0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз при едно от ходенията си в МД засичах една майка с детенце на 3-4г макс и близнаци дето пищяха и тя ги носеше на слинг от двете страни на хълбоците си, а количката буташе - направо и се възхитих сама с трите дечица  :youwoman:
И ние още не се разнасяме много, защото времето е добро и излизаме с количката и той си спи добре в нея, но подозирам че като стане по-лошо времето ще сме с кенгурото и якето, щото вкъщи затворници няма да станем, а така ще си го топля и ще ми е спокойно :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Привет на всички :) малки и големи !

Вероятно сте забелязали усмихнатия Снежен човек в подписа на много от нас!



Той е лицето и активен линк към на ежегодната ни инициатива Коледно желание
с която Сдружение Зачатие подпомага двойки, които още не са сбъднали мечтата си да имат дете!
Във връзка с това направихме един албум на страницата ни във Фейсбук на Децата на Зачатие,
за да популяризираме нашата кауза! За да може повече хора да усетят щастието ни
и онова което Зачатие даде на всяка една от нас!
Моите деца са деца на Зачатие, ако и вашето е, може да ми изпратите на лични любима снимка
и в дните до тегленето на жребия, а защо не и след това, да попълваме тази прекрасна галерия!

АЛБУМА - Децата на Зачатие ТУК



« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 11:25:43 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Мише, то на лични май не може да се закачат снимки  :ask:
*
на мейла от профила пробвайте да изпращате :)
*
Нашата госпожица вече се усмихва от албума.Гледам снимките и се радвам, какви красиви деца и колко много :)

Мерси, Стефи :P И аз изпратих.
Страхотни са снимките и дечицата. Нашата е от телефона, но дано не развалим хубавата поредица.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Усмивке, всичко мога аз  :lol:, най-добре ми се получава, ако сме приятели във Фейса,
аз не съм досадна потребителка там, много не спамя и само снимки на прекрасни деца качвам !

Във Фесбук съм Mariq Misanta - профилната ми снимка е яко диско!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Мише, аз пратих снимката като message на профила на Сдружение Зачатие.
Но сега ще я пусна и на теб.
*
И аз съм виждала да се разнасят близнаци в слинг, при това не съвсем лекички. Дори гледах клипче как се поставят двете бебета в слинг. Възхитително, но аз не бих си го причинила :). Предимството на това да имаш близнаци е, че по-лесно се приучаваш да оставяш бебето да пореве, не го грабваш на ръце при всеки плач и се научаваш да не го разнасяш често на ръце. Което не означава, че не си гушкаш бебетата :).

mishanta, Деца на Зачатие означава ли, че сдружението има отношение към зачеването им? Аз със сигурност дължа много на този форум и бих направила нещо полезно за онези, които вървят по пътя към желаното дете.
Снощи съм спала на пресекулки. Бебо се будеше на всеки час и се приспивахме и тъкмо заспя и хайде пак... Дано да е нещо временно. Това го прави вече четвърта нощ подред. Не иска само да го гушкам. Трябва да стана и да започна да го люшкам на фитнес топката. Във всички други варианти плаче.
 
Днес има намаления в Комсед и Хиполенд, но нямам сили да ходя да се редя по опашки, особено с Дани.
Миналата година като бях бременна в 9-тия месец се редих за едно 40% намаление в Комсед (бая си почаках) и имаше голям смисъл, защото купих стерилизатора и бебефона много изгодно, но тази година май ще прескоча. 
*
Уф, минавам само да се отчета след ваксината. Калина три дни спа, спря да 'говори' и да се усмихва и почти не яде. Но това отмина и си е пак моето си детенце, всичко си е наред като изключим редки изблици на неудържим рев и дори отказване на гърда в този момент. Преди няколко дни педи каза че ни е рано още за зъби и и се доверявам. Но пък Калина прави това и и се пооправя настроението в такъв момент само ако вкара нещо в уста. Хмммм...

47_Smiles, на нас ни се беше случило веднъж и беше от преумора. Твърде много емоции и впечатления и нови неща ни се бяха насъбрали. Но на вас нищо чудно да ви расте нов жъб.  :balk_123:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
mishanta, Деца на Зачатие означава ли, че сдружението има отношение към зачеването им? Аз със сигурност дължа много на този форум и бих направила нещо полезно за онези, които вървят по пътя към желаното дете.

beata, моите деца са деца на Зачатие и ако те с усмивките си докосват и дават вяра
на другите след нас, които още вървят по трудния път на неслучването, ще съм истински щастлива!
Всеки усеща това със сърцето си, Зачатие е в моето до името на лекаря, който ме направи Майка!
Тук намерих всичко, подкрепа, подадена ръка и път!

Сдружението с оглед постъпленията от даренията, нашия членски внос и реклама ще отпусне
два ваучера, отделно от това Клиниките с които си партнираме също даряват процедура или друга помощ!
Подпомагаме двойки, който са изчерпали трите опита от Фонда и жени с изчерпан яйчников резерв.

Идеята със снимките е хората да разберат, че ние от Зачатие имаме прекрасни, усмихнати
и неповторими деца и с наша и тяхна помощ, те могат да бъдат много повече!



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Снощи съм спала на пресекулки. Бебо се будеше на всеки час и се приспивахме и тъкмо заспя и хайде пак... Дано да е нещо временно. Това го прави вече четвърта нощ подред. Не иска само да го гушкам. Трябва да стана и да започна да го люшкам на фитнес топката. Във всички други варианти плаче.
 
Днес има намаления в Комсед и Хиполенд, но нямам сили да ходя да се редя по опашки, особено с Дани.
Миналата година като бях бременна в 9-тия месец се редих за едно 40% намаление в Комсед (бая си почаках) и имаше голям смисъл, защото купих стерилизатора и бебефона много изгодно, но тази година май ще прескоча. 
В хиполенд можеш да поръчаш онлайн.


Kiara, тъкмо го установих това и аз.
Сървърът е ужасно бавен, но поне още не е забил  :lol:. Ще видим каква ще я свърша
*
И аз разглеждам Хипото он лайн :)

Мони е дете на Зачатие.Тук намерих подкрепа, намерих информация, намерих много страхотни хора.Ако не беше Зачатие, сигурно още щях да съм при кварталния гинеколог.За това тя е дете на Зачатие.

И ако го чувствате така, снимки пращайте :) А децата ни са прекрасни, усмихнати, гледани с много любов!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Kiara, тъкмо го установих това и аз.
Сървърът е ужасно бавен, но поне още не е забил  :lol:. Ще видим каква ще я свърша
Успех, аз направих, бавно, но става.


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Снощи съм спала на пресекулки. Бебо се будеше на всеки час и се приспивахме и тъкмо заспя и хайде пак... Дано да е нещо временно. Това го прави вече четвърта нощ подред. Не иска само да го гушкам. Трябва да стана и да започна да го люшкам на фитнес топката. Във всички други варианти плаче.
 
Днес има намаления в Комсед и Хиполенд, но нямам сили да ходя да се редя по опашки, особено с Дани.
Миналата година като бях бременна в 9-тия месец се редих за едно 40% намаление в Комсед (бая си почаках) и имаше голям смисъл, защото купих стерилизатора и бебефона много изгодно, но тази година май ще прескоча. 
В хиполенд можеш да поръчаш онлайн.
За комсед, обаче не мога да се регистрирам през фейса за код за отстъпка.......


Kiara, пробвай тук пак:
https://www.facebook.com/comsed.net/app_809262935768258
Ако знаех, че може и он-лайн в Хипо-то, щях още снощи да си натрупам неща в количката, а днес да пусна само поръчката  :lol:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Kiara, пробвай тук пак:
https://www.facebook.com/comsed.net/app_809262935768258
Ако знаех, че може и он-лайн в Хипо-то, щях още снощи да си натрупам неща в количката, а днес да пусна само поръчката  :lol:
Аз така направих,  подготвих си по-рано количката, според писмото за дядо Коледа:-)


*
Дечицата са прекрасни  :D ,
чудесен албум, толкова много радост и красота  :D
https://www.facebook.com/zachatie?fref=photo   заредихте ме  :balk_21: