0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #460 -: Декември 08, 2014, 10:13:16 am »
Добро утро  :D

мерси за кефето  :)

marsi,   - нашият информатор за Гришо и всичко с тениса  :)

Atlanta, добре дошла!

Студентите да пият разумно и да карат внимателно. Не искам да съм на мястото на тревожните им родители днес.

Сводката за времето  :) - мрачно, дъждовно, сравнително топло  :lol:

Усмихнат ден на всички!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #461 -: Декември 08, 2014, 10:43:21 am »
Пуууу добрах се най-после до темата. А добро утро и благодаря за кафето!
Atlanta, добре си ни дошла!
Страшен Никулден изкарахме ние - страшен, буквално. Нали се писАх тарикат и поисках да отидем на селото на мъжа ми, да ги уважим, че свекъра е Никола. Пък и да не мъча вякой нещастен шаран аз, че и без това съм много зле. Е отидохме ние, апнахме шаран на обя, дремна малката и водата започна да идва. Етажа на който живеят те е вкопан 70 см в земята. И бавно и полека започна да се наводнява. Попивахме, изгребвахме, обачеее - не и не, водата си върви и няма спирка. Та започнахме да ги евакуираме по спешност, поне да махнем ъгловите легла дето спят на тях, да махнем дрешеното, поне най-долните рафтове на гардеробите. Вчера чистихме и подреждахме друга стая, местихме леглата, тв. печката ... галимация голяма. Попреместихме ги хората, поне да са на сухо, но мивката, котлон и печка и тоалетната са си в накиснатата част. Та ще ѝ се наложи на свека да готви и мие чинии с гумените ботуши. А кога ще се смъкне тая вода, па кога ще успее да изсъхне всичко ... на лято евентуално, предполагам. И то ако лятото не е като тазгодишното.
Оф наоплаквах ви се, сега веселото - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БИВШИ, НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ СТУДЕНТИ!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #462 -: Декември 08, 2014, 14:05:23 pm »
Здравейте  :), желая хубав ден на всички и успешна нова седмица!

Теди♥♥, много сладко късметче  :), и подписа чудесен - пожелавам ти го от сърце  :)!

Пеше, това с наводняването е много неприятно наистина .... най вече, защото не се знае кога ще изсъхне, в тоя сезон ...

marsi,   - нашият информатор за Гришо и всичко с тениса  :)
.... и за Лудогорец  :lol:, и страхотните ни момичета  :D (художествената гимнастика) ....

Сега да ви кажа за Лудогорец  :), утре (вторник, 21:45 ч) е последният ни мач от груповата фаза срещу "Реал" (Мадрид). "Лудогорец" все още има минимални шансове да се класира за Лига Европа, но за целта ни трябва поне равенство с "Реал", а "Ливърпул" трябва да загуби срещу "Базел"(мачът е по същото време, домакин Ливърпул). А ако бием "Реал", печелим 3т. и се класираме, без да ни касае резултатът от другия мач ... но това май е твърде оптимистично  :wink:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #463 -: Декември 08, 2014, 16:40:52 pm »
Класирам се и аз в края на работния ден. Честит празник на всички празнуващи 8-ми декември и да е успешна седмицата! :)
Много неприятно време. Да вземе да свършва този дъжд, но като гледам прогнозите не са много обнадеждителни.  :?
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #464 -: Декември 08, 2014, 22:01:17 pm »
При нас продължава са вали.Поне е приспивно.Мисля днес да се приспя по-рано.Лека и спокойна!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #465 -: Декември 08, 2014, 22:28:30 pm »
И тук цял ден не спря да вали, да му се не знае.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #466 -: Декември 08, 2014, 23:38:34 pm »
А при мен днес беше слънчевоооооо.  8)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #467 -: Декември 09, 2014, 06:36:08 am »
А при мен днес беше слънчевоооооо.  8)

Блу, дай малко и на нас  :D

Добро утро и успешен ден  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #468 -: Декември 09, 2014, 07:16:16 am »
Еееее,Зайо,не мога да те "бия" :lol:! Винаги си станала преди мен! :? Добро утро!  Нареждам се за кафето и аз! Направо да не повярваш-днес няма мъгла тук и си е направо ясно  8O! Дано видим малко слънце и ние. :lol:Но по-важно е слънцето да ви грее отвътре,което ви пожелавам от сърце. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #469 -: Декември 09, 2014, 07:43:21 am »
Добро дъждовно утро!
И тук не спира да вали. Ръждясахме, да му се не види! :x
Сутрин в тези локви няма откъде да минеш, а половината двор в училището е станал като едно огромно езеро.
Оплаках се и аз.
Зайко, благодаря за кафето!
Лек да е денят ви и се надявам дъждът да спре.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #470 -: Декември 09, 2014, 08:28:21 am »
Добро утро.
Дъждът спря! Ама премина в сняг. Искам си летните жеги пък! http://moyatden.bg/images/beach_bag.jpg
А сега ще е така:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR55_RVnfsGnJEEg1VX53qeBi7Rg6Z_EeDZ4SrORazB7IR4oouQ
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #471 -: Декември 09, 2014, 08:49:15 am »
Добро утро, хубав ден ви пожелавам, па макар и мокър  :D

И при нас втори ден вали дъжд, поне да го обърне в сняг. В Банско 2-3 дни беше пълно със студенти. Еййй, не знаят да се веселят днешните деца. Снощи при мъжа ми в ресторанта е имало няколко сериозни боя. Възмутена съм!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #472 -: Декември 09, 2014, 08:57:15 am »
Добро утро!
В София има някакъв мижав сняг по тревата :lol: а снощи май за поредна вечер валя ли валя дъжд.
В къщи е меко казано хаос. Трябва да се опитам да сложа в ред нещата, но първо една баня, че с малко дете баните са лукс  :P
 
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #473 -: Декември 09, 2014, 09:28:02 am »
Добро утро и от мен!
Благодаря за приема!
Нареждам се и аз за кафето, че умирам за сън. Вчера пак ходихме до клиниката, а ми беше единственит почивен ден

Спорен и усмихнат ден на всички!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #474 -: Декември 09, 2014, 09:44:35 am »
Добро утро! И аз искам кафе  :D
Смайл, вземи си душ с детето, другият вариант е да го сложиш в коритото или в кошницата  :D
При нас вчера не валя, но вечерта си го навакса, днес пак мъгла  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #475 -: Декември 09, 2014, 11:53:00 am »
Тази сутрин не бях в настроение заради неспиращият дъжд и пропуснах, че днес също е празник. :P

Днес е Св. Анна - покровителка на брака, семейството и майчинството, закрилницата на девиците, вдовиците и бременните. Почита се от жените, които в този ден не работят, за да не се разболяват децата им.
Честито на всички Анита! Да им е живо името!

Искам да ви покажа тазгодишната елха в училището на моето момче. Участват в конкурса за украса между училищата и детските градини в Общината и се надявам и тази година да спечелят първото място. Елхата е направена от 1101 пластмасови бутилки и екологична инсталация с монтирани коледни лампички. За направата ѝ родители, учители и ученици са събирали бутилки през последния месец. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #476 -: Декември 09, 2014, 12:36:38 pm »
Добър ден! Софийския сняг почти изчезна и пак е едно мокро и мрачно. Днес ще се пие кафе, идва ми да си разбия главата в най-близката стена. :? Диването цяла нощ ни изнася серенади и едва се държа в кондиция.

Теди, елхата е много идейна. :) Поздравления за децата.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #477 -: Декември 09, 2014, 12:49:20 pm »
Добър ден и от мен!
Аз обичам зимата, снега,....ама не и това време :( Сега да хване да навали един пухкав сняг за Коледа, да огрее едно слънце ще е приказка, ама този мрак и влага започват да ми действат на психиката. Котката не се е събуждала от дни освен кратки сомнамбулствания до паницата с храната, Матю и той както беше започнал да бодърства сега си подремва повече, та и аз покрай тях едвам отлепям от леглото сутрин :?
Аз кафе по начало не пия, но си имам друг грях - колата. И тъй като сега я избягвам, а и с шоколада гледам да не прекалявам (другата ми слабост), та съвсем не мога да се освестя. Почерпете се една кола за мен :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #478 -: Декември 09, 2014, 12:57:04 pm »
Аз също обичам зимата-онази с многото сняг :) ,не тази, която е сега в София.
Опитвам да откажа кафето-да го заменя с чай-зелен и всякакви други,но за момента успях само да го ог атича со едно и да има дти, в които да не пия.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #479 -: Декември 09, 2014, 13:15:49 pm »
Теди, страхотна е елхата, кое е училището?