0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #640 -: Август 09, 2014, 09:18:26 am »
Аз днес скромно, една бисквитка с кафето моля  :D
Приятен уикенд и от мен, всяка събота сутрин си мисля, че лудницата започва де, кое му е приятното не знам  :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #641 -: Август 09, 2014, 13:30:40 pm »
Здравейте и от мен  :P
Аз днес имах половин ден само за себе си. Сутринта към 8.30 си седях в едно кафенце на центъра и си пиех кафето с кроасан на прохлада. После бях на фризьор, а пък после в един магазин и хоп, купих си рокличка.  :lol:
Сега пък отиваме семейно на кръчма.
Междувременно успях да врътна една пералня и една прахосмукачка.  :lol:

PS. Елфи, писах ти на лични.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #642 -: Август 09, 2014, 18:00:03 pm »
Ле-ле, много пусто тука.Няма ни следобедно кафе,ни плод,ни бисквитка.Поне една биричка няма ли да предложи някой.Аз бих го направила,ама от телефон не знам дали би могло да стане това "сервиране" и как,евентуално.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #643 -: Август 09, 2014, 18:45:24 pm »




Ми кат сте рекли бира - бира да е :lol:.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #644 -: Август 09, 2014, 19:41:02 pm »
Мммм бирата не ме вълнува вече, но виж това след нея..... :oops:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #645 -: Август 09, 2014, 21:34:04 pm »
Е хайде най-сетне  Наздраве  :D  beer::, съгледах я през телефона тая биричка .... с копнеж ....
но чак сега успявам да си отворя една  :D ...
и мезето си го бива  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #646 -: Август 09, 2014, 21:50:23 pm »
Ей тва е мястото, дето желанията се осъществяват за нула време.Рекох биричка, а тя пристигнала,че и с мезе Защо не можеше винаги и навсякъде така да става.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #647 -: Август 09, 2014, 22:05:40 pm »
Привет и от мен. Аз бях на работа, но успях да стигна до зала Армеец да догледам турнира по художествена гимнастика. Страшно се разтоварих (не че съм се преработила особено де) и се нагледах на красота и изящество, независимо че май гледах най-слабата група.
И утре има от 15:00 часа.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #648 -: Август 10, 2014, 05:48:11 am »
Добро утро! Днес май съм най-ранобудна  :D Надявам се да се справя със закуската.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #649 -: Август 10, 2014, 06:10:49 am »
Добро утро, милички  :D
м-и, страхотна закуска!
Хубав ден ви пожелавам. Ние днес пътуваме наобратно и нямам търпение да се прибера вече.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #650 -: Август 10, 2014, 08:23:47 am »
Добро утро  :P
М-и, чудесна закуска. Зайко, лек път!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #651 -: Август 10, 2014, 13:08:37 pm »
Здравейте!  :D

М-и, чудесно кафенце и закуска си ни предложила  :), толкова бавно и мързеливо ми върви всичко от сутринта - точно като за неделя, че още съм на кафето, сока и закуската :D

rtfrtf, много харесвам художествена гимнастика  :D, но вчера имах доста работа и не можах да гледам. Разбрах че момичетата от ансамбъла са се представили отлично и са спечелили сребърен медал в многобоя! :D  Браво на тях, още повече представянето им е било много по-добро от останалите (сравнено примерно със златните медалистки, които са допуснали грешки), но както обикновено става в този спорт, са били ощетени в оценките .... но ние си знаем, че нашите момичето са най-добрите  :), макар и втори в класирането.
Който иска да види прекрастите съчетания на ансамбъла, ще бъдат изиграни още веднъж днес, защото днес са финалите на отделните уреди (индивидуано и ансамбли), ще се излъчва пряко по БНТ1 от 15.00 до 18.30ч, като първо са ансамблите, а след това индивидуалните състезателки, където също имаме две прекрасни момичета Невяна Владинова и Мария Матева. Приятно гледане на всички, които харесват този красив спорт  :D


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #652 -: Август 10, 2014, 14:56:33 pm »
Marsi, този път не са ни виновни съдийките за второто място. За съжаление и нашите момичета допуснаха изпускане на уред и това ги изпрати на тази позиция. Иначе бяха абсолютни фаворитки, а все пак и състезанието е в България  :wink:
Днес няма да мога да ги гледам на живо, че малкия спи по това време, но вчера и на него много му хареса. Не можах да го накарам да си тръгнем от залата, докато не свърши и последното изпълнение (за съжаление на таткото  :lol: ).

Допълвам се за днешното изпълнение на бухалки - при очевидна грешка на рускините, отново са пред нашите. Единственото, което не успях да видя на екрана, защото е кратко времето, в което дават оценките, каква е трудността на двата ансамбъла. Логика да ни водят с една десета за мен идва само, ако рускините са имали по-голяма трудност от нашите.
« Последна редакция: Август 10, 2014, 15:27:33 pm от mgstra »


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #653 -: Август 10, 2014, 16:02:11 pm »
Това е положението, за съчетанието с бухалки отново получават среброто, заслужаваха повече.
mgstra , и аз не обърнах внимание на оценките за трудност.

Ето, прекрасно изпълниха и композицията си с ленти и топки, ако и за това изключително сложно съчетание, изпълнено прецизно, с акценти и перфектен синхрон, не получат полагащото им се първо място, вече не знам........
Както и да подредят класирането съдийките, браво на нашите момичета!!!
« Последна редакция: Август 10, 2014, 16:06:59 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #654 -: Август 10, 2014, 17:13:01 pm »
Днес момичетата наистина бяха безупречни. Със сигурност заслужаваха златото на бухалките, но съдиите все пак гледат с различни от нашите очи.
Но за второто съчетание рускините също бяха безапелационни - и за трудност и за изпълнение са с по-високи оценки, въпреки че съчетанието на нашите беше по-атрактивно.


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #655 -: Август 10, 2014, 17:34:21 pm »
Второто съчетание на рускините беше едно добре изпълнено игриво съчетание, наистина без грешки, но ... на Шака дъм  8)  като избор на музика ...  И защо трябваше да получи най-високи оценки за трудност и изпълнение при положение, че изобщо не можеше да се сравни с изключително стилната композиция на нашите момичета, при това много сложна, голяма част от изхвърлянията с улавяне извън зоната на виждане (улавяне с крака на уред, идващ от към гърба) и всичко това при перфектен синхрон ... За вчера не знам, наистина не можах да гледам, четох отзиви само, но конкретно за днешните изпълнения, трябваше да бъдат оценени по-добре.
Но, това е, още едно сребро получват момичетата! Да са здрави и да ни радват все така и в бъдеще!  :D
« Последна редакция: Август 10, 2014, 18:38:29 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #656 -: Август 10, 2014, 19:53:10 pm »
Марси,улисана в худ. гимнастика,не казваш нищо за снощната загуба на Гришо.Умора ли някаква бе, здравословен проблем ли.Това,което показа,бе далеч под възможностите му.Вярно,опитен е Цонга въпреки по-задното им му кьаситане,но все пак.Дори да не стане оспорван мач?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #657 -: Август 10, 2014, 20:29:43 pm »
А ето ги и бижутата от електронни елементи. Много съм впечатлена, ще взема да си изровя застоялите резистори и кондензатори.
http://2.bp.blogspot.com/_NetwnVIhouo/TMxH2f422wI/AAAAAAAAAAc/4yRYodXn0TU/s1600/4%2815x21%29.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_NetwnVIhouo/TMxH3_qhfWI/AAAAAAAAAAk/GbmFZ73HnGs/s1600/6%2815x21%29.jpg
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #658 -: Август 10, 2014, 22:35:02 pm »
hope-love, с интерес проследих всички срещи на Гришо на Мастърса в Торонто, включително и снощи  :). Жалко че падна от Цонга, който пък явно в момента е в много добра форма, фактът че преди Григор отстрани Джокович и Мъри. Цонга е в серия от победи напоследък и затова ще бъде много интересен финалът тази вечер между него и Федерер (срещата започна преди малко).
А Гришо, с изключение на снощи, когато не показа най-добрата си игра, се представи много добре на това първенство и не случайно стигна до полуфинал  :).
Сега с интерес очаквам Мастърса в  Синсинати САЩ, който започва утре (11.08 - 17.08), също много силен турнир, на който ще участват отново всички най-добри. Дано Гришо ни зарадва с достигане до финал  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #659 -: Август 11, 2014, 00:46:46 am »
Да и сж очаквам мастърса в Синсинати тази седмица а после  US OPEN.
А тази вечер зЦонга доказа добратс.си форма,наистина.