0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #160 -: Септември 01, 2014, 18:04:42 pm »
Fraci, вземи и си успокой, отпусни се и си създавай положителни емоции. Няма рецепта за това дали и какво трябва да чувстваш. Аз съм с три опита и всеки път е различно. Просто се отпусни и с божията помощ и нашите стиснати палци  :bfp1:
elif и slanceto2, късмет и на вас момичета!
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #161 -: Септември 01, 2014, 18:39:41 pm »
Малко остана, о аз такъв релакс ,ходя по магазини,чета книга или гледам тв,ноо колкото наближава и ме гонят разни луди мисли,ама чакам няма накъде,или е станало или не.Благодаря Ви момичета за подкрепата :bighug: osi_9
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #162 -: Септември 02, 2014, 21:47:35 pm »
При мен всичко приключи. Извадихме яйцеклетка, но днес ми се обадиха, че не е дала никакви признаци на оплождане. Другия месец казаха, че ще пробват ИКСИ, въпреки, че спермограмата е ок.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #163 -: Септември 03, 2014, 11:21:21 am »
slanceto2 съжалявам за неуспеха ти миличка. Горе главата и смело напред към успеха, той е някъде в бъдещето.
Аз днес също започнах деня с поредния (трети) удар  :bfn: . Тежко е, светът ми е черен, но знам че трябва да се съвзема и да продължа борбата.
Момичета, и при трите опита ICSI получавахме перфектни ембриони, но до имплантация така и не стигнах. Мислите ли, че е време да действам с имунологични изследвания. Тук докторите никога не са ми говорили за такива.
Успех и много стиснати палци на всички за които още има надежда.

 :goodluck:

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #164 -: Септември 03, 2014, 11:32:05 am »
Ех,да му се не види.
kitii,прегръщам те силно,надявам се да намериш сили да го преодолееш по-бързо,защото знам ,че е много трудно.Не знам изобщо какво сте правили между отделните опити ИКСИ,но според мен е задължително да се предприема нещо.Аз още преди първият опит имам правени генетични изследвания.Междувременно след неуспеха направихме много неща.Лапароскопия,при която изскочиха неподозирани проблеми с тръбите ми,които преди това на цветна снимка и хидротубация изглеждаха проходими.При лапарото се наложило да отстранят дясната и да клампират лявата,смятай ако не го бяхме направили колко много опити можеше да направя и да се чудя защо са неуспешни.Освен това имунологични изследвания,които показаха леко завишение на НК клетките-леко,но достатъчно да наложи вливания.Също така,отново пълни изследвания на хормоните,посещение при ендокринолог и в следствие терапия с Л-тироксин и смъкване на ТСХ.Отделно от това при този опит приложихме две допълнителни техники,които се предлагат в мойта клиника-ко-култивинаре и асистиран хетчинг.
В събота ще разбера дали всичко това е дало резултат,но съм спокойна защото съм направила всичко ,за което съм се сетила,че е необходимо.През едната година докато чаках заповедта ,при всяко посещение при лекарката съм я ръчкала да казва какво още иска да изследваме и да направим,като съм чела и съм предлагала дори неща,които тя не е споменавала.Такова е локална лезия на еднометриума.
Според мен и задължително да направиш имунологични и генетични изследвания!Пак да провериш хормоните и каквото още се сетиш,за да предотвратиш нови неуспехи.
Прегръщам те силно и ти желая сила и успех !
slanceto2,съжалявам момиче.Не съм провила до сега опит на естествен цикъл,но съм чела точно такъв тип разочарования са най-гадното при тях.Ще е нужно много търпение.Стискам палци.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #165 -: Септември 03, 2014, 17:28:50 pm »
И при мен първият опит приключи с неуспех,сега ще чакам заповедта и ще стартирам пак.Няма да се отказвам.Успех момичета   osi_9
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #166 -: Септември 03, 2014, 19:09:53 pm »
И при мен първият опит приключи с неуспех,сега ще чакам заповедта и ще стартирам пак.Няма да се отказвам.Успех момичета   osi_9
:bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #167 -: Септември 03, 2014, 22:51:33 pm »
Момичета съжалявам за неуспеха,бързо да се възстановите за нови опити с положителен финал  :wink:

Вилили дано ти да развалиш поредицата от неуспехи и да се похвалиш с положителен тест  :crossfingers: :crossfingers:,остават само 3 дни до големия ден  :)

kitii сподели какви изследвания след 3-те неуспешни опита сте правили до сега

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #168 -: Септември 04, 2014, 15:37:55 pm »
Ох,много почва да ме е шубе!
Все повече ми намалява ПМС-то,почти нищо не усещам,освен гърдите.Много съм жадна,пия много вода и съответно ходя до тоалетната през 5 минути.А и днес се събудих с главоболие.Лошото е,че аз обикновено преди цикъл съм с два дни главоболие.Но пък официалната ми дата за цикъл беше вчера или днес.
Пфу,все по трудно става ,остават ми днес и утре да устискам.(днес с ъгъла на окото все поглеждам към Шуър Чек-а,която ми подариха от клиниката,но той е чак за 10-ти септември)Но прекалено много ме е страх от едната черта,за да се престраша да го направя.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #169 -: Септември 04, 2014, 17:07:11 pm »
ВиЛиЛи не се опитвай да търси симптоми на ПМС  :),не един път сме писали и безсимптомни бременни момичета/каквато бях и аз  :wink:/ ,така че мисли положително още 2 дни ,а после ще си говорим като ни съобщиш новината  :bfp:  :D
И да не си посмяла да направиш пикливия по-рано   :balk_77:

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #170 -: Септември 04, 2014, 17:10:10 pm »
ВиЛиЛи, подкрепям казаното от Аманда!  :P
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #171 -: Септември 04, 2014, 17:17:21 pm »
Няма,няма,обещавам да не правя пиклив тест!
В събота сутринта на кръвен,ако не вляза в лудницата до тогава. :lol:
А за симптомите -аз много добре си знам,ама...
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #172 -: Септември 04, 2014, 18:26:43 pm »
Момичета, минавам да кажа "кураж" на неуспелите и много късмет на чакащите. Не забравяйте, винаги е рано да се откажеш!!!
 :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #173 -: Септември 04, 2014, 22:00:26 pm »


Здравейте милички. Наревах се хубавичко вчера и се молех да мога да изплача цялата мъка от загубената надежда. Може би почти се справих, защото днес още със събуждането имах план, който вече е в действие. amanda за съжаление живея в страна, където се отнасят с пациентите като с хора, които нищо не разбират, та дори и да са ни правили нещо повече от рутинните тестове никой не е намерил за нужно да ме информира. Единственното, което знам е много лоша спермограма и липса на овулация. Преди години ми назначиха Clomid за 6 месеца, като пусках кръвни тестове на 21 ден и едва два пъти отчете овулация. След шестте месеца решиха да ми овеличат дозата, но аз отказах и тогава ме насочиха към клиника по стерилитет, която е с успевйемост под средната за страната, но аз нямах право на избор. Пропилях ценни години, като все се надявах, че тези хора работят със сърцата си, но уви останах излъгана. Сега съм се насочила към частна клиника и ако и тук положението е подобно мисля за пътуване до България.
Смятам да започна с имунологични и генетични изследвания, като начало.
fraci, много съжалявам за неуспехът ти, но нищо не е загубено. Бързо се преборвай с болката и смело напред.
ВиЛиЛи, продължавам да стискам палци и вярвам, че ти ще ни покажеш как се случват добрите неща. Само се успокой и вярвай. Аз вярвам в теб.
Извинявайте за дългия пост, ама главата още не ме слуша много.











*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #174 -: Септември 04, 2014, 22:44:36 pm »
Кити, къде си ти?

*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #175 -: Септември 04, 2014, 23:36:27 pm »
Живея в Уелс, но нещата тук са доста по-различни от Англия.
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #176 -: Септември 04, 2014, 23:37:19 pm »
Единственното, което знам е много лоша спермограма и липса на овулация. Преди години ми назначиха Clomid за 6 месеца, като пусках кръвни тестове на 21 ден и едва два пъти отчете овулация ... мисля за пътуване до България
При мен овулацията е на 11 ден, преди беше на 13 ден. Освен с прегледи я установих и с тест за овулация, който е евтин и се продава свободно в България. На 21 ден овулацията може да ти е минала и затова да не я установяваш. Зависи от продължителността на МЦ. Като си купиш повече теста и си правиш тест през ден, можеш сама да разбереш, имаш ли и кога ти е овулацията. Като видиш чертичка в определен ден, после си правиш тест всеки ден около датата на овулация.
Наистина е хубава идея да дойдеш до България, но си избери клиника.
*
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #177 -: Септември 05, 2014, 15:50:24 pm »
Кити разбрах- там е по-различно,дано в частната клиника да намериш отговор на въпросите и да ти погнат,а иначе аз също бих ти казала да дойдеш до БГ  :wink:

Вили как си държиш ли фронта ? :)
« Последна редакция: Септември 05, 2014, 15:52:50 pm от amanda »

Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #178 -: Септември 05, 2014, 16:08:26 pm »
Много е зле положението момичета  :(
Снощи ме приболяваше кръста и корема, и имах усещането ,че аха ще текне.И днес от сутринта имам кафеникаво зацапване.Не ме боли корема,и температурата ми е 37,1,ама зацапването ту спира ,ту се засилва.
Май,май няма да го бъде и тоя път..... :?
Утре ще се разбере със сигурност,но и при предишния ми опит,ден преди отрицателния тест започна кафеникакво зацапване,та затова надеждата ми увяхва със всяка секунда...
М* му,а така се надявах да успеем този път....
Утре ще ви пиша за резултата от кръвния,но не възлагайте много надежди на мен да спра каръшката серия.
Re: Ин витро / икси - юли, август, септември 2014г
« Отговор #179 -: Септември 05, 2014, 16:28:59 pm »
ВиЛили, обаче имаш хубава температура  :) Ще чакам утре да изненадаш и себе си и нас! Късмет, много ти стискам палци!