0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #20 -: Юли 07, 2014, 11:40:33 am »
kvg, честито!
Записвам се тук да ви следя и да питам - някой планира ли процедура през август?
май всички клиники ще са в отпуск, но съм любопитна :)
аз ще започна през септември, но някак не си представям как ще стане ако не мога да запиша час за първоначален преглед за август.. т.е. може да остана и за октомври.
е какво пък, не се надбягваме за време ами пък гоним възможно най много бебета, равномерно разпределени по 1-2 на мамче ;)


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #21 -: Юли 07, 2014, 12:19:26 pm »
... е какво пък, не се надбягваме за време ами пък гоним възможно най много бебета, равномерно разпределени по 1-2 на мамче ;)
   :lol:   за мен  две   yahoo_33

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #22 -: Юли 07, 2014, 16:42:56 pm »
... е какво пък, не се надбягваме за време ами пък гоним възможно най много бебета, равномерно разпределени по 1-2 на мамче ;)
   :lol:   за мен  две   yahoo_33

окей, нека да са две :bighug:


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #23 -: Юли 07, 2014, 18:53:15 pm »
Ще ги имаш,Марси! Ти кога и какво щеше да правиш най-скоро,че не мога да се сетя?
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #24 -: Юли 07, 2014, 20:55:11 pm »
hope-love, как ще се сетиш ... след толкова отлагане  :), за пореден месец ще гледаме лигавицата дали е добра за трансфер.
Към края на седмицата чакам цикъл и отново ще направим проследяване на лигавицата,  ако достигне нужната дебелина, ще последва ЗЕТ.

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #25 -: Юли 07, 2014, 20:56:26 pm »
Ха, дано :(
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #26 -: Юли 08, 2014, 08:39:43 am »
Време е да дам отчет момичета.Направих кръвния тест на 13 ден от ET.Резултат 0,10.По-отрицателни резултати никога не съм имала...Как се чувствам...то е ясно,по-гадното е че това ми беше последния опит.Но...живота някакси продължава...Аз въпреки всичко винаги казвам да мислим положително и да вярваме.Много щастие ви желая ! Не съм се обадила в клиниката,но мисля че незабавно трябва да спра лекарствата.
 :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #27 -: Юли 08, 2014, 11:43:44 am »
Време е да дам отчет момичета.Направих кръвния тест на 13 ден от ET.Резултат 0,10.По-отрицателни резултати никога не съм имала...Как се чувствам...то е ясно,по-гадното е че това ми беше последния опит.Но...живота някакси продължава...Аз въпреки всичко винаги казвам да мислим положително и да вярваме.Много щастие ви желая ! Не съм се обадила в клиниката,но мисля че незабавно трябва да спра лекарствата.
 :bighug:
Много жалко! При такъв резултат миналата година и аз спрях лекарствата веднага и после като се обадих на Док. да обмислим какво да предприемем ми каза, че добре съм направила да ги спра. Но ти все пак можеш да се обадиш на Док. си. На мен теста ми беше 10 дни след ЕТ на 3 дневни Е. Кървенето ми започна точно на датата за нормален 28 дневен цикъл. Въпреки всичко си съхрани здравето и нервите - по един или друг начин ще имаме това, което желаем най-силно.


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #28 -: Юли 08, 2014, 14:03:30 pm »
Kvg08,благодаря ти искрено за съчувствието,само хора в нашето положение,могат да ни разберат и за това споделям с вас.Какво ще правим от тук на татък...нямам ясна представа.Все още съм объркана,трябва ми малко време.Не съм се обадила в клиниката...незнам,не ми се говори днес.От сутринта не мога да спра да плача.Но съм сигурна че ще успея да се изправя,както до сега.ще продължавам да ви следя и да се радвам на всяка хубава новина.Успешна и щастлива бременност ти желая. :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #29 -: Юли 08, 2014, 14:14:47 pm »
Kvg08,благодаря ти искрено за съчувствието,само хора в нашето положение,могат да ни разберат и за това споделям с вас.Какво ще правим от тук на татък...нямам ясна представа.Все още съм объркана,трябва ми малко време.Не съм се обадила в клиниката...незнам,не ми се говори днес.От сутринта не мога да спра да плача.Но съм сигурна че ще успея да се изправя,както до сега.ще продължавам да ви следя и да се радвам на всяка хубава новина.Успешна и щастлива бременност ти желая. :bighug:
Благодаря ти! Почини си от всичко, поплачи си - олеква по някакъв начин. Всеки път болката ми е по-силна, защото и надеждите са по-големи. Още не ми допуска съзнанието, че след 13 години борба видях положителните резултати от ЧХГ-то и не мога да се зарадвам... Дори и сега ми се плаче, като си представя какво ти е на душата. Моля се всеки ден да дойде по-бързо събота, да ме прегледа докторката и най-после да чуя (и видя) прекрасната новина. Преживявам и неуспехите на другите жени, защото както казваш само миналите през всички кръгове на ада можем да разберем болката, съмненията, терзанията и дори радостта на другите....


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #30 -: Юли 08, 2014, 21:45:04 pm »
Milli99 приеми и моите силни прегръдки. Искрено ти пожелавам да успееш .Едва ли думите могат да заличат голямата болка, но вярвай че утрешният ден ще бъде по-добър с нова надежда, че един ден ще прегърнеш своето мечтано бебче.  :bighug: :bighug:
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #31 -: Юли 08, 2014, 23:00:57 pm »
Milli99  :bighug: :bighug: :bighug: искрено съжалявам и силно вярвам, че ще имаш своята ангелска душа, която да гушкаш и обичаш. Вярвай мила, колкото и да е трудно вярвай и мисли само положително. Сигурна съм, че ще успееш. Целувам те и ти пращам положителни емоции  :grouphug2: :balk_7: :love:


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #32 -: Юли 09, 2014, 11:05:55 am »
Благодаря ви мили момичета.Както и да ви звучи,чувствам ви близки,чувствам че сте добри и интилигентни,вашите думи много ми помагат,чувствам се още по силна и обнадеждена.Днес по-добре от вчера,гледам някакси да разсейвам мислите по въпроса,поне за известно време.Нека да спомена и съпруга ми,които ме подкрепя.А...вчера звъннах на док.и казах за резултата...той остана без думи...каза ми да пия лекарствата още два дни,утре да направя пак кръвен,както си ми беше датата.Странен съвет...не очаквам чудо...но за протокола,ще го послушам.Лек ден ви желая,прегръдки. :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #33 -: Юли 11, 2014, 13:03:45 pm »
Може би и моят последен опит ще бъде неуспешен. От 2 дни съм със зацапване, което от днес сутринта започва да става от кафяво в червено - ту се засилва (сутрин), ту отслабва, но не спира. От сутринта ме боли и вдясно (може би яйчника...). От време на време имам симптоми, като че ли съм в цикъл. Док. каза да си продължавам по схема + 3х2 т. но-шпа. Чак в събота следобяд е на работа и тогава ще видим окончателно какво става...Четох из форумите, че има жени и с по-силно кървене, при които се оказало че всичко е ОК, но аз от'де тоз късмет....


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #34 -: Юли 11, 2014, 13:12:46 pm »
Може би и моят последен опит ще бъде неуспешен. От 2 дни съм със зацапване, което от днес сутринта започва да става от кафяво в червено - ту се засилва (сутрин), ту отслабва, но не спира. От сутринта ме боли и вдясно (може би яйчника...). От време на време имам симптоми, като че ли съм в цикъл. Док. каза да си продължавам по схема + 3х2 т. но-шпа. Чак в събота следобяд е на работа и тогава ще видим окончателно какво става...Четох из форумите, че има жени и с по-силно кървене, при които се оказало че всичко е ОК, но аз от'де тоз късмет....
Кой ден ти е от трансфера?Почивай си повече,ставай ако можеш само до вц.И да,има много момичета със зацапване и кървене и успешна бременност.Моя приятелка е така,оказа се че са се захванали и двете бебета,в последствие едното е започнало да изпада.Желая ти успех.И дано ни зарадваш с добри новини. :P
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #35 -: Юли 11, 2014, 13:22:51 pm »
Няма да се отказваш, забранявам ти. Лежи и почивай, слушай хубава музика и гледай филми. Всичко ще е наред, бъди спокойна. Прегръщам те силно  :bighug:


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #36 -: Юли 11, 2014, 13:29:11 pm »
Няма да се отказваш, забранявам ти. Лежи и почивай, слушай хубава музика и гледай филми. Всичко ще е наред, бъди спокойна. Прегръщам те силно  :bighug:
Опитвам се, ама не ме свърта, защото преди 3 години стана абсолютно същото на същия брой дни....Да, току-що изтеглих 2 филма и смятам поне за единия да ми издържи търпението


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #37 -: Юли 11, 2014, 13:31:19 pm »
Кой ден ти е от трансфера?Почивай си повече,ставай ако можеш само до вц.И да,има много момичета със зацапване и кървене и успешна бременност.Моя приятелка е така,оказа се че са се захванали и двете бебета,в последствие едното е започнало да изпада.Желая ти успех.И дано ни зарадваш с добри новини. :P
На 19.06 ми беше ЕТ на 3 ден - 3 Емб. - 22 ден.


Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #38 -: Юли 11, 2014, 13:40:16 pm »
Kvg08,доколкото си спомням не си минала прегледа за плоден сак,нали? С мен се случи същото деня преди прегледа обилно кървене като много силен цикъл,приеха ме в болница,двете сакчета си бяха на място,но на едното в 8 г.с. му спря сърдечната дейност,забранявам ти да мислиш негативно,лежи си,ставай само до тоалетна,пий си но-шпато,утрогестана и ако си на фраксипарин или аспирин питай док дали не трябва да ги спреш...утре ще чакам да пишеш колко са са захванали,това е твоят опит,имам добро предчувствие за теб  :)
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #39 -: Юли 11, 2014, 14:32:06 pm »
Kvg08,доколкото си спомням не си минала прегледа за плоден сак,нали? С мен се случи същото деня преди прегледа обилно кървене като много силен цикъл,приеха ме в болница,двете сакчета си бяха на място,но на едното в 8 г.с. му спря сърдечната дейност,забранявам ти да мислиш негативно,лежи си,ставай само до тоалетна,пий си но-шпато,утрогестана и ако си на фраксипарин или аспирин питай док дали не трябва да ги спреш...утре ще чакам да пишеш колко са са захванали,това е твоят опит,имам добро предчувствие за теб  :)
Благодаря Алекс 77! В събота си беше планиран първият преглед на УЗД преди още да започне "зацапването". На аспирин протект съм, преднизолон (които пия само вечер по 1 т.), утрогестан 3х2 (ваг.), дуфастон 2х1, естрофем 3х1, неоксид (витамини) х1, фолиева к-на х2 и но-шпа 3х2 т.. И аз си мислех за спиране на аспирина, защото разрежда кръвта и разширява съдовете, но Док. ми каза да пия всичко...(моя вече ме нарича Д-р Хаус, че като ги сложа по 4-5 в шепата и наведнъж... :) )
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 14:34:21 pm от kvg08 »