0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #640 -: Април 14, 2015, 12:53:39 pm »
Здравейте момичета да ви попитам на някоя от вас случвало ли се е 2-3 дни след овулацията да има болки в гърдите и яйчниците като пред цикъл ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #641 -: Април 14, 2015, 14:00:27 pm »
liliana_87 да аз бях така този месец :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #642 -: Април 14, 2015, 14:10:08 pm »
За първи път ми се случва толкова рано преди цикъла да имам болки и се чудя от какво може да са.Чакам цикъла на 17 дано не дойде.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #643 -: Април 14, 2015, 14:14:10 pm »
Малко ти остава, няколко дни и ще разбереш! Стискам палци  :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #644 -: Април 14, 2015, 14:21:04 pm »
Чакам цикъла на 17 дано не дойде.
Дано!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #645 -: Април 14, 2015, 15:45:47 pm »
Болки в гърдите и яйчниците 1-2 дни след овулацията съм имала и при двете ми бременности. Успех, Лили, Криси, и всички пробващи.
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #646 -: Април 14, 2015, 16:39:08 pm »
Нашите опити към момента боксуват,имам 14 дни закъснение,два отрицателни теста,от които един кръвен...
МЦ няма,а лекарката каза да чакам.
Болки ниско долу имам почти постоянно,кръста също ме боли нещо,но пък гърдите изобщо,а принципно те са ми показател за МЦ.
Искренно се надявам да продължим с опитите,пожелавам и на всички успешни опити!
Знам,че настъпват аномалии в МЦ,но така ми се иска да дойде вече...



Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #647 -: Април 14, 2015, 16:44:14 pm »
Имам болки в гърдите почти всеки месец по време на овулацията, или след нея. От този месец започнах да меря БТ, за да се ориентирам, евентуално сигнал ли са ми за овулация  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #648 -: Април 15, 2015, 10:46:52 am »
Нашите опити към момента боксуват,имам 14 дни закъснение,два отрицателни теста,от които един кръвен...
МЦ няма,а лекарката каза да чакам.
Болки ниско долу имам почти постоянно,кръста също ме боли нещо,но пък гърдите изобщо,а принципно те са ми показател за МЦ.
Искренно се надявам да продължим с опитите,пожелавам и на всички успешни опити!
Знам,че настъпват аномалии в МЦ,но така ми се иска да дойде вече...

Дано всичко е ок, стискам палци!
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #649 -: Април 15, 2015, 11:13:56 am »
Благодаря ти,yollie.
При теб как вървят нещата?



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #650 -: Април 15, 2015, 11:33:03 am »
Искренно се надявам да продължим с опитите,пожелавам и на всички успешни опити!
Знам,че настъпват аномалии в МЦ,но така ми се иска да дойде вече...
Искренно ти съчувствам  :( Няма ли как да ти го предизвикат с нещо? За сватбата ми миналата година, явно покрай стреса ми закъсняваше със 7 дни, бях толкова отчаяна защото съм с голям бюст, и преди М става двоен и се притеснявах че роклята много ще ми стяга. Кумата ми каза за някакво хомеопатично лекарство - Хормил SN, което винаги и помагало. Пих го и някъде след 4-5 дни ми дойде, точно 3 дни преди сватбата 8)  Незнам дали е 100% от него, консултирай се с лекарката ти, дали може да ти помогне. Стискам палци  yahoo_17
« Последна редакция: Април 15, 2015, 11:35:17 am от Krisi08 »


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #651 -: Април 15, 2015, 11:59:37 am »
Нашите опити към момента боксуват,имам 14 дни закъснение,два отрицателни теста,от които един кръвен...
МЦ няма,а лекарката каза да чакам.
Болки ниско долу имам почти постоянно,кръста също ме боли нещо,но пък гърдите изобщо,а принципно те са ми показател за МЦ.
Искренно се надявам да продължим с опитите,пожелавам и на всички успешни опити!
Знам,че настъпват аномалии в МЦ,но така ми се иска да дойде вече...
Здравей, това закъснение вече ми изглежда доста голямо. Видя ли те на УЗИ твоята лекарка?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #652 -: Април 15, 2015, 12:01:23 pm »
Искренно се надявам да продължим с опитите,пожелавам и на всички успешни опити!
Знам,че настъпват аномалии в МЦ,но така ми се иска да дойде вече...
Искренно ти съчувствам  :( Няма ли как да ти го предизвикат с нещо? За сватбата ми миналата година, явно покрай стреса ми закъсняваше със 7 дни, бях толкова отчаяна защото съм с голям бюст, и преди М става двоен и се притеснявах че роклята много ще ми стяга. Кумата ми каза за някакво хомеопатично лекарство - Хормил SN, което винаги и помагало. Пих го и някъде след 4-5 дни ми дойде, точно 3 дни преди сватбата 8)  Незнам дали е 100% от него, консултирай се с лекарката ти, дали може да ти помогне. Стискам палци  yahoo_17
Според мен не е добре Далинда да смесва леченията. По-скоро трябва да я види лекарката й, или в краен случай друг специалист и да прецени какво да й изпише. Иначе съвсем ще си разбърка цикъла.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #653 -: Април 15, 2015, 12:08:54 pm »
Благодаря ти,yollie.
При теб как вървят нещата?

Ми, никак... МЦ дойде и си замина. Всички "симптоми" са били лъжливи  :(
Пуснахме нова спермограма и там нещата не са много обнадеждаващи засега...
Чудя се този месец дали изобщо да ни стресирам с тестове за О и други подобни? Може пък да си дадем почивка. При всички положения ще пуснем документи за ФАР, да си тече процедурата, че не ми се иска да се мотаем.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #654 -: Април 15, 2015, 12:11:39 pm »
Здравей, това закъснение вече ми изглежда доста голямо. Видя ли те на УЗИ твоята лекарка?
И според мен е хубаво да те видят на УЗИ, ако все още не са те гледали.
Да не би да си задържала някой фоликул.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #655 -: Април 15, 2015, 12:12:34 pm »
Благодаря за подкрепата Криси.
И аз миналата година се омъжих,но вълненията не ми се отразиха на цикъла,сега незнам какво се случва просто!
Четох и аз за предизвикващи препарати и даже мислех,че миналата седмица като бях на преглед ще ми предпише лекарката.Но,не би..
Каза да чакам поне до след Великден.Колебая се много дали да и се обадя или да изчакам още някой ден.Малко ми е неудобно да я притеснявам,което не е много правилно от моя страна,но се притеснявам наистина.А всеки път се налага да обяснявам,нали имат по 1000  пациентки!
 :balk_144:



Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #656 -: Април 15, 2015, 12:20:19 pm »
Докато пишех на Криси сте писали..
Момичета ако не сте Вие,незнам къде щях да се успокоявам.
На 06.04. ме гледа на УЗИ,нямаше задържан фоликул и ме прати на кръвен тест,но той ужасно отрицателен и каза дачакам поне до след Великден.
Освен това и от известно време не се чувствам много добре,дали е свързано с това незнам...



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #657 -: Април 15, 2015, 12:36:15 pm »
Докато пишех на Криси сте писали..
Момичета ако не сте Вие,незнам къде щях да се успокоявам.
На 06.04. ме гледа на УЗИ,нямаше задържан фоликул и ме прати на кръвен тест,но той ужасно отрицателен и каза дачакам поне до след Великден.
Освен това и от известно време не се чувствам много добре,дали е свързано с това незнам...
Моят съвет е да отидеш възможно най- бързо при лекарката си. И също така да се посъветваш с още един специалист. Успех!
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #658 -: Април 15, 2015, 13:01:05 pm »
Кати,отново благодарности,може би ще се обаждам.
А друг специалист къде да го търся,там където искам часове за есента чак.Но,да,ако се наложи ще търсим и друг.



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #659 -: Април 15, 2015, 13:38:59 pm »
Кати,отново благодарности,може би ще се обаждам.
А друг специалист къде да го търся,там където искам часове за есента чак.Но,да,ако се наложи ще търсим и друг.
Дори и за консултация ли нямат часове?