0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #80 -: Октомври 11, 2014, 09:19:42 am »
Мисля че е по-добре да изчакаш до понеделник. Прекалено е рано. Аз ако се замисля затова да правя теста по-рано си казвам, че до момента на теста съм на 100% бременна, а после не се знае :-)))
Но така или иначе в момента мисля повече за прибирането ми в София, отколкото за това дали съм бременна. Явно тотално съм изперкала тук самичка. Сигурно като се прибера и тогава ще почна да мисля за теста.
Иначе по цял ден чета книги, но екранизирани и като изчета книгата гледам филма. Доста е забавно.

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #81 -: Октомври 11, 2014, 09:31:55 am »
 И аз нищо не усещам, само леко ме боли кръста.По принцип нито от утрогестана, нито от прегнила  ме болят гърдите, та  и сега е така.Даже на моменти забравям, че съм след трансфер.Мисля  и аз в понеделник да се тествам.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #82 -: Октомври 11, 2014, 10:28:40 am »
Здравейте момичета, и аз да се наредя в редичката на безсимптомието :(. Освен леки болки от време на време в левия яйчник и леко напрегнатите гърди(от утрогестана) нищо друго не усещам и чувствам.  Аз ще чакам 15 за тест, заради прегнила, но не знам защо този път изобщо не бързам, а и нямам желание да правя тест.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #83 -: Октомври 11, 2014, 10:58:17 am »
Здравейте и от мен. Преди 1час ми мина трансфера на два не много добри бластоциста. Казаха ми другата събота за тест. Вие как мислите не е ли рано на 7ден тест.
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #84 -: Октомври 11, 2014, 11:05:38 am »
Здравейте и от мен. Преди 1час ми мина трансфера на два не много добри бластоциста. Казаха ми другата събота за тест. Вие как мислите не е ли рано на 7ден тест.

Аз бях с трансфер на 5-ти ден на един много добър бластоцист и една морула и ми определиха тест след 14 дни. Според мен е рано.

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #85 -: Октомври 11, 2014, 11:39:07 am »
Здравейте, момичета! На всички чакаш ти, пожелавам килим от положителни тестове ! И на мен скоро ми предстои да тръгна по пътя на ин витрото . Със неизяснен стерилитет сме,от две-три години опитваме за бебче,...... Ходим в Аг Варна ,при др. Александров и др. Кисьов. Искам да попитам Яничка как е протекла процедурата в Аг Варна,с какво и е била стимулацията, как е минала пункцията и като цена колко и е излязъл опита.Късмет на всички момичета! :D
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #86 -: Октомври 11, 2014, 12:03:08 pm »
[quote aпалци=Дария link=topic=50673.msg1067709#msg1067709 date=1413016747]
Здравейте, момичета! На всички чакаш ти, пожелавам килим от положителни тестове ! И на мен скоро ми предстои да тръгна по пътя на ин витрото . Със неизяснен стерилитет сме,от две-три години опитваме за бебче,...... Ходим в Аг Варна ,при др. Александров и др. Кисьов. Искам да попитам Яничка как е протекла процедурата в Аг Варна,с какво и е била стимулацията, как е минала пункцията и като цена колко и е излязъл опита.Късмет на всички момичета! :D
[/quote]
Стискам палци, Дария! Отличен избор на лекари!
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #87 -: Октомври 11, 2014, 12:41:01 pm »
Petqni, ти в коя клиника си ? Някъде четох, че в Щерев ги карали да правят тест на 5ти и после на 10ти ден, та затова и аз се бях засилила да ходя днес (8ми ден ми е), но успях да се въздържа, а сега вече лабораториите не работят  :D, та със сигурност ще устискам до понеделник.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2014, 13:01:39 pm »
Petqni,не е рано да се тестваш на 7-ми ден след трансфер на бластоцисти,ще ти покаже :) на мен ми показа
Yanicka,на 14 ден ще ти покаже уринарен тест :lol: кръвен можеш да направиш и на 7/8 ден
Стискам палци на всички ви за положителни тестове и успешна бременост и спрете да търсите симптоми,мислете за друго :)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #89 -: Октомври 11, 2014, 13:21:06 pm »
Аз съм при д-р Владимиров.
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 14:40:44 pm от petqni »
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #90 -: Октомври 11, 2014, 13:21:15 pm »
Дария, ще ти пиша на лични, че да не занимаваме момичетата с такива подробности.
Иначе ако някого го интересува цената, нека ми пише. Имам пълна разбивка на всичко свързано с процедурата.

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #91 -: Октомври 11, 2014, 14:40:12 pm »
Здравейте момичета. И аз се присъединявам към вашите редици. Днес ми е 8 ден след трансфер на 2 тридневни ембриончета. Никакви симптоми нямам, нито гърди ме болят, нито ми се гади, нищо...
Теста ми е определен за 17.10, но незнам как ще издържа до тогава. Иска ми се да направя кръвен но се чудя кога, страх ме е пак да не се разочарова.
Успех на всички чакащи момичета, само положителни тестове пожелавам. :)
Яничка, успех и на теб, мисля че съм те засичала в нашето коридорче :) Със сигурност твоята пункция беше в деня когато беше моя трансфер, просто ти чух името :) А да те попитам за първия ти преглед Малена да ти е показвала как се слагат инжекциите нагледно на някой друг ? (или се бъркам с някое друго момиче, толкова много хора имаше този месец ). :) :) :)
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #92 -: Октомври 11, 2014, 15:03:38 pm »
Мимито кураж в чакането. Малко ти остава.
Да, точно това направи Малена. Показа ми и Гонала и Цитротайда :-) Не че после си ги слагах сама де. Пак ходих при нея.

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #93 -: Октомври 11, 2014, 16:32:20 pm »
Мимито кураж в чакането. Малко ти остава.
Да, точно това направи Малена. Показа ми и Гонала и Цитротайда :-) Не че после си ги слагах сама де. Пак ходих при нея.

Да значи не се бъркам, аз ти бях модела за инжекциите :) Исках и до аптеката да те заведа да ти я покажа, но времето беше ужасно а и бързах за работа и неуспях :) Успех ти желая, предполагам че твоя тест ще е 5 дена след моя :)
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #94 -: Октомври 11, 2014, 18:46:29 pm »
Мимито кураж в чакането. Малко ти остава.
Да, точно това направи Малена. Показа ми и Гонала и Цитротайда :-) Не че после си ги слагах сама де. Пак ходих при нея.

Да значи не се бъркам, аз ти бях модела за инжекциите :) Исках и до аптеката да те заведа да ти я покажа, но времето беше ужасно а и бързах за работа и неуспях :) Успех ти желая, предполагам че твоя тест ще е 5 дена след моя :)

Мерси за моделстването :-))) беше супер. А аз тогава отидох до аптеката с едно такси, с което направо щяхме да се удавим, но успях да стигна до хотела.
Теста ми е на 22-ри, но може и да не издържа до него. Ще видим.
С ще чакам с нетърпение твоят, както и на останалите момичета. Има няколко кандидатки за прекрасни положителни тестове в понеделник :-)))

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #95 -: Октомври 11, 2014, 19:47:30 pm »
Успех на всички с тестовете в понеделник. Аз още се чудя кога да го правя този кръвен тест, понеделник ще ми е 10 ден от транфера и мисля че ще ми е рано още  :ask:
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #96 -: Октомври 11, 2014, 19:49:26 pm »
Ами по това, което казаха по-горе момичетата мисля, че може на 10-ти ден.

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #97 -: Октомври 12, 2014, 08:50:33 am »
И от мен много успех на всички тестващи се утре, чакаме да ни зарадвате с положителни резултати yahoo_33.  Аз продължавам да съм все така без грам признак, че нещо може да е станало и стоически ще стискам до 15.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #98 -: Октомври 12, 2014, 09:12:22 am »
При мен снощи се започнаха пулсиращи болки в левия яйчник, а нито ми е правена стимулация, нито ми е пунктиран. Цяла нощ ме боля десния крак в бедрото като преди цикъл, защо само десния незнам и сутринта, о ужас, кафяво зацапване и то не малко. Звънях на спешния, казаха ми, че докато не се види бистра кръв било добър знак и да спра аспирина за 2-3 дни. Вече съжалявам, че вчера не си направих тест. Сега сърцето ми е в гърлото, то и без това ми бие учестено последните дни, но аз го отдавам на високата доза л тироксин, д-р Начев ми я вдигна преди пункцията. Днесмисля цял ден да пазя леглото.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #99 -: Октомври 12, 2014, 09:21:25 am »
Да не е имплантационно зацапване, четох че може да се появи 7-10 дни след оплождане?