0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
rtfrtf, Heaven_New, успех, момичета. Стиснала съм палците и от сърце ви желая това да са вашите успешни процедури  :)

naskomimi, радвам се да видя, че си отново на линия  :) Успех!
bisko72, трябваше да правя тест днес, ама ме е шубе. И чакам поне закъснение. А пък и е неделя. В общи линии май си търся оправдание, че искам да се понадявам още няколко дена.
Вече е понеделник и нямаш оправдание.Защо не отидеш за кръвен тест?Кой ден от трансфера ти ?
*
Здравейте,
В сряда ни е първичният преглед при д-р Шефкетова, а днес сутринта ми дойде цикъла. Аз го очаквах де. Знам, че по принцип докторите в репродуктивните клиники ппреглеждат предимно по време на цикъл (когато се стартира процедура), но за първичен преглед не ми се е случвало. Някой има ли подобен опит? Съвети? Благодаря ви предварително!

Положителни тестове на всички чакащи и успех на всички останали желая! :)
*
Аз на първия преглед бях в МЦ, но д-р Шефкетова  каза, че и така ще ме прегледа, обаче аз не исках.Говорихме само по изследванията.
*
Miriam, дори си в много подходящ момент на преглед. Няма да губиш време да чакаш следващия цикъл, ако ще трябва да правиш изследване на хормони на 3-ти ден.
Не се притеснявай, докторите редовно правят прегледи на 2-ри, 3-ти ден от цикъла.

Успех на всички момичета в процедура, а на чакащите след трансфер - положителни тестчета.  :)


Да, правят прегледи по време на цикъл. Даже помня, че в друга клиниката, д-р Владимиров, когато се консултирах с него, дори държеше да отида за втория преглед изрично на 2-3 ден от цикъла и тогава ми написа хормоните, които искаше да изследваме точно по това време. В  "Надежда" не знам не държат и да прегледат в деня, които се пускат хормонални изследвания в първите дни от цикъла, но няма проблем да се съчетаят при тебе тези две неща. Изобщо не се тревожи с доктора ще обсъдите всичко на момента и първичния преглед  и консултацията в цикъл или не ще бъде достатъчно ползотворен. Успех нататък!
*
Аз бях в цикъл на първичен преглед при д-р Стаменов. Дълго време бях чакала този преглед, така че не си отложих часа, реших, че трябва да се видим, дори и само да обсъдим случая.
Докторът ме прегледа без проблем  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Благодаря ви, момичета!  :bighug:
Момичета знаете ли пурегон пен на каква цена е в клиниката? :P
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Бихте ли ми дали телефона на д-р Персенска на лични, моля!
Благодаря предварително и ви желая хубав и усмихнат ден!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
naskomimi, изпратих ти тел. на д-р Персенска на лични, хубав ден  :)

 :P
Момичета знаете ли пурегон пен на каква цена е в клиниката? :P
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Благодаря за телефона! Вчера ми мина пукнцията, мина добре, като се изключи, че анестезиологът от милване на ръцете ми и успокояване позабави упойката и доста ме заболя при убождането, но нищо...

Момичетаааа, докато ви писах и ми се обадиха ембриолозите - яйцеклетката ми се е оплодила и е била хубава!!! Много съм щастлива!!! Дай Боже сега всичко да се развива добре и да се задържи ембриончето до трансфера, но като цяло съм много радостна, защото все си мислех, че при нас проблема може да е в оплождането...Никога не съм виждала положителен тест, дори и след 4-те инсеминации и си мислех, че може и да не се оплоди....Сега съм много щастлива!!! Стискайте ми палци всичко да е наред до събота и да си прибера ембриончето на топличко за близките 9 месеца!!!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Дано всичко е наред .Пожелавам ти един ревлив финал  :D
*
 :crossfingers: :crossfingers: Стискаме ги здраво и дано всичко завърши така както го искаш ти и ние,разбира се!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Благодаря ви от сърце! Аз като се развълнувах и забравих за хапчетата - естрофем и утрогестан...То д-р Персенска ми е изписала 2х1, но аз сега глътнах утрогестана и естрофема...Ще ми се съберат близичко двете дози, но да не пропускам все пак, че каквато съм паника....Да не говорим сега гадния утрогестан как ще ме замае, но ще се изтърпи някак...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Благодаря ви от сърце! Аз като се развълнувах и забравих за хапчетата - естрофем и утрогестан...То д-р Персенска ми е изписала 2х1, но аз сега глътнах утрогестана и естрофема...Ще ми се съберат близичко двете дози, но да не пропускам все пак, че каквато съм паника....Да не говорим сега гадния утрогестан как ще ме замае, но ще се изтърпи някак...
Обикновенно изписват утрогестана вагинално.Сигурна ли си че трябва да го пиеш?
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Да, вагинално ми е изписан, но тъй като ми се обадиха на работата, няма как да си сложа вагинално  :oops: На опаковката пише, че може и да се пие, и да се слага вагинално. Вагинално е по-добре - по-добре се усвоява и не се вие свят, но ми се е случвало да са ми свършвали хапчетата и за сутринта да нямам, за да си полежа в леглото с тях и като съм излизала съм си купувала и съм го пила. Надявам се да няма проблем.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
naskomimi, не е проблам при невъзможност да замениш с орален прием, както си описала, а довечера вагинално. Успех  :)!

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Пак съм аз с моите шашкании... :oops: Нали ви бях писала за притесненията от МБ преди пункция....Вчера преди пункцията казах на Персенска, че не ми е излязла май още МБ и ако има нещо...Тя се засмя и се пошегува като ми вика: "Ами сега? какво ще правим като нямаш МБ?"...успокоих се, всичко мина....
Днес ви писах, че засега яйцеклетката е оплодена и ще стискам палци, но това притеснение, сърбеж и т.н. си остана....Предполагам, че МБ няма да ми е чиста /ако изобщо е излязла от петък/....
Как мислите? Дали заради бактерия ще се отложи трансфера в събота? Трябва ли да звъня да питам за резултата или той ще е при лекарката ми и тя ще е наясно? И дали ще дезинфекцират достатъчно? Защото наистина си имам притеснения...
« Последна редакция: Юни 03, 2014, 21:21:57 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза