wink:. Супер си! Слънчева събота ви пожелавам! Днес е Тодоров ден :D. Нямаме  коне,но пък си имаме истински празник :D. Теодор има имен ден,да здрав,младежа ,а мама и тати ще се погрижат за другото. :DСамо като си помисля,че преди година по това време бяхме в опит /01.03.14.- трансфер/ и мечтите ни бяха отново отправени към успеха. :) Днес вече празнуваме имен ден на мъничето /макар и съдбата да му начерта малко по-друг път да се появи/ и цялото ни внимание е насочено към него. :D Така и трябва :wink:.
Вземете си от всичко по много,за здраве. А за тези,на диета,подготвил съм нещо специално  :lol: :lol:.за ядене са,не за изхвърляне. :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #759 -: Февруари 28, 2015, 08:56:32 am »
Добро утро!
Зай, Благодарско за кафето :)

Рачо, Честит Първи Имен Ден на Малкото Голямо Съкровище! Господ да пази него и цялото ви семейство и само слънце и красота да има в живота му! Хубав празник!



Ние стягаме багажа и следващите 3-4 дни ще прекараме далече от табелата за София  :lol:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”