0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #400 -: Декември 04, 2014, 09:04:28 am »
Добро утро!
Хубаво кафе ни е сервирала Зайко. Теди са ме извини, но ще игнорирам чая ѝ - аз нали се оправих и .... такова нЯщу пия само в краен случай.  :lol:
Рачо, нема се пуашиш - той младежа ще е едно слънчице спокойно - ич няма и да го усещаш!
Лек ден ви пожелавам!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #401 -: Декември 04, 2014, 09:43:01 am »
Добро утро  :P
Аз ще си взема и от кафето и от чая.
Днес съм с усещането, че денят е прекрасен. И тук е мрачно, но не вали. Иска ми се да вали, ама сняг  :lol:
Празнично ми е. Опитвам се да украся, ама все не успявам, въпреки че украсата ми е извадена на холната маса от 2-3 дни.
Имам да купувам още един куп подаръци. Само детските съм оправила.

Хоупче, ти си много смела и съм сигурна, че се оправяш страхотно с твоите дечица. Нормално е да се чувстваш така.
Аз си пийвам всяка вечер - къде винце, къде уиски.
Теди, много се радвам, че днес домакинската работа е забранена .. ахахах
Тара, и аз не обичам много много гости. Чувствам се длъжна всичко да чисто и да има сготвено, а пък сега трудно успявам.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #402 -: Декември 04, 2014, 09:48:14 am »
Ох, ама голяма бяла птица съм!

Смайли, джудженцето ти е голям бонбон.
Зайче, котето е много красиво. Елхичката-също. :heartbeat: 

И тук пръска ситен дъждец и няма слънце. Имам излизане, а не ми се подава носа навън. Обаче трябва да събера смелост. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #403 -: Декември 04, 2014, 10:47:02 am »

Тара, и аз не обичам много много гости. Чувствам се длъжна всичко да чисто и да има сготвено, а пък сега трудно успявам.


баш, чувствам се длъжна всичко да е ОК. Преди издържах, вече не, десет гърла наредени и тракат с приборите  и настава едно безкрайно готвене, затова по-рядко  :lol:

и аз трябва да се стегна да украся къщата

имам да купувам и още подаръци
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #404 -: Декември 04, 2014, 12:36:59 pm »
Тази година за Коледа ще сме 10 човека и две деца. Главната готвачка (майка ми) няма да присъства и затова съм помолила всички (без двамата пенсионери на по 80 г.) да се редуваме с готвенето. Четири двойки сме. За 7 дена ще се изредим по два пъти и ще мине много по-леко отколкото само един и същи да слугува. И сме наели къща с миялна, че на толкова народ оставаше и на ръка да мием.  :bonk:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #405 -: Декември 04, 2014, 12:44:59 pm »
А перялнь ще имате ли???? :lol: Десет дена ядене и пиене и празнуване.....ще ви портябва  :lol:!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #406 -: Декември 04, 2014, 12:52:56 pm »
Естествено, Рачо. Но там не съм отговорна за това кой какво ще си пере освен за дребосъците. Всички са достатъчно големи да си пуснят пералнята сами, ако им се налага. :wink:
И за да стресна майките, да кажа, че най-малкият брат на моите деца живее сам от 15-годишен. Съвсем сам. Е, пари сме му давали и наема сме му плащали (т.е. баща му, не точно аз), но цялото домакинство си го е въртял сам.

Рачо, ако нямате миялна, да пишеш на дядо Коледа още тази година да ви донесе!
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 12:54:55 pm от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #407 -: Декември 04, 2014, 13:24:49 pm »
Рачо, ако нямате миялна, да пишеш на дядо Коледа още тази година да ви донесе!

Хахаха да, в следващите 1г ще е мъжки подарък при наличие на дребен човек  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #408 -: Декември 04, 2014, 14:35:49 pm »
Аааа,подготвен съм! :lol:само ще трябва да си преговоря "урока" :wink:! Мен миенето не ме плаши толкова,то и аз от 22годишен съм си сам...... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #409 -: Декември 04, 2014, 15:19:00 pm »
Блу, завидях ви.  :P  Весело посрещане на празника ви пожелавам!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #410 -: Декември 04, 2014, 18:09:05 pm »
Григор Димитров е на първо място в годишната класация "Удар на годината" на TennisTV.com - oфициалният сайт на АТР за гледане на мачове на живо в интернет.
Гласуването приключи и резултатите бяха обявени преди два дни, Григор води със 76,6%  :D от гласовете срещу участници като Федерер, Надал, Джокович .....  крайното подреждане
в класацията  TУК.
Ето и изпълнението на Григор  ТУК   :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #411 -: Декември 04, 2014, 18:43:58 pm »
Това се казва да спечелиш с преднина :) Браво на Григор!

Блу
, много добре сте го измислил това с готвенето.
Ние имаме също едни приятели, с които готвим заедно. Не се готви нищо предварително, а едните отиват у другите и тогава всички помагат в приготвянето.

Благодаря на всички за милите думи за джудженцето  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #412 -: Декември 04, 2014, 23:08:24 pm »
Смайл, голямо сладурче е Дани:bori_023:
Както си украсихме елхата рано-рано, така младежът започна да я разфасова. Да видим до Коледа с колко украса ще финишираме.  :lol: 
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #413 -: Декември 04, 2014, 23:23:50 pm »
Марси,живнах с тази класация и това видео! :)
Моят ден днес беше хубав-дечицата спокойни,засмени.Аз с лекота се справях с всичко сама,без да мисля за негативни неща.Даже колективното посещение на свекърва ми и зълва ми не можа да ме изн.ерви,а успях да се порадвам докато те се забавляваха с децата по техния си начин-понякога се дразня.
Благодаря ви,че обърнахте внимание на снощното ми жалване,че  ме раЗбрахте и окуражихте да се погледна от страни и да започна новия ден с друга нагласа.
Лека нощ!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #414 -: Декември 04, 2014, 23:55:50 pm »
Хоупче, и още има  :D, Григор е включен в компилация на АТР за най-добрите удари през сезона (с друг удар). Ето цялото видео, нашето момче е в началото - второто разиграване поред  ТУК  :)
« Последна редакция: Декември 05, 2014, 00:04:05 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #415 -: Декември 05, 2014, 00:04:11 am »
Хоупче, лятото елате да видите снахата  :P, да ударим по едно малко питие.
Аз никога не съм пила алкохол, ноооо от няколко дни преди да заспя изпивам по една глътка ром.
И аз днес плаках от прекалени емоции, май глътките ще са две.   :P

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #416 -: Декември 05, 2014, 00:25:20 am »
Рачо, не те плаши, ама като се появи малкият човек, ще имаш много повече задължения. Не само домакински, ами и около него. И дано ви се падне някое от тези, които само ядат и спят, а да не е като моето мъжко и на смайлито, дето основно реват! Гледай да оставиш колкото се може повече машините да работят! Сериозно ти го казвам.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #417 -: Декември 05, 2014, 06:03:08 am »
Добро утро, милички  :D



Хубав петък!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #418 -: Декември 05, 2014, 06:22:03 am »
Добро утро, мерси за кафенцето.
Детето спи, а аз като съм отворила едни очи от 5 часа и не мога да заспя.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #419 -: Декември 05, 2014, 07:38:23 am »
Добро утро!!! Днес няма дъжд  8O. Но пак е мрачно :(! Едни крадци на ток от Дупница жално "вият" по Нова :lol:! Чета и поста на Блу..... :( Много хубав петък ми се очертава :).
/www.mamaibebe.com][/url]