0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #180 -: Септември 05, 2014, 16:40:05 pm »
Вили звънна ли на док да кажеш за зацапването? Нали знаеш че трябва да не мърдаш много сега и да чакаш спокойно утре.Стискам палци  :crossfingers:

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #181 -: Септември 05, 2014, 18:52:33 pm »
Момичета,лежа и стискам краката  :lol:
Но мисля да и звънна утре,така или иначе ще я информирам за резултата от теста  8O (ако съм жива до тогава).
Като цяло не се е засилило съществено и успокоителното е,че не си е променило и цвета.Даже на моменти спира.Другото ,което поне мъничко ме успокоява е,че не ме боли корема,но пък сякаш и той и гърдите спаднаха.Абе....ще устискам до утре сутрин,но и без това малката надежда ,вече е само мъничка прашинка,колкото да ме ме поддържа жива  :(
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #182 -: Септември 05, 2014, 21:32:22 pm »
Ох Вили, дръж се миличка, толкова се надявам в теб да е късмета. Време е вече нещо хубаво да се случи в тази тема. С теб съм и силно стискам палци.  :bighug:
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #183 -: Септември 06, 2014, 15:23:01 pm »
Отрицателен е,момичета.

Скоро ще се включа пак за ЗЕТ!
Успех на чакащите и много сила,за да посрещнат всички трудности на останалите!
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #184 -: Септември 06, 2014, 18:28:45 pm »
ВиЛиЛи съжалявам миличка   :bighug:.Хубаво е ,че звучиш изпълнена с всички сили за ЗЕТ-а.
Помни следващият опит ЗЕТ ще бъде успешен :wink:

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #185 -: Септември 06, 2014, 22:34:17 pm »
кураж, момичета, продължаваме напред всички! 
не знам дали е полезно, но.. вчера на косъм ми се размина тежък инцидент.
сега се нося на вълна от благодарност, иде ми да прегърна целия свят. 
не трябва да забравяме, че дори да ни е черно пред очите понякога, имаме себе си и имаме утрешния ден.  имаме и изненадващи запаси от сила, примери наоколо много  :bighug:



*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #186 -: Септември 06, 2014, 23:07:12 pm »
Ех Вили, много съжалявам мила. Толкова силно вярвах, че ще счупиш каръка този сезон, но успехът е пред нас. Потъгувай си и се зареди с кураж и нови сили. Прегръщам те силно.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #187 -: Септември 08, 2014, 07:03:16 am »
Вили, мила, толкова съжалявам.... Прегръщам те силно и вярвам, че твоя борбен дух и оптимизъм ще ти помогнат при ЗЕТ...Вярвам в това! Вярвам, че ще се получи! Дори някои момичета предпочитат ЗЕТ пред смесен или обикновен трансфер, няма я тази стимулация, няма го напрежението около пункция, болките в яйчниците и т.н....Няма такова напрежение...Дай Боже ЗЕТ да е твоят път и да се получи още на следващия трансфер!
Целувки и прегръдки от мен!  :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #188 -: Септември 08, 2014, 19:30:00 pm »
Благодаря ви за милите думи,момичета!
Аз също винаги съм смятала,че шансовете при ЗЕТ са много големи,да не кажа по-големи отколкото на цикъла със стимулацията.Мисля само да си почина психически един месец,защото просто се чувствам като сдъвкана и изплюта.
И ако всичко е наред росна-росна ще се впиша в първите редици на октомврийската темичка  :wink:
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #189 -: Септември 08, 2014, 20:07:21 pm »
ВиЛиЛи  :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #190 -: Септември 22, 2014, 16:29:03 pm »
Една кампания, която стартира утре:  Любовта в действие 2014

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #191 -: Септември 23, 2014, 13:39:22 pm »
Здравейте , нова съм тук ! Имам въпрос ,здравната каса поема ли изследванията HIV, Wass , HCV , HBsAg ? Ако някой знае , моля да ми отговори . Благодаря предварително.
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #192 -: Септември 23, 2014, 14:19:35 pm »
Не се поемат от касата, имаше тема кой изследвания се поемат

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=4567.0

Успех  :D


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #193 -: Септември 23, 2014, 20:35:25 pm »
Здравейте , нова съм тук ! Имам въпрос ,здравната каса поема ли изследванията HIV, Wass , HCV , HBsAg ? Ако някой знае , моля да ми отговори . Благодаря предварително.
Здравей, все пак попитай и личният си лекар. Успех!
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #194 -: Септември 23, 2014, 21:28:13 pm »
Здравейте , нова съм тук ! Имам въпрос ,здравната каса поема ли изследванията HIV, Wass , HCV , HBsAg ? Ако някой знае , моля да ми отговори . Благодаря предварително.
На мен личният лекар ми ги е пускал и 4-те. Само последният път нямаше възможност, понеже беше надвишил финансово лимита за изследвания и ме прати с направление при гинеколог, оттам ми ги пуснаха. За съжаление не всички лични лекари влизат в положение.


*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #195 -: Септември 24, 2014, 18:16:13 pm »
Здравейте,
имам въпросче. Втори ден стимулация съм и днес ми излязоха кръвните изследвания. Едно от нещата е положително. Пише: Серология - anti-HBc total. Това проблем ли е? На преглед съм чак в събота и се чудя дали утре да ходя да притеснявам доктора или да си чакам до събота?

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #196 -: Септември 24, 2014, 18:44:03 pm »
Здравейте,
имам въпросче. Втори ден стимулация съм и днес ми излязоха кръвните изследвания. Едно от нещата е положително. Пише: Серология - anti-HBc total. Това проблем ли е? На преглед съм чак в събота и се чудя дали утре да ходя да притеснявам доктора или да си чакам до събота?

На твое място бих го изкоментирала още утре.
Трябва да се уточни дали е стара или текуща инфекция. Ако е стара - ок, но ако е текуща - канселирате процедурата, най-вероятно, до излекуване.
Пиши после какво е станало  :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #197 -: Септември 24, 2014, 18:57:08 pm »
Мерси little_rabbit. Ще отида още рано сутринта, преди да бия Гонал-а, та поне да не хабя дозата, ако трябва да канселираме.
После ще пиша какво е развитието.

26.09.2019
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #198 -: Септември 24, 2014, 19:14:44 pm »
Здравейте,
имам въпросче. Втори ден стимулация съм и днес ми излязоха кръвните изследвания. Едно от нещата е положително. Пише: Серология - anti-HBc total. Това проблем ли е? На преглед съм чак в събота и се чудя дали утре да ходя да притеснявам доктора или да си чакам до събота?
Здравей Яничка, отиди утре и говори с Малена. Не чакай до събота. Намерих в нета, че това е маркер за отминала инфекция с хепатит B , който се запазва цял живот, а не за текуща инфекция, но не изчаквай до събота. Късмет! Дано всичко е наред.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #199 -: Септември 25, 2014, 12:51:42 pm »
Ходих при доктора. Оказа се, че маркера който е положителен се отнася за анти тела за Хепатит Б. Обясниха ми, че или имам сложена ваксина (което е твърде вероятно, но аз не помня) или някога съм имала досег до този вид хепатит и организма ми е направил анти тела. Та това изследване ще ми бъде положително винаги когато го правя, защото остават за цял живот.
Така че продължаваме напред :-)

26.09.2019