0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #380 -: Декември 03, 2014, 00:36:01 am »
Зайо, ама тя е застанала като подарък под елхата.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #381 -: Декември 03, 2014, 06:33:20 am »
Добро утро, милички  :D
Блу, котката наистина ми е подарък от Дядо Боже. Доведе ми я пред входа и ме накара да я взема в къщи.
Смайли, бебокът ти е толкова сладък, че чак ми идва да го открадна  :lol: Маусче, направо обличай и твоя бебок, такива снимки си заслужава да се пазят и показват  :D
Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #382 -: Декември 03, 2014, 07:52:33 am »
Добро утро  :D

такова  тигрово коте имахме като дете, много е сладко :)

Смайли, джуджето  е прекрасно :)
 
навън е пореден влажен ден, голяма гадост


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #383 -: Декември 03, 2014, 08:29:40 am »
Добро утро!! Само ,че времето не е добро. :( Голяма гадория е и тук.Та чак до края на седмицата..... Пожелавам ви добро настроение,поне :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #384 -: Декември 03, 2014, 08:45:13 am »
Добро утро и от мен!
Смайл като истинско джудже е този сладур  :D
Много ми е странно, че котетата ви събарят елхите  :lol: пък и от деца ги криете, моето го оставям да я пренарежда  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #385 -: Декември 03, 2014, 09:14:01 am »
Добро утро  :P
Мерси за кафенцето и сладичкото.

Джуджето в момента го давам назаем, особено в часовия диапазон 22 ч. - 6 ч.   :jump12:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #386 -: Декември 03, 2014, 09:15:49 am »
В светлите часове ще ми е по-лесно да го поема, че ще има с кого да играе, но мога да ги сложа и да спят заедно  :lol: :lol: :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #387 -: Декември 03, 2014, 09:27:19 am »
Добро утро на всички ви!
Благодаря за кафето и напук на неприятното време навън, ви пожелавам чудесен ден!

п.п. Смайли, перфектно джудже си имаш!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #388 -: Декември 03, 2014, 10:06:20 am »
Добро утро   :)

Зайче, чудесна е коледната снимка с котката :),
ние нали сме с две котки, та елхата май ще я пропуснем  :D, правили сме опит да си украсим елха, ееее няма такова гризане на иглички и игра с украсата  :lol: .....

Смайли, много сладко джудженце  :)

Пеше, аватарът ти е страхотен :)
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 10:32:27 am от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #389 -: Декември 03, 2014, 23:08:10 pm »
Мернете се сутрин за кафето и изчезнете.А къде е смеха,къде е раздумката? :)Аз едва сега мога да принадлежа на себе си,с чашка уиски в ръка -сгрявс ме и ме отпуска, иначе ще гръмна от емоции:бебешки,първолашки,бабешки или такива на другите помощници и посетители,които минават през къщи -всякакви,но не и мои си.Да ви кажа този път майчинството ме изтощава не толкова физически,колкото емоционално.На  моменти хармонията ми убягва и ми се струва недостижима.Това ме тормози много повече от недоспиването,постоянната заетост с нещо и пр.Но пък случва се и всичко да е прекрасно и тогава се обнадеждавам,че тези моменти може да вземат превес.Дали от възрастта или незнам,но нормално ли е все да мисля,че искам децата ми да пораснат по-бързо.С първото дете се наслаждавах на всеки миг и не броях дните и месеците,а сега не е така.Може би защото я няма тази интимност между майка и бебе,защото малките са двама,а и баткото все още има нужда от много внимание...Извинете ме,ако досаждам с моите терзания,ама пък и вие не сте подали някаква по светска тема през деня.
От новините видях само физиономията на Слави Бинев-потрес.^А от другата страна на протест:Сашо Морфов,Георги Господинов,Йосиф Сърчаджиев,Васко Кръпката.Хубаво е да си припомниш,че всички тези хора ги има и са тук в България,но...до кога?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #390 -: Декември 04, 2014, 00:14:01 am »
Наздраве, хоуп!
Аз сега се наслаждавам на майчинството (и ако може домакинската работа да се свърши от само себе си, че да не трябва да губя време за нея). Но като бяха по-малки (за двама не мога да кажа, не знам), искаше ми се да пораснат малко и да станат по-самостоятелни. Поне за мен е нормално усещане.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 00:17:09 am от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #391 -: Декември 04, 2014, 00:50:42 am »
Hope, това все едно аз съм го писала :) Моето е само едно, но доста чест се чувствам именно изтощена от всички и всичко. И всички ми говорят за недоспиването, за бебето, а те грам не ми тежат на фона на другото....но пък затова природата ги е измислила толкова сладки бебетата, че в следващия миг да забравим ;)
Говорейки за чашки....аз никога не съм пила. Две чаши бира/вино са си постижение за мен и не знам сега защото кърмя и не може ли ама така ми се е допило едно червено винце да ме сгрее и отпусне  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #392 -: Декември 04, 2014, 05:32:33 am »
Добро утро, милички  :D



Хоупче, не се терзай, просто имаш много задачи. Всички понякога се чудим къде е смисъла и не виждаме красотата на моментите, погълнати от работа. А тя при теб е 24/7.

Хубав ден!
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 05:36:34 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #393 -: Декември 04, 2014, 07:37:49 am »
Добро утро!
От мен чай за боледуващите. :wink:


Хоупче, аз винаги съм си била ранно пиле, от край време не влизам вечер по форумите, защото имам едни по-приятни "задължения". :P

Днес е празникът на св.Варвара, с който започва началото на зимните празници.
Тя се почита като закрилница от болести и особено от шарката. На този ден жените избягват домашната работа. Приготвят обедни варива като на Андреевден ..
Има поверие, че какъвто ти е денят, такава ще е годината.
Не пускайте в дома си лоши хора. Не давайте пари в заем.
Заредете се с положителна енергия и я предавайте на околните.

Усмихнат ден! :D


Честито на всички именици и празнуващи!
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 07:40:12 am от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #394 -: Декември 04, 2014, 07:44:24 am »
Добро утро,момичета. :D Честити на именниците.Ще залостя вратите ,щом трябва. :lol:
Хоупче,недей така,бе,мила :lol: :lol: :lol:Че колкото ми е притеснено.... :wink: А и да не забравяме,че децата си растат,но и ние покрай тях.... :wink:така че, "дръжте" всеки момемнт :D
Временцето е гадничко все още. :? Заприличахме на Англия ,май?? Освен дъжда тука си имаме и влага от морето и вече кокалите ми взеха да изгниват. :lol: :lol: Добре ,че идват празници и колкото и да ни е "сложно" да празнуваме,настроението се усеща. Пожелавам ви и вие да се наслаждавате на едно хубаво настроение днес. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #395 -: Декември 04, 2014, 07:56:49 am »
Добро утро  :D

 за мен кафето  :)

аз освен от задължения, последните години се изморявам от много хора  дори за разпускане, особено пък да ми се сервират унас и аз да го играя прислужница. Миналата седмица ми се обаждат по кое време съм си вкъщи да минели,  направо ги шътнах, че съм заета и да се видим навън, хич не ми дремеше, че са от далеч, тръгнали на шляене. Идват празници ще се видим  :lol:

Теди, нали и за Игнажден /20 декември/ - полазване,  не трябва да се пускат лоши хора, че такава ще е годината. Празниците ни напомнят да спазваме поверието всеки ден  :lol:



Хубав ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #396 -: Декември 04, 2014, 08:00:54 am »
Рачо,да си призная,като се размрънках снощи,си помислих,че не бива да го правя заради хора като вас,даже за тебе точно ср сетих,ама ...беше ме хванала мрънкалницата.Ама аз не случайно акцентирам на разликатс между спокойствието с първото дете и сега.При вас всичко ще е прекрасно,идилия,не се притеснявай. :)Пък аз обещавам повече да не мрънкам.Може би е от наближаващите празници,които мене кой знае защо малко и ме напряга подготовката и очакването им.Абе нещо съм се сбъркала май,ама ще гледам скоро да си "наместя чакрите"
Пожелавам повече усмивки в това мрачно време-поне при нас е такова.Ако има някъде слънце,пратете го насам,моля.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #397 -: Декември 04, 2014, 08:03:39 am »
Теди, нали и за Игнажден /20 декември/ - полазване,  не трябва да се пускат лоши хора, че такава ще е годината. Празниците ни напомнят да спазваме поверието всеки ден  :lol:
И за Игнажден го има, но тогава не се пускат хора без пари. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #398 -: Декември 04, 2014, 08:18:04 am »
Хоупче, твоите задължения са наистина много, нормално е да се чувстваш така.
А подготовката за празниците и мен ме притеснява, много  неща искам да направя за кратко време.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #399 -: Декември 04, 2014, 08:59:02 am »
В тоя дъжд надали някой ще тръгне на гости, че и лош  :lol: чак съм склонна да се депресирам, уличното осветление не е угаснало още  :x
Хоуп, мисля че са ти много емоциите  и затова те изтощават, дори и да са приятни, както е казала и Тара  :)