0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от мен, момичета, да се включа и аз в темата с едно питане. В понеделник бях на ЕТ и ми казаха след две седмици да отида за кръвен тест, но от еуфория и от притеснение забравих да попитам като ми вземат кръв от лабораторията, предполагам след около 2 часа ще излязат резултатите, после аз ли си ги взимам или директно ги пращат на лекуващия ми  лекар и трябва ли предварително да си запазвам час ( аз съм при д-р Райков)??? Защото предполагам че трябва някой да ми каже да продължавам ли с лекартвата или не. Благодаря ви много за разбирането и съжалявам ако ми са ми малко глупави въпросите, просто ми е за първи път  :oops:
Mimi6e спокойно при УЗ няма никакво облъчване така,че спокойно си се прегледай :P
Slavena.t ти си вземаш резултата от лабораторията или от регистратура и след това си отиваш при доктора да му ги покажеш...аз никога до сега не съм си записвала предварително час...успех
*
Mimi6e спокойно при УЗ няма никакво облъчване така,че спокойно си се прегледай :P
Slavena.t ти си вземаш резултата от лабораторията или от регистратура и след това си отиваш при доктора да му ги покажеш...аз никога до сега не съм си записвала предварително час...успех
Алекс ,мерси :bighug:
Mimi6e спокойно при УЗ няма никакво облъчване така,че спокойно си се прегледай :P
Slavena.t ти си вземаш резултата от лабораторията или от регистратура и след това си отиваш при доктора да му ги покажеш...аз никога до сега не съм си записвала предварително час...успех

Алекс, мерси много :)
момичета искам да ви питам следното: например при пункция вадят две яйцеклетки, долу на касата плащам 2x250 лева след пункцията плюс пункцията, само едната се опложда- не следва ли да ми върнат 250 лева или не, по-скоро не ама просто питам
*
Не, защото "такса оплождане" била за работата на ембриолозите за самото оплождане на яйцеклетката, а не за постигнат резултат - оплодена яйцеклетка.
По слънчевата страна на улицата
*
krem123, както и Faith. е писала, независимо от резултата процедурата оплождане те са я извършили, затова се заплаща.

Но аз имах случай, в който ми върнаха 250лв., по- скоро ги приспаднаха на следващия ЕЦ. Бяха извадени две яйцеклетки, от които едната се оказа с лошо качество. Когато ембриолозите ми се обадиха по телефона изрично попитах дали са я оплождали, отговориха ми, че не - преди това са видели, че няма смисъл. Когато говорих за това с администраторките, се обадиха в лабораторията да сверят информацията и ми приспаднаха сумата.
Усех на пункцията  :)!
« Последна редакция: Март 13, 2014, 01:36:53 am от marsi »

благодаря за отговорите на Фейт и Марси,
аз се глася за замразен трансфер по-нататък, през април смятам да ходя на контролен преглед
Момичета от миналия ден се каня да споделя с вас чхг от понеделник 10 ден-294,от вчера-1100  :lol: на 22.03 съм на преглед,честно казано ми е свито сърцето да не се обърка нещо като декември,но мисля позитивно като цяло просто не смея още да крещя от радост,знам,че ще е така до края на бременността...
Рачо какво става с вас? :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех на всички ни... :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Алекс, супер новина!!! Много се радвам! Леко бременеене и здраво и хубаво бебче на финала  :bighug:
*
Браво, Алекс, много се радвам  :D :D! Вярвам, че всичко ще бъде наред! Желая ти лека и спокойна бременност  :D!

Благодаря ви лемонче и марси,дай боже и на вас тази радост в скоро време.. :bighug:
Здравейте! Д-р Персенска ми назначи хормонални изследвания. Днес си пуснах за щитовидната жлеза и резултатите ми са:
FT4 - 14.81 /12-22/
TSH - 4.64 /0.27-5.50/
anti tg - 10 /0-115/
anti tpo - 5 /0-34/
prolactin - 208.72 /59.3-619/
TSH е доста завишено и се притесних. Другия месец ще ходя за цветна снимка и ще си нося изследванията, но ми се иска още от сега да започна да работя по проблемния TSH. Ако се обадя в клиниката възможно ли е да коментирам с д-р Персенска резултата. Какво мислите?
*
За ТСХ-то ще те изпратят при д- Начев (той ще ти определи дозата и медикаментите), така че най-добре си запиши час при него, той преглежда и в Надежда.
По слънчевата страна на улицата
Благодаря за бързия отговор, Faith! Ще си запиша час.
*
Алекс, честито!!!Много се радвам.Време беше за едни хубави ++++ :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Алекс, много хубави резултати, браво!
Не мисли за предишни опити и не сравнявай. Всеки опит е сам за себе си и това ще бъде твоя успешен финал с едно или две бебчета.
Много късмет и положителни емоции ти пожелавам  :)


Благодаря ви лемонче и марси,дай боже и на вас тази радост в скоро време.. :bighug:

Алекс , много се радвам за теб.
Дано всичко да е наред и занапред.Виждаш ли,че има шанс.

Алекс :bighug: честито и от мен!!!
Търпение и надежда!
*
Браво Алекс !Мн късмет и лека бременност пожелавам !