0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #640 -: Октомври 05, 2014, 20:14:18 pm »
Suzka_87, прекрасна новина, много се радвам  :)!
Смятам, че ще е рано утре да се види плодното сакче, но ти отиди, поне ще уточниш с лекаря си кога да е следващият преглед! Взимала ли си досега фолиева киселина, ако не - обсъди и това с лекаря си. Желая ти лека и спокойна бременност!  :)
« Последна редакция: Октомври 06, 2014, 00:40:07 am от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #641 -: Октомври 05, 2014, 20:40:20 pm »
Suzka_87, прекрасна новина, много се радвам  :)!
Смятам че ще е рано утре да се види плодното сакче, но ти отиди, поне ще уточниш с лекаря си кога да е следващият преглед! Взимала ли си до сега фолиева киселина, ако не обсъди и това с лекаря си. Желая ти лека и спокойна бременност!  :)
Marsi, благодаря ти много! Не съм взимала до сега фолиева киселина! Утре ще обсъдя всичко с него, тъй като и TSH ми е малко завишен и трябва да видим какво ще правим! :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #642 -: Октомври 05, 2014, 22:06:05 pm »
Suzka,честито миличка,безкрайно се радвам :bighug: тихичко честито,с доки всичко ще уточните, не се притеснявай  :P желая ти лека бременност и слънчево бебче накрая  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #643 -: Октомври 05, 2014, 22:55:20 pm »
Момичета, днес си направих тест и видях  :bfp: Още не мога да повярвам, все едно сънувам! Утре съм на доктор да ме прегледат и дано всичко да е наред! Много съм щастлива и пожелавам всяка една скоро да се похвали със същото!  :bighug:
Честито! Лека бременност!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #644 -: Октомври 06, 2014, 07:39:43 am »
Честито Suzka! Лека и безпроблемна бременност!


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #645 -: Октомври 06, 2014, 07:57:13 am »
Suzka_87, честито , всичко да е наред, момичета гледам че положителните резултати взеха да стават факт, хайде дано всички да ги имаме
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #646 -: Октомври 06, 2014, 10:23:01 am »
Момичета, благодаря Ви много! Да Ви се връща в скоро време на всички!  :bighug: Бях до доктора, но ми каза, че е доста рано, за да се види плодното сакче и го отложихме за другата седмица. Каза ми да си взема да пия Огестан за сега и ще чакам да дойде понеделник!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #647 -: Октомври 06, 2014, 22:15:54 pm »
Честито и от мен, Suzka! :)
Лека, спокойна и безпроблемна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #648 -: Октомври 07, 2014, 12:14:14 pm »

Suzka Честито, лека и безпроблемна бременност. Успех на всички момичета  :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #649 -: Октомври 07, 2014, 21:24:08 pm »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #650 -: Октомври 08, 2014, 09:31:09 am »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, честито и на теб мила! Нека и твоята бременност бъде лека и спокойна и накрая едно сладко бебоче!  :bighug: Аз имах болки в корема и днес отидох до доктора и от раз се видя плодното сакче 3мм! Мен малко ме очуди, но се видя :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #651 -: Октомври 08, 2014, 23:13:49 pm »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, честито и на теб мила! Нека и твоята бременност бъде лека и спокойна и накрая едно сладко бебоче!  :bighug: Аз имах болки в корема и днес отидох до доктора и от раз се видя плодното сакче 3мм! Мен малко ме очуди, но се видя :)
е и аз си ги имам болките и придърпванията в корема  и пия ношпа.мисля че е нормално.аз обаче вече съм сутрин с гадене и повръщане комплексно  :) със хубава апаратура е било сигурно и се е видяло  сакчето

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #652 -: Октомври 09, 2014, 08:54:41 am »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, честито и на теб мила! Нека и твоята бременност бъде лека и спокойна и накрая едно сладко бебоче!  :bighug: Аз имах болки в корема и днес отидох до доктора и от раз се видя плодното сакче 3мм! Мен малко ме очуди, но се видя :)
е и аз си ги имам болките и придърпванията в корема  и пия ношпа.мисля че е нормално.аз обаче вече съм сутрин с гадене и повръщане комплексно  :) със хубава апаратура е било сигурно и се е видяло  сакчето
аз повръщах само събота срещу неделя цели 6 часа и от тогава не съм. Само ми се гади и постоянно оригвам /с извинение :)/ иии умирам за сън! Направих и кръвен тест вчера ЧХГ-то ми е 1071! :) При моя доктор уж е една от най-добрите апаратури, но смятам живи и здрави след някоя седмица да отида и до докторката ми в София и тя да ме погледне!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #653 -: Октомври 09, 2014, 15:29:27 pm »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, честито и на теб мила! Нека и твоята бременност бъде лека и спокойна и накрая едно сладко бебоче!  :bighug: Аз имах болки в корема и днес отидох до доктора и от раз се видя плодното сакче 3мм! Мен малко ме очуди, но се видя :)
е и аз си ги имам болките и придърпванията в корема  и пия ношпа.мисля че е нормално.аз обаче вече съм сутрин с гадене и повръщане комплексно  :) със хубава апаратура е било сигурно и се е видяло  сакчето
аз повръщах само събота срещу неделя цели 6 часа и от тогава не съм. Само ми се гади и постоянно оригвам /с извинение :)/ иии умирам за сън! Направих и кръвен тест вчера ЧХГ-то ми е 1071! :) При моя доктор уж е една от най-добрите апаратури, но смятам живи и здрави след някоя седмица да отида и до докторката ми в София и тя да ме погледне!
може.една моя колежка цял ден повръщаше ,дехидратира се и чак влезна в болница на системи и тогава и казаха че е бременна.и аз задължително се оригвам след храна,но лошото е че като се наям директно ми се приспива и то към 12 следобед все едно не съм спала :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #654 -: Октомври 10, 2014, 14:17:26 pm »
Здравейте, момичета! Аз пак да помоля за коментар по моята графика... ФФ ми засича О на 17 ден, всички признаци за О имах доста по-рано (зацапване, болка...) - на 11 ден. Правя си някакви изводи, че тогава фоликулът не се е спукал и това е станало доста по-късно, но вече не бил много годен... Мои си размишления. Освен всичко предния цикъл беше абслолютно загубена кауза - 9 дни ЛФ. Преди години поне беше 10 дни ЛФ. Като прибавим и сериозен мъжки фактор положението изглежда мисията невъзможна  :lol:. Единственото, което ми дава надежда е, че преди 5 години забременях (чудо на чудесата) и сега се радвам на едно детенце. Та дали моите разсъждения са в правилната посока или по-скоро не? 
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #655 -: Октомври 10, 2014, 17:50:38 pm »
Здравейте, момичета! Аз пак да помоля за коментар по моята графика... ФФ ми засича О на 17 ден, всички признаци за О имах доста по-рано (зацапване, болка...) - на 11 ден. Правя си някакви изводи, че тогава фоликулът не се е спукал и това е станало доста по-късно, но вече не бил много годен... Мои си размишления. Освен всичко предния цикъл беше абслолютно загубена кауза - 9 дни ЛФ. Преди години поне беше 10 дни ЛФ. Като прибавим и сериозен мъжки фактор положението изглежда мисията невъзможна  :lol:. Единственото, което ми дава надежда е, че преди 5 години забременях (чудо на чудесата) и сега се радвам на едно детенце. Та дали моите разсъждения са в правилната посока или по-скоро не?
Здравей, не мисля че яйцеклетката ти е била негодна, симптомите на 11 ден може да са свързани с хормонален дисбаланс. Какво казва лекарят ти за кратката лутеална фаза? Изписван ли ти е прогестеронов препарат?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #656 -: Октомври 10, 2014, 19:19:54 pm »
Здравейте, момичета! Аз пак да помоля за коментар по моята графика... ФФ ми засича О на 17 ден, всички признаци за О имах доста по-рано (зацапване, болка...) - на 11 ден. Правя си някакви изводи, че тогава фоликулът не се е спукал и това е станало доста по-късно, но вече не бил много годен... Мои си размишления. Освен всичко предния цикъл беше абслолютно загубена кауза - 9 дни ЛФ. Преди години поне беше 10 дни ЛФ. Като прибавим и сериозен мъжки фактор положението изглежда мисията невъзможна  :lol:. Единственото, което ми дава надежда е, че преди 5 години забременях (чудо на чудесата) и сега се радвам на едно детенце. Та дали моите разсъждения са в правилната посока или по-скоро не?
Ако  е имало О., може да е била на 15/16 ден от МЦ. БТ трябва да се задържи висока /от 36,9 до 37,1/
Дължината на МЦ трябва да е 28-30 дни

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #657 -: Октомври 11, 2014, 07:08:21 am »
Благодаря ви за отговорите. Да, лекаря знае за кратката ЛФ, пила съм два месеца Дуфастон - не се увеличи и с ден. Сега пробвам с витамини, май добър резултат съм имала само с Агнес. Ще следя този месец как е Т и дали ще се удължи малко поне...  osi_10
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #658 -: Октомври 11, 2014, 09:11:45 am »
Момичета, кога да очаквам О този месец, нещо я няма.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #659 -: Октомври 11, 2014, 10:52:34 am »
Здравейте момичета,ще ми погледнете ли графика,нормално ли е толкова дни бз да ми е една и съща,как мислите...цикъла ми идва от 26-28ми ден,мерси :D