0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #720 -: Февруари 26, 2015, 08:28:43 am »
Добро утро.
Кафето е сложено, закуската е сервирана, вече мога да сядам пред масата. :D
Благодаря и на двете ви!

Додич, радвам се, че Митко е добре. Хубаво да си изкарате на планината. Нашата фамилия също ще забягва в планината за почивните дни. :P

Хубав ден и много слънце за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #721 -: Февруари 26, 2015, 08:32:06 am »
Добро утро!
Вие слагайте акива закуски, пък аз после има пак да се чудя защо пералнята ми стеснява дрехите  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #722 -: Февруари 26, 2015, 08:34:30 am »
Добро утро! Кафето е "каймаклия",закуската -обилна,слънцето-вече ярко гледа през прозореца. не знам,Пеше,дали за теб е "стандартен" ден,ама на мен ми мирише на доста хубав :D Дано успеят моите и да се разходят, :D Слънчев ден на всички!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #723 -: Февруари 26, 2015, 09:27:03 am »
Тази сутрин витае едно добро настроение, примесено с гъсто кафе, обилна закуска и чувство за хумор  :P

Аз съм още по пижама, защото мъничкият не ми даде да го оставя, за да се облека  :lol: Само се носихме. Сега вече спинка и ще наваксам с всичко.

Да ви занимая пак с "нашия" парцел. Оказа се, че са се водили големи дела за собствеността. Уж делото е спечелено на последна инстанция от продавача, но възбраната още седи. Нашият брокер копира всички документи и ще се консултира и с адвокат. Много е печен между другото. По време на срещата се е държал безупречно, не е позволил да платим дори стоп капаро преди да се проверят всички документи и преди да бъде заличена възбраната. И не само това, но да не навлизам в много детайли. Ако някой някога има нужда от брокер мога да му го препоръчам.
Та не е ясно още ще го взимаме или не този имот.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #724 -: Февруари 26, 2015, 09:45:19 am »
Добро и слънчево утро! При нас е грейнало едно слънце, чудя се какво правя на работа, а не хващам гората. Ще се чудя и утре, а после наистина ще отида през 9 планини в десета.  :lol:

Зайко, направо ми стопли душата с това кафе, а закуската както винаги питателна и изкушаваща. :)

Смайли, имотите наистина са особен вид стока. Една колежка наскоро купи къща, но докато стигне до сделка доста ядове бра с неуредени документи за нея и предишни имоти, които беше гледала. На нас в някакъв момент ни предстои да сменяме 40 г. панелка.

Хубав и усмихнат ден на всички! :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #725 -: Февруари 26, 2015, 10:24:19 am »
Здравейте и от мен! :)

Страхотно кафе и закуска, особено за такива заспали като мен, но добре, че следват 4 почивни дни :) .

Ние също искаме да сменим апартамента с къща,но няма да е скоро.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #726 -: Февруари 26, 2015, 10:32:36 am »
Очертава се прекрасен слънчев и топъл ден  :)

... и аз още си пия кафенцето  :)

Желая много хубав ден на всички!  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #727 -: Февруари 26, 2015, 10:50:28 am »
Смайлс, ако може да продаде един непродаваем имот, направи ми го прати човека!  :lol: Сериозно. Не че е лош, но когато половината е на роднини, които не искат да плащат за никакви ремонти ... Брат ми се опитва да продаде неговата част сигурно поне от година, това е единият етаж.

Мими, пък аз се "уредих" с нещо от градината, едно такова стомашно-чревно и да ти кажа, че съм заслабнала вече кило и половина. Като гледам как вървят нещата, до края на седмицата може и две да са.
По-добре да си хапне хубаво човек.  :wink:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #728 -: Февруари 26, 2015, 14:13:13 pm »
Привет и от мен!
Направих си едно чайче от мента и мащерка и сядам да ви изчета!
Спорен ден!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #729 -: Февруари 26, 2015, 20:18:30 pm »

Мими, пък аз се "уредих" с нещо от градината, едно такова стомашно-чревно и да ти кажа, че съм заслабнала вече кило и половина. Като гледам как вървят нещата, до края на седмицата може и две да са.
По-добре да си хапне хубаво човек.  :wink:

Някой хора един чревен вирус ги делял от идеалното тегло  :lol: :lol: :lol: Пожелавам ти вируса бързо да те пуска де, не теглото нещо по-приятно му търси :)
И при нас денят беше прекрасен, дано и утре е така :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #730 -: Февруари 27, 2015, 06:34:38 am »
Добро утро  :D
Днес е петък, следва дъъълга почивка. Хубав ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #731 -: Февруари 27, 2015, 07:50:35 am »
Добро утро!
Зай, мерси за кафенцето!  :P

Смайлс, ако може да продаде един непродаваем имот, направи ми го прати човека!  :lol: Сериозно. Не че е лош, но когато половината е на роднини, които не искат да плащат за никакви ремонти ... Брат ми се опитва да продаде неговата част сигурно поне от година, това е единият етаж.
Блу, в ролята на продавач, не сме го ползвали човека. Но то това си зависи от имота и цената, която иска собственика  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #732 -: Февруари 27, 2015, 07:57:25 am »
Добро утро!! Ееееее,Зайо, то много "обичливо"това кафе  :D. Като за празник!! Айде, последен "напън" и..... почивка! :lol: Дано и времето е с нас :wink:. Един хубав и кратък петък ви пожелавам!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #733 -: Февруари 27, 2015, 08:26:59 am »
Добро утро и от мен!
Зайо, благодарности за кафето.
Спорен петък и от мен и приятни почивни дни!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #734 -: Февруари 27, 2015, 08:28:44 am »
Добро утро!
Зайко, прекрасно кафе както винаги.
Вчера беше един чудесен (разбирайте топъл) ден. Надявам се и днес да е приятно времето.
Бива и да хапнем:



И да не забравите, че:


и чакат няколко почивни дни с един традиционен само български празни. И един голям национален такъв. Посрещнете го подобаващо и си починете хубаво!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #735 -: Февруари 27, 2015, 08:35:44 am »
Блу, дано се оправяш бързо, обаче прати ми вируса и на мен, че имам нужда да ме държи 2 седмици  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #736 -: Февруари 27, 2015, 09:00:41 am »
Добро утро. :P


След вчерашният прекрасен, слънчев ден тази сутрин осъмнахме дъждовно. Надявам се през почивните дни времето да е с нас. Приятни и изпълнени с приятни емоции да са за всички ви!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #737 -: Февруари 27, 2015, 09:13:56 am »
Дааааа,петък е  :lol: :lol: Стига бач  :wink: Има кой да работи , а и има защо.... :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #738 -: Февруари 27, 2015, 09:41:23 am »
Добър петъчен ден! :)
Зайче, прекрасно кафенце :)
Адаш, ти кога стана, че и закуска приготви вече?  :wink: Благодаря!
Ето и от мен една почерпка :)
Моето слънчице днес става на цели 4 години! /Мале колко бързо се изнизаха  8O/




Свате, бързо оздравяване!
Спорен и приятен петък на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #739 -: Февруари 27, 2015, 09:59:29 am »
Петя, честит рожден ден на порасналото ти момче! :ballons:
Пожелавам му много здраве, късмет, весели игри и безгрижно детство!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари