0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #540 -: Февруари 18, 2015, 10:57:07 am »
Добре дошла, ванини!
Тук в добра компания, раздумка и всякакви почерпки неусетно ще минат дните до най-щастливото събитие, което ти предстои. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #541 -: Февруари 18, 2015, 11:00:39 am »
Vanini, добре дошла и от мен!  :P Много сте морските в темичката да знаеш  :lol:

Пеше, майсторка си. Наистина е страшна маската - и в прекия, и в преносния смисъл.  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #542 -: Февруари 18, 2015, 11:15:08 am »
Vanini, добре дошла! И аз съм наполовина морско чедо - баща ми е бургазлия. :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #543 -: Февруари 18, 2015, 11:20:41 am »
Здравейте и от мен!

Благодаря за съветите за испанския.

Ванини, добре дошла и от мен!

И аз съм наполовина морско чедо-майка е родена във Варна :)





Бореща се за една мечта.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #544 -: Февруари 18, 2015, 11:33:21 am »
Ванини, добре си ни дошла. Тук си сервираме кафета и закуски, понякога и вечерни питиета, правим си сводка за времето .... абе - разпускаме.
Хубаво се събирате бургазлии тука, ама ще ви видя лятото, като дойдем на море, дали ще има кой да дойде на среща. :wink:


п.п. Рачо, ти нещо фейсче, туй-онуй ...? М?
Или поне Вили не си ли направи? Нали трябва да го виждаме и твоя юнак. Няма да го уручасаме, ще му орисаме само хубави неща (питай Стоетка)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #545 -: Февруари 18, 2015, 11:49:14 am »
Ау, Пеше, страхотна е!
Варненско време - студено и духа, с дългото палто съм като Батмат - вее се навсякъде  :lol:
Аз от едно известно време си пия кафето с канела. Страхотно е, без канела чак ми е гадно.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #546 -: Февруари 18, 2015, 11:59:39 am »
Благодаря за посрещането на всички.
Много морски сме, наистина.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #547 -: Февруари 18, 2015, 13:53:12 pm »
Марси, много добре ще ми дойде горещият шоколад, който си ни предложила.

Ето ви още нещо за следобедно четиво. Открийте зодията си. :)

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,
а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия", но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав, а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под
този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия,и професора,където трябва: първия в краката, втория в главата.

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката.
Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога.Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът- частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както
В леглото, така и под него.

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети,защото -както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината.
Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте
Използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат
Да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава
И се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака
Върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.
Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата
Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед.
Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви
изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с
висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу,напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака
на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди- непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, че да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента ? в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ.
Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи
Обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: "Аз съм дух, другите да го духат!" И жената Джин, и мъжът Джин могат да създадат добро, отлежало семейство, но не бива да им се дава много свобода. Изтървете ли веднъж духа от бутилката, край, повече не го търсете, ами купувайте друга бутилка! Впрочем представителите на тази зодия не обичат да ги затапват.

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите ? те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми -
Винаги има кой да се погрижи за жена му.

Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.).
Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.

Зодия БИРИ (20. II.-20. III.)
Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане.
Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо.

Ай' сега да почерпите с по едно питие. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #548 -: Февруари 18, 2015, 14:12:12 pm »
Теди, това че от всички сладкиши съм обикновено желе не ме впечатли особено. Но това че съм джин от напитките, много ми хареса. Толкова много, че ще взема да ви почерпя със себе си :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #549 -: Февруари 18, 2015, 14:41:22 pm »
И аз да почерпя. :) Не съм много по ментата, но предлагам комбинация с бейлис. :)



Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #550 -: Февруари 18, 2015, 15:17:26 pm »
Аз съм Бренди, но от телефона нямам как да кача снимка, чувствайте се обаче почерпени и от мен. :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #551 -: Февруари 18, 2015, 15:38:00 pm »
Тук са ме определили бяло вино, но съм си твърдо на червено :lol:
по икиндия не върви да го почвам, че ще я втасам :o
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #552 -: Февруари 18, 2015, 15:40:11 pm »
Офффф,аз съм първата зодия/на мен не ми пречи/,ама сега като го прочетат вкъщи и съвсем ще ме одумат......... :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #553 -: Февруари 18, 2015, 16:36:04 pm »
Тук са ме определили бяло вино, но съм си твърдо на червено :lol:
по икиндия не върви да го почвам, че ще я втасам :o
Аз съм червено. Таман ми пасва  :P
Ама няма да предлагам, че много ще ги смесим, а още дядо ми (Бог да го прости) ми е казвал да не смесвам два вида алкохол  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #554 -: Февруари 18, 2015, 17:33:18 pm »
Благодаря за почерпките!
Додич, уцели ме право в сърцето с този бейлис. О-бо-жа-вам! :lol:
« Последна редакция: Февруари 18, 2015, 17:37:02 pm от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #555 -: Февруари 18, 2015, 18:24:48 pm »
Не сте си губили времето цял ден - едва успях да прочета всичко, което сте изписали  :D

Пеше, маската е страхотна! За малкото голямо "нещо" , което се крие зад нея, нямам думи - да ти е здрава и слънчева.

vanini, добре дошла и от мен. Морските вземат надмощие...

mimi26, аз пия кафето си от години с канела - обожавам го така и ми е криво, когато няма наблизо от този вълшебен аромат. Не знам дали знаеш, но канелата смъква кръвното налягане и влияе "благотворно" на отделителната система (използва се като разхлабително  :lol: )

Теди, откъде ги намираш тия статии... Според алкохолните зодии съм Вермут,  но съзнанието ми отказва да го приеме - изобщо не го харесвам. Но пък с удоволствие се присъединявам към групата на Смайли, Тара и Червеното вино :D

Все така весели и приказливи да сте и да си откарате с хубавото настроение през цялата вечер.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #556 -: Февруари 19, 2015, 07:00:58 am »
Добро утро  :P

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #557 -: Февруари 19, 2015, 07:18:18 am »
Aaaaa,така! Добро утро и от мен.И как няма да е добро,като те посреща силно кафе и вкусна закуска  :lol:! Друго си е още като станеш и да е сервирано.. :wink: Благодарим,Смайли! Хубав ден на всички,май студа намалява :)!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #558 -: Февруари 19, 2015, 08:08:31 am »
Добро утро!
Щом кафето и закуската вече са сервирани, аз пък ще ви „почерпя“ с още една пролетна картинка. Да я примамим тая пролет, да идва вече:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #559 -: Февруари 19, 2015, 09:58:38 am »
Добро утро и от мен!

Закуската е страхотна, а от кафе имам нужда,  защото едвам дойдох на работа.


Хубав да ви е денят!





Бореща се за една мечта.