0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #40 -: Юли 11, 2014, 14:44:43 pm »
Здравейте момичета. Записвам се и аз в темата. След кратка отпуска на края на юли започвам трети опит в началото на август. Силно вярвам, че това ще е нашият шанс. Успех на всички в процедури и нека преживеем много радостни моменти. kvg08 силно ти стискам палци, а ти не спирай да вярваш.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #41 -: Юли 11, 2014, 20:42:07 pm »
Kvg08 прегръщам те силно и ти стискам палци :bighug: :bighug: :bighug: Успех!
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #42 -: Юли 11, 2014, 20:47:31 pm »
Kitii нека това бъде твоят опит! Успех! :goodluck:
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 20:53:54 pm от kati_vm »
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #43 -: Юли 12, 2014, 18:40:48 pm »
За съжаление, новините са лоши...Последният ми опит в борбата със стерилитета завърши с неуспех. Не се видя абсолютно нищо на УЗД, лигавица 10,1 мм. Обстойно огледа и тръбата, но...нищо. Дори нямахме време да се зарадваме на двете положителни ХЧГ-та. Препоръча ми да си взимам всичко по схемата и в понеделник да пусна пак ЧХГ, но аз не виждам особена логика в това. Вероятно за мое последно успокоение ще пусна ЧХГ в понеделник, но не смятам да се дрогирам повече. Течението днес до прегледа (до 14,30 ч.) беше колкото вчера за целия ден, така че си се увеличава - явно чака да спра лекарствата за да си тръгне както трябва... Явно не ми е писано да се радвам на собствено дете... Успех на всички!


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #44 -: Юли 12, 2014, 19:07:55 pm »
 :balk_145: :bighug: Kvg08, съжелявам много. Животът е много жесток, никога не знаеш какъв ще е следващият удар, който ще ти нанесе, но след голямата мъката трябва да последва и голямо щастие! Пожелавам ти то да дойде при теб!
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #45 -: Юли 12, 2014, 19:25:47 pm »
Kvg,съжалявам мила,но наистина не спирай до понеделник лекарствата и си пусни чхг-то човек никога не знае,то поне ще ти даде информация,ако е ниско още наистина няма какво да видят....не се предавай още,прегръщам те :)
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #46 -: Юли 12, 2014, 19:30:31 pm »
Kvg, да не би пък да е рано още? В коя седмица би трябвало да си? Пий си хапчетата, а пък дано има чудо в понеделник  :crossfingers:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #47 -: Юли 12, 2014, 20:12:41 pm »
Kvg, да не би пък да е рано още? В коя седмица би трябвало да си? Пий си хапчетата, а пък дано има чудо в понеделник  :crossfingers:
5-та седмица + 3 дни, то и без това като останат неизползвани хапчетата, трябва да ги изхвърля...и аз като габровеца, дето комшията го заварил да пие с шепи таблетки и го питал "защо?", онзи му отговорил: "утре им изтича срока на годност и да не идат зян..."...Между другото Док. каза, че ако ЧХГ-то е се е увеличило според броя на дните (първото беше 22,83, след 4 дни беше 105,9), а то по мои сметки днес трябваше да е над 1600, значи в понеделник - около 3000, не е на добре, че не е видяла нищо...а е рано да се види, ако е в тръбата, което е по-лошия вариант. Предпочитам от двете, по-малката злина...


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #48 -: Юли 12, 2014, 20:19:50 pm »
:balk_145: :bighug: Kvg08, съжелявам много. Животът е много жесток, никога не знаеш какъв ще е следващият удар, който ще ти нанесе, но след голямата мъката трябва да последва и голямо щастие! Пожелавам ти то да дойде при теб!
Да, животът е не само жесток, ами хипер жесток. Явно единственото нещо, което съм искала и за което съм се молила искрено - няма да го имам.


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #49 -: Юли 12, 2014, 21:57:47 pm »
kvg08 мила, не спирай нищо от назначените лекарства, понякога не се вижда веднага. Стискам ти палци да се появи на правилното място и всичко да е наред :) Прегръщам те много и се моля за теб  :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #50 -: Юли 12, 2014, 22:03:34 pm »
kvg08 мила, не спирай нищо от назначените лекарства, понякога не се вижда веднага. Стискам ти палци да се появи на правилното място и всичко да е наред :) Прегръщам те много и се моля за теб  :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug:
И мен започват да ме глождят някакви съмнения - да се е "завряло" в някоя гънка и да не го е видяла Док. (въпреки, че доста обстойно "ровичка"), но аз като видя какво има на превръзката....ми изчезват мигом съмненията...Дано да се случи някакво чудо до понеделник


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #51 -: Юли 12, 2014, 23:07:36 pm »
Стига с тази превръзка...като изкървях взех си душ и веднага към болницата,пътувах 40 мин.и като стигнах док беше в операционна и седнах да я чакам пред кабинета,10-15 мин.след това ставам за нещо от стола и какво да видя,стола целият в кръв протекло и на пода чак,до мен имаше момичета които ме питаха как съм,а аз в този момент бях сигурна,че това е края,е да ама не  :) така,че спокойно чудеса се случват,пожелавам ти и на теб такова чудо от все сърце...
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #52 -: Юли 13, 2014, 13:53:02 pm »
Kvg08,стискам палци за утре.Дано ни зарадваш.Много момичета са имали кървене и сега гушкат своите рожби. :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #53 -: Юли 13, 2014, 14:11:17 pm »
Kvg08,стискам палци за утре.Дано ни зарадваш.Много момичета са имали кървене и сега гушкат своите рожби. :bighug:
Дано...но и на УЗД не се видя нищо в матката...ЧХГ-то няма да е сигурно доказателство, но поне ще ориентира


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #54 -: Юли 13, 2014, 14:47:08 pm »
Здравей Kvg08, ако утре се окаже, че ЧХГ-то отговаря на седмицата, в която си, защо не поискаш консулт и от друг лекар с по-добра апаратура? Може този видеозон да не е достатъчно добър. Стискам палци!
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #55 -: Юли 13, 2014, 14:54:57 pm »
Здравей Kvg08, ако утре се окаже, че ЧХГ-то отговаря на седмицата, в която си, защо не поискаш консулт и от друг лекар с по-добра апаратура? Може този видеозон да не е достатъчно добър. Стискам палци!
И аз си мислех за смяна на лекаря евентуално, но пък ме гледа на това ехо с което гледат като правят ЕТ...а в нашия град едва ли ще намеря лекар с по-добър (а и честно да си кажа им нямам доверие, че те ме докараха до тоя хал след 2 спонтанни бременности и съответно 2 аборта - единия от недоглеждане на док. към 16 г.с., а др. - извънматочна...).


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #56 -: Юли 13, 2014, 14:58:36 pm »
Ох какво да ти кажа, хубаво е да поискаш второ мнение.  Още веднъж успех ти пожелавам!
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #57 -: Юли 13, 2014, 23:11:22 pm »
 :P :crossfingers: наминавам да ви пожелая успех момичета
резултатът от моя трансфер на 13 юли миналата година кротко спинка  :bori_015:

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #58 -: Юли 14, 2014, 12:31:03 pm »
Ха,моят трансфер беше на 14.06.и сега съм в шеста седмица и три дни.В сряда съм на преглед за сърдечна дейност набебо.Дано всичко е ок,че нещо съм се спекла.Снощи имах жестоки болки в корема и пих но-шпа.Ама докато подейства щях да се побъркам.Важното,е че нямам кървене.Стиснете едни палчета за сряда :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #59 -: Юли 14, 2014, 12:48:46 pm »
Успех и от мен, момичета :) :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Моят трансфер също беше на 13.07, но преди 4 години, и сега е на ясла и сигурно си спи  :wink: