0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Днес  19.12.2014г.   мама  Цигу  :D
роди своята дъщеря Стела - прекрасно момиченце с размери  3600 / 55см

Честито, Цигу  :flower: ,  на твоето малко момиченце желая здраве,
много радост, обич и късмет !!!

Прегръщам те, много съм развълнувана :D , радвам се, че си имала леко раждане и всичко е наред   :D!
Желая ти бързо възстановяване и здраве за цялото ти семейство!  :D

 
                                             
« Последна редакция: Декември 19, 2014, 22:11:24 pm от marsi »

Честита дъщеричка Стела Цигу !да ти е жива и здрава.да има много щастливо детство  и да бъде в живота такава ,каквото сте я кръстили Звезда  :balk_2: :balk_16: :balk_5:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Нека малката звездичка донесе много светлина в дома и в душите ви, Цигу! И късметът да не напуска порасналото ви семейство.
Честита звездичка, мамо Цигуларче :) Да ви е жива и здрава, много да ви радва и да се целувате и гушкате по цял ден с нея :)
[/url][/url]
*
Честита дъщеричка!Да е жива,здрава и много да ви радва!  :balk_16:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Честита дъщеричка, Цигу! Да ви е жива и здрава и да огрява дните ви. :ballons:


Честито розово щастие,Мамо!!!!Жива и здрава да е Стела,много щастие и късмет в живота!!!Тази дата е специална и за мен-преди 2 години аз също станах мама на прекрасна дъщеричка :D
Честито момиченце, мамо Цигу! Пожелавам на цялото семейство много здраве и щастие, а на малката принцеса едно незабравимо детство  :balk_16: :balk_16: :balk_16: :balk_7:
Бъдете благословени!
*
Честита сбъдната мечта в розово, цигу! Бъдете много щастливи четиримата!

 :P еха  :cheerleader: честита розова радост на мама цигу, да сте живи и здрави

Честита радост, Цигу!

Нека да е много здрава и палава малката принцеса! Нека прави дните ви вълшебни, изпълнени с много усмивки, радост и сълзи от щастие!
*
Честита радост, цигу! Да е жива и здрава малката принцеса!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Честитооо  :D Много здраве на малката принцеса и да е много щастливо и обичано дете :)
*
Честита ви втора радост .Нека малката Стела расте умна ,щастлива и да ви радва много .
*
Честита розова прелест, Цигу!
Да е жива и здрава и много щастлива! На теб бързо възстановяване и скоро прибиране у дома при бате и тате!

Честита дъщеричка, Цигу!  :D Тя още на първия ден от раждането си се превърна в истинска звезда! Здраве, късмет и любов за цялото семейство!  :ballons:
*
Еха, честито Цигу!
Прекрасна новина, да е много здрава и щастлива малката принцеса! Желая ви само щастливи мигове и много усмивки :)
На теб бързо възстановяване!
Цигу, да сте здрави и щастливи цялото семейство  :P
Много ме развесели историята с раждането  :D

Много хубаво име сте избрали. Ако след 2-3 години са още модерни филмчетата с Wings, малката много ще се кефи, че се казва като една от феите  :P
*
Цигу, още веднъж Честита Радост!  :P

В навечерието на Рождество, желая Вълшебна Коледа на цялото ви прекрасно семейство. Много здраве и благоденствие на всички ви.
Прекрасно име сте избрали за малката буболечка. С много любов, търпение и радост да си я отгледате.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Честита розова прелест, Цигу! Честита ти дъщеричка, да е жива и здрава! Бързо възстановяване на тебе и незабравими коледни и новогодишни празници с цялото ти семейство!