0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Депутатът Страхил Ангелов решил проблема с инвитрото: http://clubz.bg/2402-neumestna_shega_ili_otkrovena_prostashtina

Аман от простаци. Ако депутатите ни са такива, какво се очаква за останалата част от народа.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 22:29:56 pm от jam »


  
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #1 -: Април 03, 2014, 08:45:36 am »
УжасТ :(
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #2 -: Април 03, 2014, 09:53:37 am »
Такива са, Боби. Мнозинството са такива.  :x
И това не е за първи път. На ултра искаха ин виво да й правят преди време.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #3 -: Април 03, 2014, 10:00:46 am »
В българския език има 4, а не 3 степени на думата прост.
прост
по-прост
най-прост
ДЕПУТАТ
Те това е.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #4 -: Април 03, 2014, 16:30:40 pm »
Хмм, като гледам каква е голяма част от народа, хич не се учудвам какви са ни депутатите :?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #5 -: Април 03, 2014, 16:48:55 pm »
В българския език има 4, а не 3 степени на думата прост.
прост
по-прост
най-прост
ДЕПУТАТ
Те това е.

 yahoo_33
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #6 -: Април 03, 2014, 16:53:50 pm »
Кретен!
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #7 -: Април 03, 2014, 20:46:31 pm »
Депутати... депутати откъде ще внасяме, че там е проблемът, а не в ин витрото!
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #8 -: Април 03, 2014, 23:19:02 pm »
На такива им трябва репродуктивен проблем, тогава искам да чуя коментара им по въпроса. То бива да си прост, ама чак толкова...
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #9 -: Април 04, 2014, 08:39:13 am »
Този наглец сега е в Здравей България по Нова.
« Последна редакция: Април 04, 2014, 08:42:26 am от 47 Smiles »
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #10 -: Април 04, 2014, 09:14:39 am »
Аз познавам мъж с репродуктивни проблеми в семейството му, който говори по същия начин. В началото много му се дразнех, аз споря той ми се хили все едно е от друга планета, държи пред всички да подчертае, че  моето семейство прави ин витро, после се усетих колко му страда егото, че не всичко става по поръчка за да го прави и аз започнах да му отговарям с насмешка  :)  Сега се е кротнал, обсъжда си мачовете с мъжа ми и се прави, че ме няма щом съм наоколо.
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #11 -: Април 04, 2014, 09:53:01 am »
На такива им трябва репродуктивен проблем, тогава искам да чуя коментара им по въпроса. То бива да си прост, ама чак толкова...

Много точно казано! Една позната се беше хванала на глупостите на църквата за ин-витрото преди 2-3 години и ни облъчваше, и аз и казах да не лае много, защото е млада, още няма деца и не знае какво е....е сега вече е клиент на репродуктивен специалист и не твърди, че жените не можели да имат деца само защото водели лош живот и страдали от полово предавани инфекции.....
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #12 -: Април 05, 2014, 18:54:37 pm »
от пощата на Сдружение "Зачатие" получено вчера:

Цитат
Скъпи приятели,

 
 
Чувствам се изключително омерзен и обиден от жалките опити, мое изказване от трибуната на Народното събрание да бъде интерпретирано като изключително груба шега.
 
Никога не бих си позволил дори да си помисля, да засегна по подобен начин хората с репродуктивни проблеми. В подкрепа на написаното прилагам част от стенограмата на заседанието на Народното събрание, включваща моето изказване и последвалите го реплики и дуплики.
 
Енергично се противопоставям на всички опити за замесване на името ми в подобни, меко казано спекулации.
 
Искрено Ви уверявам, че съм помагал и ще продължа да помагам на хора с репродуктивни проблеми! Можете винаги да разчитате на моята пълна и искрена подкрепа включително и в областта на законодателството.
 
 
 
 
 
 
 
Страхил Ангелов
  /народен представител/
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #13 -: Април 05, 2014, 18:57:32 pm »
Има и изпратена стенограма на мейла, не съм я чела, но ми беше достатъчно да прочета какво точно пише по медиите за да преценя, че отново става дума за неграмотна журналистика и опит да се вадят думите от контекста и да се натоварват с допълнително значение.

Това, което прочетох, че е казал че ако влязат 50 000 бежанци се тълкува нормално , че проблемът ще стане толкова голям, че ще измести ин витро проблемът по тежест, а не че тези 50 000 ще решат проблема с ин витрото. Все пак чест му прави, че е писал и на нас и на фондация Искам бебе за да се изясни това.

Евтина сензация и пошлост - това е нашата журналистика, няма промяна никаква за толкова години :( Това ли ги учат във факултета по журналистика.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 19:04:16 pm от cygnus »
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #14 -: Април 05, 2014, 19:17:03 pm »
Прикачвам и стенограмата, изпратена е на мейла ни все пак.
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #15 -: Април 05, 2014, 20:09:12 pm »
Това, което прочетох, че е казал че ако влязат 50 000 бежанци се тълкува нормално , че проблемът ще стане толкова голям, че ще измести ин витро проблемът по тежест, а не че тези 50 000 ще решат проблема с ин витрото.
Да, и аз така го разбирам.
По-скоро в статията е променен смисълът на изказването.
*
Re: депутатска изцепка по повод инвитрото
« Отговор #16 -: Април 05, 2014, 20:39:45 pm »
Еми тя статията така е поръчана  :wink:. Аз знам още от вчера за стенограмите и поръчковата статия, но тъй като беше в личен разговор, реших, че не е уместно да го споделям тук.
     
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: медийна изцепка по повод инвитрото
« Отговор #17 -: Април 05, 2014, 22:27:38 pm »
Все пак чест му прави, че е писал и на нас и на фондация Искам бебе за да се изясни това.

определено!

п.п. редактирах заглавието, защото в светлината на новата информация, то повече не е коректно.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 22:30:34 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #18 -: Април 05, 2014, 23:01:58 pm »
Искрени извинения и от мен, заради коментара ми.
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #19 -: Април 05, 2014, 23:08:37 pm »
Извинения и от мен. Хубаво, че е писал.