0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Това цветна бременност ли е ?
« Отговор #20 -: Септември 30, 2014, 19:53:07 pm »
Момичета днес бях на лекар.Хубавата новина,е че бебчо е там,а не толкова хубавата,е че утре влизам в болницата за задържане.Докторчето дори не повярва на очите си,когато видя,че бебчо е там,но аз бях сигурна.Кървенето продължава вече 7 ден и като гледам няма намерение да спира.Д-р неми дава надежди,но неми пука.Богородица е с нас и знам,че ще го бъде.
Стискайте палци  :bori_020:
Re: Това цветна бременност ли е ?
« Отговор #21 -: Септември 30, 2014, 20:12:05 pm »
Момичета днес бях на лекар.Хубавата новина,е че бебчо е там,а не толкова хубавата,е че утре влизам в болницата за задържане.Докторчето дори не повярва на очите си,когато видя,че бебчо е там,но аз бях сигурна.Кървенето продължава вече 7 ден и като гледам няма намерение да спира.Д-р неми дава надежди,но неми пука.Богородица е с нас и знам,че ще го бъде.
Стискайте палци  :bori_020:
Диди нормално е лекарите да се очудят на кървенето ти.за тях и медицината си е истинско"чудо" бебето ти да оцелее до сега.има жени кървяват на следващият ден и влизат в болница и губят детето си,а при теб не е така.явно  на твоето  "чудо" му се живее.стискам ти силни палци да се спре кървенето ти.Бог си знае работата,ако е Рекъл да бъде ще бъде. пиши ни какво е станало после  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Това цветна бременност ли е ?
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2014, 08:09:23 am »
Всичко приключи вчера,след като ми направиха кюртаж.Отидохме сутринта да ме приемат за задържане,прегледаха ме и ми казаха,че не се развивало,нямало сърдечна дейност ,а ден преди това уж,всичко беше наред.
Много тежко ми беше вчера,днес съм се по-спокойна и с нови сили за следващи опити,когато се възстановя.Мойте момчета ми дават мн сили.
Re: Това цветна бременност ли е ?
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2014, 09:12:45 am »
Диди, спокойно, не го мисли, при мен беше по същият начин. Следващият път ще е наред всичко!!!!!
Re: Това цветна бременност ли е ?
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2014, 07:01:23 am »
Благодаря  :bighug:
Сега във вторник пътуваме до Лондон и се надявам да си изкараме страхотно.Ще се видим със страшно мн приятели.
Бог да ви пази и бъдете мн щастливи :*