0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #180 -: Ноември 17, 2014, 22:03:43 pm »
Смайл, явно не си я уведомила, че са и свършили задълженията по беб  :lol: пък и мокро ли да седи детето  :jump12:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #181 -: Ноември 17, 2014, 22:23:45 pm »
Смайл, явно не си я уведомила, че са и свършили задълженията по беб  :lol: пък и мокро ли да седи детето  :jump12:

Това сигурно беше за мен :lol: а сценката се разиграваше преди да изляза и без нищо :) Но това ми се случва почти постоянно и вече на няколко пъти се изтървам да и отговоря по-рязко, мъжът ми също уж я инструктира, че прави нещо само ако изрично я помоля и да не ми "помага" ако не я питам, ноооо :?
А иначе - той винаги е мокър :? - това дете има право черво 8O Като знам какво количество изкарва отзад и колко повръща се чудя как успява да наддава така :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #182 -: Ноември 17, 2014, 22:33:31 pm »
Моята свеки не е като на Mousyt. Наистина е много добра. Не мога да й намеря кусур. Не ми дава акъл и само слуша и изпълнява. Проблемът си е изцяло в мен. Толкова дълго съм го чакала това дете, че сега си го искам само за мен  :lol:

Блу, права си, ама все си викам, то с времето ще се променят нещата. Даже сама ще търся време за себе си и ще се надявам някой да го гледа за няколко часа, а аз да отида на кино например, ама засега не е така  :lol:
За тези 7 месеца, точно 4 пъти съм се отделяла от бебето - 1 път на зъболекър, 1 път на фризьор, 1 път на зачатската среща и 1 път в МОЛ-а  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #183 -: Ноември 17, 2014, 22:40:24 pm »
...Проблемът си е изцяло в мен. Толкова дълго съм го чакала това дете, че сега си го искам само за мен  :lol:

И аз имам подобни подозрения за себе си, ама още не си признавам :P :?
Усещам се, че подвявам само като го гушка някой (тя), дори без в момента това някак да ми пречи :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #184 -: Ноември 17, 2014, 22:47:48 pm »
Смайл, явно не си я уведомила, че са и свършили задълженията по беб  :lol: пък и мокро ли да седи детето  :jump12:

Това сигурно беше за мен :lol: а сценката се разиграваше преди да изляза и без нищо :) Но това ми се случва почти постоянно и вече на няколко пъти се изтървам да и отговоря по-рязко, мъжът ми също уж я инструктира, че прави нещо само ако изрично я помоля и да не ми "помага" ако не я питам, ноооо :?
А иначе - той винаги е мокър :? - това дете има право черво 8O Като знам какво количество изкарва отзад и колко повръща се чудя как успява да наддава така :lol:
хахаха подвела съм се нещо, да за теб. Моята е по-скоро като на Смайл, нещо не пипа без да пита, само гледа да го занимава, съответно той ходи след мен и тя след него и аз се нервирам, щото опашката е двойна  :lol: Препоръчвам ти да го оставяш по малко, защото моят и сега е стоял 2 пъти по няколко часа с майка ми и ако му се доспи си нарамва сака и казва "Обади се на мама да ме вземе"  :lol: Пък памперси ще сменяш още 2г, нека и тя да посмени, тя не го ли е чакала  :lol:
Намерила съм начин моя да си го мъкна навсякъде, просто ходим с баща му и си го прехвърляме като имаме ангажименти, в които на някой ще пречи. Сложно е и изисква организация, но баби и дядо работят и няма как. Ние сме на плаващи, само да настроим графика  :D Предпочитам мъж ми да гледа детето отколкото майка му, на него мога да правя забележки и инструктаж  :lol: а тя толкова ми отстъпва и уж се съгласява, че как да и счупя хатъра и да и кажа, че не е така както го искам  :)

...Проблемът си е изцяло в мен. Толкова дълго съм го чакала това дете, че сега си го искам само за мен  :lol:

И аз имам подобни подозрения за себе си, ама още не си признавам :P :?
Усещам се, че подвявам само като го гушка някой (тя), дори без в момента това някак да ми пречи :lol:
А смятай като вземе да раздава целувки  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #185 -: Ноември 17, 2014, 22:56:22 pm »
Ами аз ща не ща ще го оставям за повечко часове с нея - нямам избор. От другия месец ми се налага да подработвам от вкъщи, а останалите в семейството са на работа, само тя не работи. Много ми харесва това с комбинирането с таткото - и аз така си представях живота, ама не бе... моят мъж е 7/7 на работа по цял ден и е доста сложно :? Ама нали и аз трябва някак да се пречупя 8) Мен хич не ми пречи тя да го сменя или храни или нещо, ама както ти описа "опашката" - нека я оставя и да прави каквото знае, ама когато АЗ се занимавам много мразя някой през ръцете ми... вече няколко случки имахме дето аз тръгвам да си правя нещо и тя започва от ръцете ми да взима да помага и то без да пита какво защо и как съм почнала, с което реално ми пречи и ме спъва, но канчето преля когато и казах 3 пъти че АЗ ще вържа столчето в колата и тя пак се бута и сяда и вика - аз го вързах (за справка, тя идея си няма това как става и съответно го беше направила грешно :x). Ами като не разбираш нещо и ти се казва какво се натискаш - сега едно е да сложи памперса на обратно, друго е да возя детето необезопасено само за да не се била цупела тя (щото тогава и казах, че когато кажа аз че ще правя нещо да не ми се бърка и тя после се беше оплаквала на мъжа ми, че съм и правела забележки...)

Хайде че оспамихме темата с глупости ;) :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #186 -: Ноември 18, 2014, 00:08:36 am »
Гледай да си пазиш нервите, момиче! Ще ти трябват за по-нататък.
Просто й кажи "не сега. Аз ще ти кажа кога.". Нещо по-конкретно й задай! И й кажи конкретни неща, които държиш да правим сама или само ти. И така. Все пак тя е чужд човек и не ти знае привичките.




Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #187 -: Ноември 18, 2014, 04:49:50 am »
Смайли и Моусит, и аз бях като вас с първото дете.Повече ревност и нервност при чуждата намеса.Ма те свекърва ми и зълва ми и не се натискаха да помагат с друго,освен да го гушкат и лигавят.Не си струва да се хабят нерви,обаче прикаквато и да е "помощ".А ако може да се научи детето и майката то да остава при друг човек,когато е нужно-полезно е и си струва.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #188 -: Ноември 18, 2014, 06:53:26 am »
Добро утро, милички  :D
Едно закъсняло кафенце :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #189 -: Ноември 18, 2014, 07:38:27 am »
Добро утро. Оооо, :o,много "либовно" това кафенце,Зайо!? Дано днес ни върви така. Започва застудяването :? Пазете се! 
А,щях да забравя да ви кажа нещо. Та, моята тъща.......  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #190 -: Ноември 18, 2014, 07:55:46 am »
Добро утро  :)

 Честито на всички  празнуващи - здраво черпене е падало тук   :)

Рачо, мъжете винаги са дундуркани :), както казва една позната по повод тъщите  "гледам зетя да е добре щерката"  :lol:


Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #191 -: Ноември 18, 2014, 08:00:26 am »
Добро утро! :P


Пожелавам ви спорен и успешен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #192 -: Ноември 18, 2014, 08:09:45 am »
Как ще е закъсняло кафето бе, щом не съм станала, значи не е  :P
Теди, много апетитна закуска!
Пожелавам ви хубав ден! При нас е по-светъл, но пак всичко е облаци  :x

А свекървите аз да ви кажа и добро да правят пак са лоши  :lol:

Всички знаем, че не трябва да се ядосваме, да си пазим нервите, че няма смисъл и те за добро го правят, ама не ни се получава  :D На моменти усещам как ми завира канчето за секунди, в тия моменти съм най-блага де, щото ако се ядосам още малко сигурно линейка ще ми викат  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #193 -: Ноември 18, 2014, 08:18:05 am »
Добро утро и от мен!
Страхотни кафенца и палачинки ... мммм

Аз ще съм ужасна свекърва, от сега го усещам  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #194 -: Ноември 18, 2014, 09:49:09 am »
Добро утро!
Хубаво кафе и хубава закуска - благодаря ви много.
Аз спирам да черпя до Никулден  :lol:

п.п. момичета мили, бебоци и свекърви ги отавете за малко - темата е точно за да има къде да отпуснете и за секунда да забравите напрежението. Знам, че е трудно и за миг да забравиш, че имаш бебе, но съвсем скоро ще усетите, че просто искате за избягате поне за мъничко от мисли и грижи. И ще се чувствате гузни от това, и ще се обвинявате, и ще си повтаряте „защо толкова го исках и чаках, като искам да се откъсна от него“. Спокойно - нормално е. Моят съвет и спирам с бебешката тема - прегърнете лозунга „и мама е човек“!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #195 -: Ноември 18, 2014, 12:06:45 pm »
Аз ще съм ужасна свекърва, от сега го усещам  :lol:
:good_post: :good_post: :good_post: и аз и аз

Страхотни закуски сервирате :) Особено за такива като мен дето още не са смогнали да хапнат :? А как се точа да спретна едни гофретки тези дни ;)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #196 -: Ноември 19, 2014, 06:06:50 am »
Добро утро, милички  :D
Тук вали, ама дано спре. Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #197 -: Ноември 19, 2014, 07:10:16 am »
Добро утро  :)

и при мен вали, току -що  казаха, че днес ще е с валежи

Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #198 -: Ноември 19, 2014, 08:11:25 am »
Добро утро. Тук също "ни го дават"  :lol: да вали. Мрачно и сиво ,но пък кафенцето е на ниво. както винаги.Благодарим ти, Зайо. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #199 -: Ноември 19, 2014, 08:24:35 am »
Добро утро!
За нас тука казаха - зелен код. Но май ще превалява. Тази сутрин се сетих, че обикновено след нашите РД слагаме кюмбето, но сега още няма нужда - значи не е толкова студено.
Зайко, трудно ми е да реша кое е по-хубаво - кафето или чашата. :lol:
Лек ден на всички!