0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #160 -: Октомври 15, 2014, 16:59:29 pm »
Здравейте отново! Мисля ,че аз бях до тук-току що прокървих.Сложих си сега 3 перлички утрогестан както ми казоха но мисля ,че краят дойде.Дори и шуар чек тестовете не можах да направя -ужасно е наистина чувството.Повече няма за къде да се надявам-и през 4-те ми бременности(1-а успешна и 3 извънматочни) ме боляха гърдите,а сега неНе мога да повярвам,мислех си че поне едничкото ще се е хванало.Стискам палци на останалите за положителни тестове и здрави деца.
   
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #161 -: Октомври 15, 2014, 17:30:23 pm »
Здравейте отново! Мисля ,че аз бях до тук-току що прокървих.Сложих си сега 3 перлички утрогестан както ми казоха но мисля ,че краят дойде.Дори и шуар чек тестовете не можах да направя -ужасно е наистина чувството.Повече няма за къде да се надявам-и през 4-те ми бременности(1-а успешна и 3 извънматочни) ме боляха гърдите,а сега неНе мога да повярвам,мислех си че поне едничкото ще се е хванало.Стискам палци на останалите за положителни тестове и здрави деца.

Не ми казвай, че не си правила тест. Правилото е когато прокървиш, тичаш за кръвен тест и уведомяваш клиниката. Те ще ти кажат какво да правиш (напр. да взимаш утрогестана през устата, почивка и т.н., но те трябва да ти го кажат).
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #162 -: Октомври 15, 2014, 18:18:34 pm »
Аз вече съм в чужбина.Чак във вторник съм на JP-което да ме изпрати на кръвен ,няма друго свободно JP дo тогава,а ако съм отишла без направление в болницата никой нямал да ми направи кръвен тест.А в клиниката след трансфера Малена ни каза ако прокървим да увеличим утрогестана.С тези ужасни болки около 8дни след пункцията хич не се и надявах да стане нещо,поне ако знаех че но-шпа било задължително в този случай-от там го отдавам,че не е станало или от дълката разходка.
« Последна редакция: Октомври 15, 2014, 18:28:46 pm от zyza »
   
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #163 -: Октомври 15, 2014, 18:32:18 pm »
zyza, и аз съм в чужбина, и аз имах силни болки седмица след пункцията и почти всеки ден след това, но при мен но шпа не се предписва и не се продава изобщо по аптеките. Реших да не го пия на своя глава. В крайна сметка резултатът ми беше положителен и бременността успешна. Не се кори, нищо на този етап не зависи от теб, а разходката не може да навреди.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #164 -: Октомври 15, 2014, 18:59:34 pm »
Петра, честито мила. Много се радвам за теб, хубаво е, че имаме +++ в тази черна серия. При мен надежда няма, след чхг 15 онзи ден, днес 25. Смятах го, че се удвоява точно на 53 часа, но това не е от значение в случая, защото е много малка стойност за 12 ден след трансфер. Док ми каза да продължа лекарствата и нов тест в понеделник, но не възлага големи надежди, каза че в практиката й до сега имала само един такъв случай с ниски стойности в началото да стигне до нормална здрава бременност, а като се има предвид хилядите й пациенти ми е ясно за какво става въпрос. Сега вече се надявам да изкървя по скоро, че много ме е страх от това, което ме очаква с това разтящо чхг.
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #165 -: Октомври 15, 2014, 19:53:39 pm »
Здравейте отново! Мисля ,че аз бях до тук-току що прокървих.Сложих си сега 3 перлички утрогестан както ми казоха но мисля ,че краят дойде.Дори и шуар чек тестовете не можах да направя -ужасно е наистина чувството.Повече няма за къде да се надявам-и през 4-те ми бременности(1-а успешна и 3 извънматочни) ме боляха гърдите,а сега неНе мога да повярвам,мислех си че поне едничкото ще се е хванало.Стискам палци на останалите за положителни тестове и здрави деца.

Не ми казвай, че не си правила тест. Правилото е когато прокървиш, тичаш за кръвен тест и уведомяваш клиниката. Те ще ти кажат какво да правиш (напр. да взимаш утрогестана през устата, почивка и т.н., но те трябва да ти го кажат).
Направих преди малко уринен но е отрицателен.Звъня на Малена но тя не ми вдига!
   
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #166 -: Октомври 16, 2014, 13:44:25 pm »
Съжалявам за момичета с отрицателни резултати. Стискам палци следващият път да е вашият.
Аз имам малък проблем. Имала съм операция на вена на десен крак заради риск от образуване на тромб. На естрофема пише, че има риск от същото нещо. Сега звънях на Малена, за да й кажа че ме боли левият крак и тя каза да спирам Естрофема и да започна аспирин. Вие как мислите? Дали да рискувам или да го продължа, като пия и аспирина? Знам, че не можете да ми дадете медицинско мнение, ама така да чуя и вашето за успокоение.

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #167 -: Октомври 16, 2014, 14:06:17 pm »
Съжалявам за момичета с отрицателни резултати. Стискам палци следващият път да е вашият.
Аз имам малък проблем. Имала съм операция на вена на десен крак заради риск от образуване на тромб. На естрофема пише, че има риск от същото нещо. Сега звънях на Малена, за да й кажа че ме боли левият крак и тя каза да спирам Естрофема и да започна аспирин. Вие как мислите? Дали да рискувам или да го продължа, като пия и аспирина? Знам, че не можете да ми дадете медицинско мнение, ама така да чуя и вашето за успокоение.
Слушай Малена.
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #168 -: Октомври 16, 2014, 14:29:42 pm »
Яничка, на този етап по-важен е Утрогестана (или какъвто там прогестерон ти е назначен), щом имаш този проблем спирай Естрофема, не се притеснявай  :)  и задължително Аспирин, в каквато доза е препоръчано от твоя лекар.
Стискам палци за успешен опит  :)

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #169 -: Октомври 16, 2014, 14:38:03 pm »
slanceto2 ех мила,защо така...  :bighug:.Как си?

zyza съжалявам :hug2:

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #170 -: Октомври 16, 2014, 15:22:06 pm »
Аз днес май съм човека с въпросите. Понеже вчера спряха да ме болят гърдите, та днес отидох и пуснах кръвен. Резултата е 31.76. Трансфера беше на 08.10, не знам как се броят дните, тоест кой ден ми е. Теста пуснах в Бодимед и на бланката пише, че референтните са <1.
Какво мислите?

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #171 -: Октомври 16, 2014, 15:30:27 pm »
yanicka, мисля, че е един чудесен резултат. :) Честито от мен. Можеш да си пуснеш след 2 дни още един тест, за да видиш как нараства ЧХГ. Бластоцисти ли върнахте?
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #172 -: Октомври 16, 2014, 15:31:51 pm »
След два дни в събота ли значи? Извинете ме, че задавам такива тъпи въпроси, но искам да съм сигурна, че прави всичко правилно.
Върнахме един бластоцист и една морула, а трансфера беше на 5-ти ден.

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #173 -: Октомври 16, 2014, 15:35:09 pm »
yanicka резултата е чудесен,честито мила   :)
 Да в събота ,чакаме още по-голяма цифра  :crossfingers:

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #174 -: Октомври 16, 2014, 15:35:59 pm »
Да, в събота. Щом сте ги върнали на 5-ти ден, значи днес е 8-ми ден след трансфера, т.е. за този ден резултатът е страхотен. Успех :)

А amanda сме писали едновременно :)
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 15:37:48 pm от Lary75 »
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #175 -: Октомври 16, 2014, 15:36:24 pm »
Благодаря ви много момичета.
Мен ми е толкова мъчно за момичетата с отрицателен тест, че чак ми е неудобно да се зарадвам. Така ми се искаше всички да сме с добри резултати.

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #176 -: Октомври 16, 2014, 15:38:12 pm »
Яничка, чудесен резултат :), късмет!

Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #177 -: Октомври 16, 2014, 15:43:58 pm »
Честито Яничка , много добър резултат :)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #178 -: Октомври 16, 2014, 15:51:28 pm »
Честото Яничка и от мен :D. В събота чакаме да се похвалиш с още по висок резултата. И на мен ми се искаше да пусна още един кръвен да съм сигурна, че расте, но вчера след + тест ми сложиха още един прегнил и ще трябва да се размина с теста. Не знам как ще издържа до 28 окт, когато е първия преглед.
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #179 -: Октомври 16, 2014, 17:56:04 pm »
Честито,  Яничка!  Много се радвам!