0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #820 -: Януари 07, 2015, 10:41:38 am »
Здравейте момичета, бихте ли ми погледнали  графика. Възможно ли е това удължаване на цикъла да се дължи на по-голямо физическо натоварване ( започнах фитнес и съм в сесия) ?
Здравей, не ми изглежда да си имала овулация. Няма трайно покачване на температурата. До сега имала ли си толкова дълъг цикъл, или това е нещо извънредно?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #821 -: Януари 07, 2015, 14:06:23 pm »
Здравей, ina.ivanova , аз съм имала подобни графики при неспукан фоликул. Ако можеш да отидеш на преглед :) Успех :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #822 -: Януари 07, 2015, 14:31:57 pm »
Момичета, благодаря ви за отговорите,

detence1993, тестове правих няколко и за мое съжаление, до един отрицателни, а този месец овулация не следих, реших да си "почина"  :(

kati_vm, имала съм подобен по дължина цикъл преди около 2г., но тогава се дължеше на бързо отслабване.

lilitu, мисля да отида на преглед другата седмица, но и аз предполагам, че е задържан фоликул, само ме озадачава покачването на БТ, мислех че важи само при наличие на овулация.
погледнах ти графиката, стискам палци да се появи и втората чертичка :)
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 14:42:05 pm от ina.ivanova »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #823 -: Януари 07, 2015, 14:54:47 pm »
Момичета, благодаря ви за отговорите,

detence1993, тестове правих няколко и за мое съжаление, до един отрицателни, а този месец овулация не следих, реших да си "почина"  :(

kati_vm, имала съм подобен по дължина цикъл преди около 2г., но тогава се дължеше на бързо отслабване.

lilitu, мисля да отида на преглед другата седмица, но и аз предполагам, че е задържан фоликул, само ме озадачава покачването на БТ, мислех че важи само при наличие на овулация.
погледнах ти графиката, стискам палци да се появи и втората чертичка :)
Здравей, възможно е да е от напрежението, щом си в сесия. Що се отнася до фитнеса, също може да окаже влияние, ако прекалено се натоварваш. Ако не ти дойде до седмица отиди на АГ.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #824 -: Януари 07, 2015, 15:51:41 pm »
Момичета, благодаря ви за отговорите,

detence1993, тестове правих няколко и за мое съжаление, до един отрицателни, а този месец овулация не следих, реших да си "почина"  :(

kati_vm, имала съм подобен по дължина цикъл преди около 2г., но тогава се дължеше на бързо отслабване.

lilitu, мисля да отида на преглед другата седмица, но и аз предполагам, че е задържан фоликул, само ме озадачава покачването на БТ, мислех че важи само при наличие на овулация.
погледнах ти графиката, стискам палци да се появи и втората чертичка :)
Здравей, възможно е да е от напрежението, щом си в сесия. Що се отнася до фитнеса, също може да окаже влияние, ако прекалено се натоварваш. Ако не ти дойде до седмица отиди на АГ.

да, ще отида. Може и да пусна някои хормони, да видя там как са нещата.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #825 -: Януари 07, 2015, 16:25:44 pm »
Цитат на: kati_vm lik=topic=50403.msg1078487#msg1078487 date=1420635287
Момичета, благодаря ви за отговорите,

detence1993, тестове правих няколко и за мое съжаление, до един отрицателни, а този месец овулация не следих, реших да си "почина"  :(

kati_vm, имала съм подобен по дължина цикъл преди около 2г., но тогава се дължеше на бързо отслабване.

lilitu, мисля да отида на преглед другата седмица, но и аз предполагам, че еъ задържан фоликул, само ме озадачава покачването на БТ, мислех че важи само при наличие на овулация.
погледнах ти графиката, стискам палци да се появи и втората чертичка :)
Здравей, възможно е да е от напрежението, щом си в сесия. Що се отнася до фитнеса, също може да окаже влияние, ако прекалено се натоварваш. Ако не ти дойде до седмица отиди на АГ.

да, ще отида. Може и да пусна някои хормони, да видя там как са нещата.
Здравей, не си харчи парите за хормони, преди да идеш на лекар. Много вероятно е, ако няма нещо специално да ти изпише дуфастон, или утрогестан за рестартиране на цикъла.  При всички положения е добре хормоналните изследвания да са назначени от АГ-то ти и после да ги коментирате, а не да ги пускаш на своя глава.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #826 -: Януари 07, 2015, 16:27:10 pm »
здравейте, как ви се струва графиката ми? Май пак температурата ми е ниска за втора фаза:(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #827 -: Януари 07, 2015, 16:28:57 pm »
здравейте, как ви се струва графиката ми? Май пак температурата ми е ниска за втора фаза:(
До колкото виждам има днес се е покачила. Тези дни ще стане ясно.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #828 -: Януари 07, 2015, 20:49:23 pm »
lilibell, възможно е температурата да се повишава постъпателно за няколко дни след положителен тест, рано е да се прави извод за лутеалната фаза  :) Успех в този цикъл  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #829 -: Януари 08, 2015, 14:04:45 pm »
Може ли да помоля за коментар на моята графика. Не е пълна, но ще отбележа, че на 24,12 бях на преглед за проследяване и д-ра ни каза да сложим сърчица три поредни дни и да започна Дуфастон и Естрофем. Каза до кога да ги пия (днес последно) и утре тест. Е, да, но аз не издържах и направих сега. Не виждам да има втора черта, но пък БТ е висока. Има ли шанс да се надявам или да се примиря с поредния неуспех



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #830 -: Януари 08, 2015, 14:14:52 pm »
kriss_and, БТ е висока от Дуфастона, при наличие на прогестерон (включително синтетичен) температурата се повишава. Дано да е било рано за тест. Направи отново утре с първа сутрешна урина. Късмет!  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #831 -: Януари 08, 2015, 14:36:24 pm »
kriss_and, БТ е висока от Дуфастона, при наличие на прогестерон (включително синтетичен) температурата се повишава. Дано да е било рано за тест. Направи отново утре с първа сутрешна урина. Късмет!  :)

И аз така знам, но миналия месец процедурата с лекарствата беше същата. отново ги вземах, но БТ спадна. И за това си разсъждавах



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #832 -: Януари 08, 2015, 17:02:57 pm »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #833 -: Януари 08, 2015, 17:08:07 pm »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?
Здравей, прозрачната.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #834 -: Януари 08, 2015, 17:42:27 pm »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?
Здравей, прозрачната.
Мерси. Аз този месец май засякох прозрачната по време на ОВУ, имам чувството, че предишни месеци я нямаше. Айде дано тоя месец ми е на късмет, всички признаци сочат, че съм имала овулация обаче температурата ми все още е ниска  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #835 -: Януари 08, 2015, 20:03:37 pm »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?
Здравей, прозрачната.
Мерси. Аз този месец май засякох прозрачната по време на ОВУ, имам чувството, че предишни месеци я нямаше. Айде дано тоя месец ми е на късмет, всички признаци сочат, че съм имала овулация обаче температурата ми все още е ниска  :(
Здравей, по едно и също време ли мериш температурата?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #836 -: Януари 08, 2015, 20:06:00 pm »
Не ми харесва графиката ти, кога ти беше овулация... Вземи си тест...
Здравей,
за сега добре се развива графиката ти. Дано се запази високата температура и да има бременност. Успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #837 -: Януари 08, 2015, 21:36:58 pm »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?
Здравей, прозрачната.
Мерси. Аз този месец май засякох прозрачната по време на ОВУ, имам чувството, че предишни месеци я нямаше. Айде дано тоя месец ми е на късмет, всички признаци сочат, че съм имала овулация обаче температурата ми все още е ниска  :(
Здравей, по едно и също време ли мериш температурата?
Ами днес малко по-рано я мерих защото тогава се събудих. Но като цяло гледам да я меря по един и същ начин по едно и също време. Имам и леки болки в двата яйчника, надявам се това да значи, че работят. Мисля си, че предишни месеци заради ендометриозната киста най-вероятно изобщо не съм имала овулация.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #838 -: Януари 09, 2015, 11:04:58 am »
Коя цервикална слуз беше по-фертилна - прозрачната или кремообразната бяла?
Здравей, прозрачната.
Мерси. Аз този месец май засякох прозрачната по време на ОВУ, имам чувството, че предишни месеци я нямаше. Айде дано тоя месец ми е на късмет, всички признаци сочат, че съм имала овулация обаче температурата ми все още е ниска  :(
Здравей, по едно и също време ли мериш температурата?
Ами днес малко по-рано я мерих защото тогава се събудих. Но като цяло гледам да я меря по един и същ начин по едно и също време. Имам и леки болки в двата яйчника, надявам се това да значи, че работят. Мисля си, че предишни месеци заради ендометриозната киста най-вероятно изобщо не съм имала овулация.
Здравей, днес температурата ти се е повишила, което е много добре, дано покачването да продължи и да има бременност. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #839 -: Януари 09, 2015, 12:52:03 pm »
Здравейте.Вижте и моята темхпература,днес отново е 37 http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=bebka93