0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #360 -: Септември 26, 2014, 18:43:06 pm »
м-и, от магазина на Гидо пазарувах  с намерение да си подновя мокасините, все пак ще има още слънце и сухо време, викам си да  не тропам като софиянци в ботуши от сега.
Цените им не са никак евтини за качеството по 80 лв. средно за чифт. Сега съм скрила кутиите от мъжа ми,  че ще се разиграе буря като ги види, какви съм ги свършила,  пратих заявка за куриер да им ги връщам, искам си парите. Едните както казах смърдят на мухъл и канта на подметката на едната обувка е по- светъл от другата. Друг чифт пък е дорисуван буквално между кожа и подметка, ще каже човек, че нямат машини.
Само закупените от Ингилиз са добре, но пък цената им е ненужно висока. Там си взех едни лачени мокасини в цвят бордо и къде съм бляла като си мисля, че бумбето е заоблено, отварям ги и  издавам звук ъъъъъъ, защото виждам по-заострен връх, та гледах пак в сайта как е точно.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #361 -: Септември 26, 2014, 19:29:44 pm »
Обувки най-смело и безотговорно от Кларкс поръчвам, но чакам намаления  :D Това лято имах нещастие и с техни мокасини, но купени от някакъв тукашен сайт, сега за втори път пък номера не ми отговаря пък и съм шах. Мисля, че краката ми са пораснали  :lol: :lol: :lol:
А тия мокасини за които пиша уж италиански(лъжа и измама естествено) на половин цена и аз някъде около 80лв платих, но от Шопзоун, никога няма да повторя от там и организацията им лоша и сайта отврат, вместо да си търся от където ми е сигурно аз през гугъл първо мокасини си харесах, че тогава гледах сайта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #362 -: Септември 26, 2014, 20:04:03 pm »
Исках обувки ден за ден, без претенции, а тя каква стана  :), после иди подкрепяй българското....
В Пловдив имаше магазин на Gi Anni, където пускаха промоции от време на време и можеше да се купи нещо свястно и не много-скъпо. Затвориха го и го напълниха като всичко останало с  некачествени боклуци.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #363 -: Септември 26, 2014, 21:39:21 pm »
На Джани аз лично от години не мога да им нося обувките. Имат интернет магазин  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #364 -: Септември 27, 2014, 00:45:41 am »
Оооо преди 10-ина години имаха и в С.З. магазин - обувките бяха качествени и доста скъпи. В някакъв момент - станаха евтини, но тотален боклук и съответно - интерес към боклучарника им нямаше и го закриха магазина.
На негово място после направиха пак магазин, ама на друга фирма "Надит и Надит" (на лат. са им надписите де). Не съм купувала оттам 4 години поне, но последно едни много дизайнерски ботуши си взех, ест. кожа,  около 250лв. бяха - не са мръднали. Продавачката ми обясни, че фирмата си е българска, ама шият по модели на яки чужди марки и само качествени материали ползват. Нещо като "Дарис". Цъкни дали нямат ел. магазин въпросните фирми, поне съм тествала наскоро от техните, както и приятелки - няма недоволни.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #365 -: Септември 27, 2014, 09:13:08 am »
Добро дъждовно и мързеливо утро  :P
Работещите да си починат добре уикенда ...
И ние останалите да не сме по-назад  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #366 -: Септември 27, 2014, 09:17:53 am »
Добро утро, хубав ден и да си починете!

Черпя ви, мъжкия има рожден ден! Да е жив и здрав и повече да ни слуша  :wink:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #367 -: Септември 27, 2014, 09:28:03 am »
Ники, честит ти рожденник! Да е здрав, щастлив и добър съпруг и татко  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #368 -: Септември 27, 2014, 09:39:58 am »
Ники, да ти е здрав съпруга и много обич от най-любимите му пожелавам!

Ети, имат първите сайт, вторите видях страница във ФБ.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #369 -: Септември 27, 2014, 09:41:42 am »
Добро утро!
Студено е, но поне спря да вали.
Дано се позатопли най-сетне.
Лек ден ви пожелавам!

п.п. Ники, да ти е жив и здрав рожденика! И много да го слушате и двете  :wink:!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #370 -: Септември 27, 2014, 09:45:39 am »
Добро утро  :)

Ники, честит рожденник! Здрав и грижовен да бъде!

Моят преди два дни ми сервира 30 кг. камби с думите - купил съм ти  :lol:
Снощи аз му направих терен да ги чисти и реже с подготвила съм ти тави  :lol:

Жбрул, намерих ги Надит, изглеждат интересни модели. Само да приключа с пишман поръчките и ще реша, дали от бг. производител или ще питам в другата тема за дължина на стелки.

Хубави почивни дни!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #371 -: Септември 27, 2014, 10:12:39 am »
Добро мрачно и студено утро на всички!
Смайли, без да бях видяла парчето кекс, което си ни сервирала, точно това закусвах днес. :)

Ники, честит ти рожденик!
Здраве, късмет и постигнати цели му пожелавам и въпреки мрачното и дъждовно време да му е хубав и весел празника! :party:

Хубав и спокоен ден ви пожелавам и да се обличате повечко днес.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #372 -: Септември 27, 2014, 10:20:33 am »
Добро утроооо!

От 5.30 тази заран гледам изпуснатите епизоди на Гласът на България
и ми иде да запея It's My Life ТУК   :music22:
и така да изгоня мрачното време и облаците, ама на да :P ли!

Пуснах весели теми за двата музикални формата които в момента
Нова и БТВ излъчват, Бик Брадър си има такава, ако има фенове на Сървайвър пускайте.
Като ни е стресово ежедневието нека разпускаме заедно като разменяме впечатления!

Ники, честит ти пораснал любим, да е здрав, да ви пази и обича! Наздраве  :kaos7:

Хубав ден!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #373 -: Септември 27, 2014, 12:01:48 pm »
Хубав ден и от мен! Ники, честит рожденник! Да е здрав и много грижовен към двете си прекрасни дами! Тортата е чудна :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #374 -: Септември 27, 2014, 14:29:08 pm »
Здравейте, милички  :D
Ники, да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #375 -: Септември 27, 2014, 15:26:40 pm »
В 15.30ч. започна прякото излъчване от Измир - Световно първенство по художествена гимнастика - ансамбли, по БНТ HD   http://tv.bnt.bg/bnthd/
Успех на нашите момичета!  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #376 -: Септември 27, 2014, 22:24:59 pm »
Нашите момичета спечелиха световна титла в многобоя  :cheerleader:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #377 -: Септември 27, 2014, 22:45:46 pm »
Нашите момичета спечелиха световна титла в многобоя  :cheerleader:

Супер! Бравоооооооо!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #378 -: Септември 27, 2014, 22:58:08 pm »
Момичета и Рачо, световна титла в многобоя за нашия ансамбъл по художествена гимнастика  2bg
още не мога да повярвам  :D , победата беше наречена историческа!
В някои от годините заслужено бяхме много назад, заради нездрава конкуренция и интриги между спортните ни клубове и реален спад в нивото на българската гимнастика, но много повече заради ощетяване от съдиите по време на самите първенства ..... факт е, че тази титла нашият ансамбъл не е печелил от 1996г.
Тази година пет прекрасни момичета показаха реалното ниво на българската художествена гимнастика и донесоха радост на почитателите на този спорт - от малкото събития в последно време, които ни направиха горди, че сме българи!  :D


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #379 -: Септември 27, 2014, 23:07:20 pm »
Класирането в многобоя: България, Италия, Беларус, Русия, Израел .........



Многобоят включва изиграването на двете съчетания, които всеки от отборите е подготвил. Тази година регламентът изискваше едното съчетание да е с бухалки, а другото - с ленти и топки.
Нашите момичета изиграха  и двете си съчетания без грешка - красиви, оригинални и много сложни композиции. Интригата както обикновено беше в това дали отборът ни ще бъде оценен по достойнство и второ, дали ще бъде реално висока оценката на отбори като Русия, Беларус, Израел, Украйна.....  Днес сякаш всички (с изключение на българките) се бяха наговорили да правят груби грешки, като неточности и липса на синхрон, а гоненето на уред извън очертанията на терена, окончателно пресече претенциите на Русия за медал. Да подчертая, че дори и в тази ситуация има вариант за съдийски манипулации - дава се толкова висока оценка за трудност и артистичност, че да компенсира отрязаните точки за направената грешка. Е, този път не стана  :).
Още разсъждавам защо .....
Разбрах, че в последната година е имало разследване от Международния технически комитет на МФГ (Международна Федерация по Гимнастика)  на няколко съдии, наред с вицепрезидента Мишел Леглис, за небрежност при изпълнение на задълженията в съдийската комисия  и обвинение в погрешно и тенденциозно съдийство, като няколко от съдиите са били отстранени.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 23:41:56 pm от marsi »