0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #400 -: Февруари 11, 2015, 21:31:10 pm »
Злати, тортата е наистина божествена  :P

Аз ще си лягам рано, рано. "Тата" е в командировка. На малчо му ръстат зъбки и ми разказа играта днес :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #401 -: Февруари 11, 2015, 22:30:06 pm »
лека нощ, Смайли :)

честитит рожден ден, Zlate! От къде е тортичката?

аз се разболях втори път за месец, цяла нощ се давих в собствен сос, ще видим тази вечер
температурата ми е на границата, ще взема утре да отида при  личния да ме чуе на слушалки, две кутии терафлу изпих за месец и още толкова неоангин и зъбите ми скърцат от меда
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #402 -: Февруари 11, 2015, 22:57:00 pm »
Злате, тортата е разкошна! Аз както хич не обичам шоколадовите торти ... бих я нападнала с 2 вилици  :lol:

Тара, дано се оправиш бързичко. Препоръчвам греяните алкохолни напитки. Като се случи ги вкарвам в лечението и има ефект.  :wink: И нашия татко се влачи в полу-болно състояние почти седмица.  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #403 -: Февруари 11, 2015, 23:31:40 pm »
Добър вечер и от мен :) Мъжете заспаха и аз имам 10мин за компютъра и си отивам в леглото :lol:
Тук в други теми се вихреше клуб на феновете на роботизирани прахосмукачки, та ето ви да се посмеете малко по темата:
Цък
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #404 -: Февруари 12, 2015, 06:12:27 am »
Добро утро  :P

Тара, бързо оздравяване! Додич, ти е казала какво да пише  :P
Mousyt, значи много трябва да внимаваме  :lol:

Реших да не сменяме морската тематика за закуска  :P

Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #405 -: Февруари 12, 2015, 06:22:43 am »
Добро утро, милички  :D
Смайли, чудесна закуска!
Таричка, бързо оздравяване! Препоръчвам джинджифил във всякакви форми - с мед, на чай, на смути...
Злате, много хубава торта!

Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #406 -: Февруари 12, 2015, 07:21:03 am »
О, Смайли, личи си кое се е наспал снощи - успя първа да ни сервираш кафето  :D Взимам и изчезвам.

честитит рожден ден, Zlate! От къде е тортичката?

Благодаря, Тара  :) Тортата я търсих целенасочено по картинка, но не успях да намеря оригинала (по мои спомени). Някога много ми харесваш подобна в една сладкарничка в Студентски град, даже не помня как се е казвала. Но вкусът още ми е на езика  :D . Бързо оздравяване, миличка.

Хубав четвъртък и да ви се случи нещо вълнуващо!  :wink:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #407 -: Февруари 12, 2015, 07:54:15 am »
Оооооо,Злате,много да си обичана ти пожелавам. И здраве на цялото семейство! Май остана малко от прекрасната торта....Идеално ми "пасва" на морското кафенце на Зайо!!! Зайче,няма да се отказваш от морската тематика,много ни зарежда  :D.Това с прахосмукачката много ми хареса,особено след като снощи гледах Трансформърс.......... :lol: Успешен четвъртък и от мен и не прекалявайте с изкуствения интелект около вас :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #408 -: Февруари 12, 2015, 08:23:29 am »
Добро утро и от мен накрая!
Днес изпратих малката на градина и вече имам време за темата. То го хвана щръклица детето и ме подлуди (буквално) вчера. Та днес ще го давам полека - лека.
Щях да ви сервирам закуска, ама тази на Зайко тъй ме грабна ... красотЪ. Та няма нужда, викам от друго.
Лек и малко по-топъл ден ви пожелавам!


п.п. Златето, честит рожден ден на голяма патерица! Нека всичко което си пожелаеш ти се сбъдне тази година!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #409 -: Февруари 12, 2015, 09:21:57 am »
Добро утро и от мен!

Как сте днес?

Аз нямам търпение да дойдат почивните дни. :) Може би ще се разходим до Витоша, имаме нужда от разходка малко.


Злати, честит празник на патерица!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #410 -: Февруари 12, 2015, 09:23:54 am »
Злати, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и обичана!
Рачо, Пеше, събудете се моля  :lol:
Смайл, чудесно кафе!
Искам на моретоооооо! Отделно не знам по какъв повод през ден слушам какъв басейн нямал принца и трябвало да купя СЕГА  :lol: :lol: :lol:
Тара, бързо оздравяване!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #411 -: Февруари 12, 2015, 09:50:41 am »
Теди, едни "раирани" пърленки още ми седят пред очите от преди ден два!
Моля те, напиши рецептата придружена със снимка в някоя кулинарна тема,
хем ще ги качим в Рецептурника :), хем ще ги направя и аз!

Мише, ще те разочаровам малко, но нямам рецептата на тези раирани пърленки, понеже снимката постнах от нета. :oops:
Иначе навремето баба ми(която другата седмица става на 88г.) правеше точно такива пърленки на сач, на които в моят край казваме колачета. Божествени! :)

Та, добро утро исках да ви кажа.
Благодаря за хубавата трапеза, Смайли!

Бързо оздравяване на Тара и на всички болни. И моето момче от снощи започна да подкашля и днес включвам арсенала от лекове.

Във връзка с предстоящият по кината филм - Само този, който е кихал над торбичката на прахосмукачката, знае какво е това "50 нюанса сиво":lol:

Усмихнат и успешен ден ви желая!
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 09:52:15 am от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #412 -: Февруари 12, 2015, 10:00:44 am »

Рачо, Пеше, събудете се моля  :lol:


То е лесно да се каже ама .... Тя Усмивката ще ни прости - свикнали сме Зайо да ни сервира кафе, пък и ЕГН-то не прощава  :wink:

Тара, да оздравяваш бързо!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #413 -: Февруари 12, 2015, 10:40:20 am »
Ха,ха ха  :lol: Аз чак сега "вдянах"  :lol:.Важното е,че закуската е прекрасна и поднесена с добри чувства.Толкова сме свикнали кафето да е от Зайо,че не го подлагаме на съмнение,но вижда се ,че е заразно и то в добрият смисъл  :wink:. Благодаря ти,Смайли и не се засягай на грешката на съфорумниците :oops:.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #414 -: Февруари 12, 2015, 11:20:23 am »
А всъщност сме забравили, че Смайли беше дежурна по кафе доста време, но като се роди бебето, аз поех  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #415 -: Февруари 12, 2015, 11:29:11 am »
О, аз не съм забравила, че Смайли сервираше хубавите кафета преди...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #416 -: Февруари 12, 2015, 13:53:16 pm »
За ободряване и едно следобедно кафенце!


Хубав ден!
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 13:55:05 pm от Dodich »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #417 -: Февруари 12, 2015, 14:56:14 pm »
Додич, така да имам нужда от това кафенце   :P

Да, помним го това време, когато Смайлито сервираше кафето и гледаше да пробута едни тлъсти закуски, за да не се чувства виновна, че само тя набляга на тестеното  :lol:

Ра4о, Пеше, аз "извинявай" не пия и не ям. Ще трябва нещо по-така, за да ви приема извиненията  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #418 -: Февруари 12, 2015, 16:29:03 pm »
Ама вие да не мислите, че аз като пих кафе се събудих  :lol: Сложих едни зеленчуци на пара да варя, чакам, чакам не ври, а мирише, викам бре напълнило се дъното(тенджерите ми с двойни дъна и цвърчат понякога) , по едно време се усещам, че съм забравила водата  :lol: :oops:
Та и следобедно кафе ще си взема  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #419 -: Февруари 12, 2015, 18:19:54 pm »
Смайли, не те знам какво пиеш, но понеже е ракиено време:

заповядай!