0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #100 -: Юни 22, 2014, 16:07:19 pm »
Благодаря ти много Денис,
но така като гледам как падна БТ днес и този месец го отписвам.

Месецът хич не е за отписване :D Тихичко честито! Леки и безпроблемни 9 месеца ти пожелавам  :cloud9: :crossfingers: :bighug:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #101 -: Юни 22, 2014, 17:15:57 pm »
marina vdb  Честито и от мен! :)
Много се радвам :)
Пожелавам ти лека, спокойна, безпроблемна и много щастлива бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #102 -: Юни 22, 2014, 17:32:13 pm »
Момичета благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug:
Изчаквах да мине и вторият преглед и след това да се похваля, но вие ме изпреварих те  :D .В четвъртък бях на лекар и се видя плодно сакче 1,75 мм отговарящо на 4 г.с. и 3 дни.Надявам се този път всичко да приключи успешно в края на 9 месец.
Денис огромно благодаря на теб,да си жива и здрава и още дълги години да помагаш на момичетата в форума.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #103 -: Юни 22, 2014, 23:32:27 pm »
Честито Маринче   preggo  и аз ти желая лека бременност с здраво бебче накрая  :babyflips:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #104 -: Юни 23, 2014, 11:05:10 am »
Честито и от мен. Лека бременност и сладко и пухкаво бебе на финала.
Момичета моля и за коментар по моята графика. Достатъчно висока ли е БТ според вас?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #105 -: Юни 23, 2014, 12:01:12 pm »
Marina vdb,Честито и от мен,лека бременност ти желая,и накрая пухкаво бебче,дано всички се похвалим скоро.Денис,можеш ли погледнеш до тук как графиката ми още рано за тест нали,дано този месец да е станало,и тия ужасни болки в кръста,никога не ме е боляло така,още малко и ще си покаже.лек ден на всички и успешна седмица от мен.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #107 -: Юни 23, 2014, 13:22:44 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mira%20n ето е графиката
аз мисля,че графиката ти е супер  osi_9 и аз съм с болки в кръста,които се търпяха до преди няколко дена ,но вече не търпят и неиздържах и си купих за мазило и се мажа.само не ти го препоръчвам да ползваш ,ако си бременна  :balk_602:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #108 -: Юни 23, 2014, 14:15:11 pm »
Много ти благодаря,shinzou.Този месец наистина ми добре графиката от предходните месеци,и много се надявам давидя двете чертички,пожелавам го на всички момичета от цялото си сърце.  :D  :wink:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #109 -: Юни 23, 2014, 14:37:07 pm »
Честито и от мен. Лека бременност и сладко и пухкаво бебе на финала.
Момичета моля и за коментар по моята графика. Достатъчно висока ли е БТ според вас?
Графиката е добре, БТ трябва още малко да се повиши - има време за това, не се притеснявай

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #110 -: Юни 23, 2014, 14:39:32 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mira%20n ето е графиката
Графиката ти е супер - тест /уринен/ може да направиш  най-рано утре
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #111 -: Юни 23, 2014, 14:57:23 pm »
Честито и от мен. Лека бременност и сладко и пухкаво бебе на финала.
Момичета моля и за коментар по моята графика. Достатъчно висока ли е БТ според вас?
Графиката е добре, БТ трябва още малко да се повиши - има време за това, не се притеснявай

А О кога е била, може ли да се види от тази графика?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #112 -: Юни 23, 2014, 15:45:59 pm »
Благодаря ти Денис ще направя ако не утре в сряда сутринта,приятен ден на всички от мен :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #113 -: Юни 24, 2014, 12:18:58 pm »
Момичета,Денис,пак ще има разочарование,тази сутрин температурата,падна и тоя месец го отписвам.Незнам дали се дължи на късното лягане снощи почти към 3,сутринта и цяла нощ ми беше студено валя много силно.но мисля че пак ще дойде  :(и тези силни болки в кръста. :( лек ден от мен на всички.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #114 -: Юни 24, 2014, 14:03:28 pm »
А О кога е била, може ли да се види от тази графика?

Според мен -  на 16 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #115 -: Юни 24, 2014, 14:06:26 pm »
Момичета,Денис,пак ще има разочарование,тази сутрин температурата,падна и тоя месец го отписвам.Незнам дали се дължи на късното лягане снощи почти към 3,сутринта и цяла нощ ми беше студено валя много силно.но мисля че пак ще дойде  :(и тези силни болки в кръста. :( лек ден от мен на всички.

Докато няма М. надежда има  :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #116 -: Юни 25, 2014, 23:47:18 pm »
Добър вечер на всички,пак сме в начална позиция, :( днеска се наревах като малко дете,температурата още падна и естествено лелката ме навести,пак ще опитваме но да ви призная вече нямам сили. :?Желая ви лека и спокойна вечер,и успех на всички чакащи двете чертички с нетърпение :wink:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #117 -: Юни 26, 2014, 12:11:45 pm »
Добър вечер на всички,пак сме в начална позиция, :( днеска се наревах като малко дете,температурата още падна и естествено лелката ме навести,пак ще опитваме но да ви призная вече нямам сили. :?Желая ви лека и спокойна вечер,и успех на всички чакащи двете чертички с нетърпение :wink:
Горе главата :)  - Нов МЦ - Нов късмет!
Бъди по-търпелива и не плачи на всяка М. - така само си вредиш и се изнервяш излишно, измъчваш както себе си / за нещо, за което нямаш вина/ но и хората около теб
Колкото по-рано го осъзнаеш - толкова по-добре за теб. Твоето бебе ще стане - когато ТО  реши :)
Намери си занимания, с които да се развличаш и които да те откъсват и предпазват от лошите мисли

Стискам палци  - чудото да се случи скоро :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #118 -: Юни 26, 2014, 13:49:16 pm »
Благодаря ти Денис, за милите думи и все така всеодайна към всички със съветите ти и оптимизма,добротата и търпението към всички нас.дано има повече хора като теб бъди жива и здрава,силно те прегръщам от сърце мисля че и останалите момичета са на тва мнение също.Да занимание си имам по цял ден съм на работа и почти нямам време за нищо,трябва малко да разтовара може би от това разбързано ежедневие съм на тоя хал.агвуст месец излизам в почивка и си идвам в бг.малко на почивка и смятам да си обърна внимание на здравето и на мен самата,тук в Испания много време се чака за специалисти.Иначе съм от Пловдив, там има доста добри лекари и специалисти,личната ми лекарка тук е на мнение че нищо ми няма,но за мое успокоение смятам като се прибера да си направя всички изследвания и плегледи.това е за сега от мен,още един път благодаря на всички и ви пожелавам лек ден и спокойна седмица. Целувам ви всички
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #119 -: Юни 27, 2014, 08:14:52 am »
Здравейте момичета. Моля за коментар и по моята графика. Сега остана да чакам тези най-трудни 10- на дена. Така ме сърбят ръцете да си направя един тест.... Въпреки, че изобщо не се чувствам бременна. Бликам от енергия, ставам си рано, не ми се спи или да усещам някакво неразположение....