0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #900 -: Януари 22, 2015, 21:23:13 pm »
Защо никой не коментира моята графика?
Графиката не показва да е имало О. - дотук
Провери си терм-ра

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #901 -: Януари 23, 2015, 12:26:38 pm »
eto me i men
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #902 -: Януари 23, 2015, 16:38:25 pm »
eto me i men
aksi, този линк не отваря графиката ти, напиши с кое име си регистрирана в  Овулационен карендар и ще копирам линк.
Пробвах с aksi, това ли е името ти в календара,
илиза ми също съобщение, че този потребител не споделя глафиките си.
 
Маркирай графиките да бъдат видими от други потребители ето така:
в Овулационен календар -> (от оранжевото поле в ляво) моят профил[/i] ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители, ако искаш и след Желая полетата с лична информация от графиката ми да бъдат видими от другите потребители:  ->клик долу върху бутона Запиши промените

За да поставиш линк на графиката в подписа си:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила
« Последна редакция: Януари 23, 2015, 16:45:23 pm от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #903 -: Януари 24, 2015, 11:29:08 am »
Значи ли че да пробвам ако започне да ми спада БТ ? виште ми графика Мили Дами може ли мнение  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #904 -: Януари 24, 2015, 11:41:17 am »
Значи ли че да пробвам ако започне да ми спада БТ ? виште ми графика Мили Дами може ли мнение  :)
Ако ти е 28 дневен цикълът можете да почнете с опитите. Включи ову тестове и следи цервикалната слуз, която трябва да стане прозрачна като белтък. Методът на БТ има неудобството, че показва кога е била ову, а не кога предстои. Това обаче е проблем главно при жените с нередовен цикъл. Ако имаш относително постоянна придължителност на цикъла чрез няколко месечно следене, ако бебето не стане в този период ще получиш информация за тренда на настъпване на ову. Дори и да е 28 дневен цикълът, ову може да е ранна, късна, или стандартна на 14 ден. Успех!
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 11:43:23 am от kati_vm »
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #905 -: Януари 24, 2015, 11:52:08 am »
Момичета,може ли да ми разчетете точно графиката от миналия цикъл...Защото не разбирам много,моля ви обяснете ми точно за моята графика според вас касво се случва,и кога е била овулацията,и дали изобщо всичко е наред..Благодаря ето снимка тук http://prikachi.com/images.php?images/28/7870028p.png

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #906 -: Януари 24, 2015, 11:59:21 am »
Момичета,може ли да ми разчетете точно графиката от миналия цикъл...Защото не разбирам много,моля ви обяснете ми точно за моята графика според вас касво се случва,и кога е била овулацията,и дали изобщо всичко е наред..Благодаря ето снимка тук http://prikachi.com/images.php?images/28/7870028p.png
Нещо не разбирам, нали си била на стимулация с клостил предния месец? Лекарят, който ти е назначил лекарството не те ли следеше с ултразвук? Това е част от протокола за приема на това лекарство, иначе няма смисъл от него. Не мога да коментирам графиката ти, защото си била със стимулация, тогава температурите във фоликулярната фаза са малко по-високи, от колкото без стимулация.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #907 -: Януари 24, 2015, 12:08:32 pm »
За жалост,само два пъти ме следи тази лекарка,в началото на приема и няколко денапреди мензис...Хормони пуснах Пролактин 41 Естрадиол 49 ЛХ 7 и нещо ... ФК пак 7 и нещо близо 8 ..На 3 ден от цикъла

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #908 -: Януари 24, 2015, 12:29:56 pm »
За жалост,само два пъти ме следи тази лекарка,в началото на приема и няколко денапреди мензис...Хормони пуснах Пролактин 41 Естрадиол 49 ЛХ 7 и нещо ... ФК пак 7 и нещо близо 8 ..На 3 ден от цикъла
Смени лекарката, така не се прави стимулация!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #909 -: Януари 24, 2015, 14:09:40 pm »
Смени лекарката, така не се прави стимулация!

 :good_post:

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #910 -: Януари 27, 2015, 15:59:54 pm »
Смени лекарката, така не се прави стимулация!

 :good_post:
Това и ще направя,никакви лекари повече,само ще следя температурата и ще купувам  тестове за овулация  :) :D

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #911 -: Януари 27, 2015, 18:16:11 pm »
Смени лекарката, така не се прави стимулация!

 :good_post:
Това и ще направя,никакви лекари повече,само ще следя температурата и ще купувам  тестове за овулация  :) :D
А ако не е тайна, ти имаш ли вече дете?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #912 -: Януари 29, 2015, 09:29:53 am »
здравейте мили момичета хаиде сега да видим според вас колко ми е БТ днес
ж в 4,20ч. е 36,5    и после в 6,40ч ми е 36,8 според вас кое да отбележа днешния ден ми е важен защото имам и прозрачен слуз.Моля ви за мнение  :wink:
Редактиране на публикация
 
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #913 -: Януари 29, 2015, 09:41:29 am »
Здравей, трябва да отбележиш Т мерена във времето, когато обикновено мериш. Въпросът е, че днес може да е нереална, защото си се будила в 4.2, а за реално измерване то трябва поне 3 часа спокоен сън, без ставане от леглото. Тоест днешната Т може  да е малко по-висока от реалната. Във всеки случай - почнете да си правите бебчето, а утре ще видиш колко ти е БТ :) Успех :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #914 -: Януари 29, 2015, 09:48:20 am »
oще един въпрос цс е прозрачна и мн течна ?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #915 -: Януари 29, 2015, 09:51:22 am »
При мен става почти като вода, много бистра и с малко изтичане, като обикновено продължава няколко дни , до деня на О. При някой момичета е по слузеста, лигава - като белтък на яйце...  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #916 -: Януари 29, 2015, 09:58:24 am »
благодаря ти мила лилиту за бързите отг.дано да стане малко се обърках днес с това БТ но кво като ако е рекъл Годпод ще стане. :P мн съм притеснена
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #917 -: Януари 29, 2015, 09:59:50 am »
Здравей, трябва да отбележиш Т мерена във времето, когато обикновено мериш. Въпросът е, че днес може да е нереална, защото си се будила в 4.2, а за реално измерване то трябва поне 3 часа спокоен сън, без ставане от леглото. Тоест днешната Т може  да е малко по-висока от реалната. Във всеки случай - почнете да си правите бебчето, а утре ще видиш колко ти е БТ :) Успех :)
И аз съм на същото мнение. А за ЦС трябва да е прозрачна. Успех!
« Последна редакция: Януари 29, 2015, 10:02:17 am от kati_vm »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #918 -: Януари 29, 2015, 10:03:15 am »
Не се притеснявай, а се почвайте  :lol: Както моята майка преди време ми каза - то хубаво мерим и следим, но бебета стават с  много секс :) Та ние последните месеци бяхме почнали всеки ден(почти ) след като ми свърши цикъл, докато не видя поне няколко дни - по-висока БТ :) Така спрях да се чудя точно днес ли е, утре ли е :) Като си има материал по всяко време и си по-спокоен хахахахаха Стискам ти много палци това да е вашият месец :))
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #919 -: Януари 29, 2015, 10:08:18 am »
Не се притеснявай, а се почвайте  :lol: Както моята майка преди време ми каза - то хубаво мерим и следим, но бебета стават с  много секс :) Та ние последните месеци бяхме почнали всеки ден(почти ) след като ми свърши цикъл, докато не видя поне няколко дни - по-висока БТ :) Така спрях да се чудя точно днес ли е, утре ли е :) Като си има материал по всяко време и си по-спокоен хахахахаха Стискам ти много палци това да е вашият месец :))
Само да отбележа, че заради особеностите на мъжкия материал е по- добре сексът да е поне през ден. Не слъчайно при инсетата препоръчват поне три дни въздържание. Успех!
« Последна редакция: Януари 29, 2015, 10:10:11 am от kati_vm »