0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #280 -: Септември 22, 2014, 16:28:00 pm »
Честит ден на Независимостта на България!

Смайли, честито! Много сте хубави!  :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #281 -: Септември 22, 2014, 16:37:29 pm »
„Коя е тая с очите, дето държи едно бебе?“.  :lol: Това Смайли е определението на моята дъщеря за втората ти снимка. Честито ви християнче!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #282 -: Септември 22, 2014, 16:46:30 pm »
„Коя е тая с очите, дето държи едно бебе?“.  :lol: Това Смайли е определението на моята дъщеря за втората ти снимка. Честито ви християнче!
:lol: :lol: :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #283 -: Септември 22, 2014, 20:59:22 pm »
Гледате ли ВБ? Аз гледам оттук оттам ... Още не мога да схвана всичко.

А какви черни облаци преминаха над София само. Имах чувство, че иде страшна буря, но някак много леко се размина всичко.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #284 -: Септември 22, 2014, 21:04:16 pm »
Е как? От петък го чакам, а снощи закачих и на живо да гледам... :lol: Цирк до цирка е, ама явно сега ще излъчат скандалчето за бюджета.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #285 -: Септември 22, 2014, 21:53:49 pm »
Честит ви празник, момичета!

Смайлс, страхотни сте!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #286 -: Септември 23, 2014, 00:10:57 am »
"Изгонените" от ББ тази вечер - според мен направо ги наградиха  :lol: Ами така де...реално - не са изгонени, пратиха ги в ТВУ-то тримцата само, ама то там по-кефещо сега, понеже не са "гъС до гъС" както в другата къща, няма кой да ги дразни, да им сумти, шуми. Кеф им да спят, да си говорят, да си изкарват гот - чиста далаверка от моя гледна точка. А най-голямата далаверка е, че няма и да скучаят, понеже ще имат 24/7 картина и звук от "резиденцията" вкл. и от изповедалнята, когато някой ходи при ББ. Хем развлечение, хем ще гледат и слушат как другите ги обсъждат, какво говорят за тях, което пък е предимство и в самата игра за по-нататък. Понеже явно ББ или ще ги върне директно по някое време (понеже така му хрумнало), или ще им даде шанс да се върнат и ще са напред с инфото и евентуално - ще имат по-добри стратегии. Ако някой от тримата има мозък, че да оцени възможността де.  :lol:

ЗоритУ обаче - истеряса, затръшка се, не искала да стои на тази мизерия и да се вмирисва, искала да си ходи, да говори с ББ... Предполагам, че за някой лев отгоре - ще й мине нервната криза. ;) Каза, че още вчера искала среща с психолог (която явно не е получила досега), според мен обаче - психиатър й трябва и силни хапове. Много лабилна милата. Някои в "резиденцията" обаче - веднага се усетиха (или заподозряха поне), че т.нар. изгонени днес - всъщност са пратени в другата къща... Жал ми е за Въргалчето. Не знаех, че има алкохолни проблеми, понеже не следя никакви светски хроники, сайтове, печатни издания и никога не съм в час с тези неща. Снощи се напи човека, амааааа жестоко просто. Днес го гледам, че обяснява, че откакто осъзнал че има този проблем - ходил по специалисти, борил се, накрая...открил вярата (така каза) и дал обет, че няма да пие повече и така решил проблема, ама - явно не го е решил. Само резюмирам главното до този момент. Наистина ми дожаля за Влади. :(
Кали ми харесва все повече като поведение, поне доколкото я гледах до момента.

С нетърпение чаках днешния лайф и...като видях ПАК онова нещо Венета в студиото - идваше ми да се ухапя отзад и да засиля нещо по телевизора. Еййй противна женица, ей! МИ ОК бе, техен кадър си е (на НОВА), дадоха й и коментарното предване, поради което то не си заслужава гледането за разлика от други години, пък викат я за "жури" в къщата за едно, или друго...Ами аз нея по-често я виждам от Ники Кънчев да му се не знае!!!  :x Разбирам толериране и подбутване, ама то пък съвсем без мярка вече стана. Милен Цветков, Патрашкова, Камелия, Фънки, Юлиан Константинов (и куп други още)...все има хора запознати с формата чудесно и много по-адекватно коментиращи всичко от тази глуповата, самодоволна гъска! Няма и няма! От чешмата вече ще ми потече тая Венета и само ми разваля кефа. Чета и теми за формата по сайтове... За всеки участник и коментатор - има си фенове, има и такива, които не го харесват, но за Венета конкретно - не ми е попаднал един одобрителен коментар, честно. Никой не я понася, в никаква роля и функция въпросната. Екипът на предаването - следи разбира се коментарите навсякъде и пак я тикат. Много ми е малоумно, като действия на продуцентите това.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #287 -: Септември 23, 2014, 06:26:10 am »
Добро утро, милички  :D
Успешна седмица!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #288 -: Септември 23, 2014, 07:15:15 am »
Добро утро :D

Смайли, честито ви християнче!
И аз ще ставам кръстница на тригодишната маймунка на брат ми Дияна. Снаха ми предложи ние като най-близки да отидем до Бачково  само читиримата без обяснения на другите и да я свършим тая работа. На мен ми хареса идеята само ние си  :)


В този ББ бая хора ще излязат пийнали  :lol: Тази Зори не е ли пияна и тя?!
Наистина жалко за Въргала, но алкохола си е  сериозна зависимост. Чувала съм сравнение от доктори, че пиенето е като карането на велосипед. Учиш се да караш колело веднъж, може да не си карал с години, но никога не забравяш и винаги можеш да потеглиш отново.
Аз не разбрах, че точно тогава не гледах,  нали Евгени имаше гласове за изгонване, а се озоваха Месечков и Аръков.

Хубава седмица!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #289 -: Септември 23, 2014, 07:57:12 am »
Добро утро!
Мрачно и хладно е днес ама ....
Лека нова седмица на всички!

п.п. Тара, Евгени като член на „политбюло“ е с имунитет, та затова.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #290 -: Септември 23, 2014, 08:19:15 am »
Добро утро :P

Зайче, в това студено време (11 градуса в София) точно от една такава питателна закуска имам нужда.

Jbrul, добре че разказваш какво се случва в ББ. Аз гледах до края на номинациите и си легнах.
И на мен Зорница ми изглежда непрекъснато пияна. Май не им е чиста работата с този Тачо. Той самият не ми харесва също. Почти съм готова да се обзаложа, че ако не изгонят Зорница, Жени и Тачо ще се разделят до края на формата.
Евгени Минчев, никога не ми е бил симпатичен, но след снощната агресия, съвсем.
На мен засега ми харесват Кали и Тити.

Тара, идеалното кръщене, и аз за такова си мечтая.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #291 -: Септември 23, 2014, 09:44:48 am »
Добро утро и успешна седмица!

Тук /Банско/ времето е мрачно, хладно и валежно  :?
Заведох мома София на градина и сега съм айляк  :wink:

Смайл, прекрасни сте! Честито християнче!
Аз съм поканена за кръстница на три деца, едното още не се е родило. За мен е огромна чест, дано съм добра кръстница  :D

Тара, точно такова кръщене съм замислила за София, пък дано ми се получи  :wink:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #292 -: Септември 23, 2014, 10:20:23 am »
Добро утро! Малка почерпка от мен за рожденния ден на малкия човек - вчера стана на 3 г. Довечера ще кача снимчица от купона :)

Смайли, честито християнче. Да расте много здрав, щастлив и любопитен!

Jbrul, благодаря за сводката. От няколко дни нямам възможност да гледам, ще наваксвам през седмицата  :wink:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #293 -: Септември 23, 2014, 10:27:43 am »
Dodich, да ти е живо и здраво детето! Да расте щастлив, умен и с много късмет  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #294 -: Септември 23, 2014, 10:33:19 am »
Добро утро на всички в този дъждовен ден!

Dodich, да ти е живо и здраво ангелчето и много усмивки да ви носи :ballons:

Ние след малко тръгваме за болницата да си приберем юнака вкъщи най-после  :ballons: Така че за мен този ден ще е най-слънчевият от всички, пък на него нека му върви по вода  :P
Ето и почерпка по повода:

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #295 -: Септември 23, 2014, 10:36:10 am »
Dodich1 още ли ти позволяват да казваш - малък човек? :lol: Я не обиждай детето - голямо е. И още по-голямо, здраво и умно да стане и да ви носи още много радост!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #296 -: Септември 23, 2014, 10:47:13 am »
Благодаря момичета :) Pesheck, голям или малък - зависи от ситуацията и както му изнася :D

Mousyt, ще ви се напълни къщата с много радости и вълнения :)  :balk_9:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #297 -: Септември 23, 2014, 10:57:16 am »
Mousyt, страхотна новина!
И на нашето изписване беше студено и валя. Ще им върви по вода на децата. :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #298 -: Септември 23, 2014, 12:06:03 pm »
Здравейте, успешна работна седмица!  :D
И при нас вали, сутринта беше доста студено.

Колко хубави поводи за почерпка  :D

Dodich, Честит Рожден Ден на твоето момченце   :D
желая му много радост и усмивки,
и здраве за цялото ти семейство!!!   :balk_7:

Mousyt , голямо вълнение е  :D, желая ви прекрасни изживявания заедно  :balk_5:  :balk_16:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #299 -: Септември 23, 2014, 14:38:14 pm »
Привет и от мен! Наваля ме сутринта.
Направих се тия дни на Панталей пътник, добре че и днес ми е отпускарски ден, че не се виждам (легнах си в 02:00, станах със зор в 7:30 и хукнах по задачи в дъжда). Подарих си екскурзия до Будапеща, Виена и Братислава през почивните дни и се завърнах с много впечатления снощи. Преди това пътувах да видя Бонбонко, а за днес остана подновяването на документите.
И сега пия чайчета от лайка и си кисна краката в леген с топла вода и минерални соли.

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг