0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #900 -: Януари 08, 2015, 08:29:17 am »
Добро утро! Благодаря за хубавото утринно кафе на Христова. Късмет на новата работа!!! Хапнах си и от муса на Тара,ами много си "пасна" с кафето :lol:.Чудна работа! Rtfrtf ,честит ти именник, Да е здрав и много,много обичан. По-късно ще си взема и от вашата маса,ако е останало нещо от снощното празненство. :lol:
Слънцето грее ярко днес,дано е слънчев денят ви. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #901 -: Януари 08, 2015, 08:55:19 am »
Добро утро, чудесно кафе! При нас прогнозата пак е нещо от рода -12, но се усеща като -21  :lol: Поне днес може и да не излизам и да не усетя студа  :D
Тара, тая торта ако не отслабне до неделя мога да я пробвам  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #902 -: Януари 08, 2015, 09:20:59 am »
Добро утро!
Почнахме добре сутринта - димящо кафе и тортичка! Дано така топъл и сладък да е и деня днес. Въпреки мрачните прогнози за голям студ.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #903 -: Януари 08, 2015, 09:22:50 am »
Добро мразовито утро! Благодарности за кафето. :)Тара, давай рецепта, гледам и се облизвам.  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #904 -: Януари 08, 2015, 09:25:45 am »
Добро утро  :P Мерси за хубавото кафе и уникалния сладкиш  :P

Честит имен ден на малкия Иво на патерици! Да е здрав и с много късмет!

И успешен първи работен ден Zhristova! Сподели лесно ли се намира работа в днешно време? Струва ми се, че си е доста трудно.

Нашето гостуване на тройния имен ден снощи мина много добре. Благодаря на приятелите, които ни събират у тях години наред, че лудницата е голяма с 5-6 семейства + деца. Ние останалите все се спотайваме да каним  :oops:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #905 -: Януари 08, 2015, 09:55:57 am »
Добро мразовито, ама много мразовито утро!
Както каза тази сутрин Емо Чолаков: "Студ на кубчета - скова, та ни гипсира. :lol: Не забравяйте, че навън е -15 и не е и за кучета. :lol: Внимавайте къде стъпвате в Замръзналото кралство."
А в кухнята ми прозорците са замръзнали дори от вътре, има лед от вътрешната страна по перваза. 8O Как ще готвя днес ума ми не го побира?!

Благодаря за тортата и кафето!
Честито на патерица на малкият Ивко! Да е жив и здрав и все така да радва мама и тате!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #906 -: Януари 08, 2015, 10:03:20 am »
Добро утро, милички  :D
Чудесни тортичка и кафенце, благодаря!
Хубав ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #907 -: Януари 08, 2015, 10:09:43 am »
Теди, това в новата къща ли този студ? Пускай нещо да се стопли преди да влезнеш да готвиш.
Вкъщи, в стаята, която не отопляваме прозорците от горе до долу са вир вода. Дано не мухлясаме.

ПП. Не знам дали следите Моето мечтано бебе. Бебчето на Галя и Краси се роди преждевременно на 19 декември и тежеше 750 гр. Вчера казаха, че вече е 1090 гр., но все още не е излезнало от опасност. Дано Господ и лекарите помогнат на малката Александра да стане голям човек.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 10:15:23 am от 47 Smiles »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #908 -: Януари 08, 2015, 10:28:25 am »
Да, Смайли, в новата къща е този студ. Жилището е на родителите на мъжа ми, но те нали си живеят на село от доста години и не е отоплявано изобщо.
Иначе включвам една малка печка докато готвя, но не беше имало лед досега от вътрешната страна на прозорците. Предните 2 дни течаха, защото е дограма. И дано не мухлясат, както в предишният ни апартамент. :?

Аз следя поредицата "Моето мечтано бебе", но този епизод покрай пренасянето съм го пропуснала.
Много стиснати палци и положителна енергия за малката Александра!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #910 -: Януари 08, 2015, 20:01:52 pm »
Добра вечер!
Аз да се отчета  :lol:

Момичета и Рачо, такова топло посрещане не си бях и представяла. Всички бяха толкова мили, търпеливи и отзивчиви - досега на никое работно място не ми се е случвало да ме посрещнат така. Имайте предвид, че аз това сегашното никога преди не съм го работила. Очарована съм! (Пу-пу, да не се урочасам сама). Оттук-нататък се стягам и не трябва да ги разочаровам. Иначе, работата ми е много интересна и се надявам да се справя с това, което се очаква от мен. Абе, с две думи, притесненията ми бяха абсолютно излишни  :P

Хубава вечер на всички и благодаря още веднъж за подкрепата  :D
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #911 -: Януари 08, 2015, 20:20:43 pm »
О, имаме нови попълнения! Добре дошли  :D

Много е студено, другари!
Искам да съм Цанко и цял ден да си сменям позите пред радиатора  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #912 -: Януари 08, 2015, 22:58:33 pm »
прочетох статията, само едно ми е ясно, че е поредния начин да ни прецакат
утре Каролев ще бъде в Нова по темата


Тара, тая торта ако не отслабне до неделя мога да я пробвам  :lol:

отслабна още снощи  :lol:  - "от кал да си, но Иван да си " :)
аз изкарах с две чаши вино, взех си дажбата в процеса на правене

Dodich,  ето  рецептата, спазих всички съставки в блата, включително горещото кафе, но както е писала авторката, това е важна съставка за сочността на блата.  Сместа наистина стана по-рядка от боза и се притесних да не вземе да изтече от някъде, но формата удържа. За муса също ползвах 60% какао+ млечен, тук не спазих точно количеството. И на външен вид и на вкус се получи  изискан десерт.

zhristozova, късмет с новата работа
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 23:00:12 pm от Тара »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #913 -: Януари 09, 2015, 08:08:43 am »
Добро утро  :P
Харесаха ми снежните кафенца, затова предлагам още едно.
Дано не съм изпуснала Каролев ....
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #914 -: Януари 09, 2015, 08:27:51 am »
Добро утро!! Смайл,чудесно зимно кафе!!! :D Супер идилия,как ми се искааа... :( Днес вече трябва да се постопли,май? Да видим! :wink: Каролев не съм го засякъл още,но ако няма някой от синдикатите,няма да е интересно..... :lol: :lol: Ако не беше трагично,щеше да е смешно!!! :x
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #915 -: Януари 09, 2015, 08:36:39 am »
Каролев не съм го засякъл още..
Хей го на....  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #916 -: Януари 09, 2015, 08:38:08 am »
Да,да ,че и с Кръстю Петков  :lol:.Може да се очаква още по-голям "кютек" :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #917 -: Януари 09, 2015, 08:44:38 am »
Добро утро, хубав петъчен ден ви пожелавам  :D

Май свикнах с мразовитото време и тази сутрин -12 не ми беше много студено  :lol:
Ако се затопли утре едни ски ще отразим  :wink:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #918 -: Януари 09, 2015, 08:50:44 am »
Много мирен и ползотворен разговор се получи. Много обичам коментарите на Каролев.
Моят мъж от години ми повтаря, че не трябва да разчитаме на пенсии и да търсим други източници на доходи за старини.

Нещо друго да споделя по темата "only in Bulgaria" .... или по-точно "само в Абсурдистан".
Всички помним случая Енрон в Щатите и какво се случи с Артур Андерсън тогава.
А какво се случва у нас???? Загуба за милиарди в КТБ срещу 300 х.лв. глоба за KPMG.
http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/01/08/2450269_licenzut_na_kpmg_bulgariia_ocelia_na_ruba/
Бълха ги ухапала дето се вика.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 08:52:24 am от 47 Smiles »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #919 -: Януари 09, 2015, 09:26:40 am »
Добро утро, милички  :D
Днес е петък, празник за всички работещи  :lol: