0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #600 -: Март 17, 2014, 21:03:19 pm »
Честит рожден ден, Врабчо! Много здраве ти пожелавам.
Нещо се отплеснах аз тези дни, но вече съм на линия.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #601 -: Март 17, 2014, 22:45:16 pm »
Честит рожден ден, Пиле  :D

При нас вече е истинска пролет, натъпках дебелите дрехи, ура!
Рядко гледам тв, но днес попаднах на "Като две капки вода" и се попилях от смях  :lol:
Мая Бежанска ми хареса най-много.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #602 -: Март 18, 2014, 00:09:44 am »
Елфи, и на мен днешното  издание на "Като две капки вода" много ми хареса  :D. Изненадващо, всички се представиха много добре, с едно- две изключения  :D.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #603 -: Март 18, 2014, 03:15:16 am »
Пролетта ми се вижда мираж - сутринта се събудих при -9С, а следобед едва доближи нулата.

И аз ги гледах капките днес. Много бяха свежи  :). За пръв път Къци ми е толкова симпатичен  :lol:.

За 8 години в чужбина не пропускаме нито едно събитие, свързано с български спортисти и отбори. Много сме горди със Сани Жекова!

Разбрах, че квалификацията между САЩ и България /волейбол мъже/ ще се проведе в Чикаго през лятото и отсега потривам ръце. Преди години имахме удоволствието да присъстваме на такъв мач и преживяването беше неописуемо - залата беше препълнена с българи, гордо носещи трибагреника.


Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #604 -: Март 18, 2014, 07:21:38 am »
Добро утро  :P

И аз гледах капките снощи. На мен също Къци ми хареса много. Според мен беше улеснен обаче, защото не пееше сам, а имаше глас с музиката (не знак как се казва това).

Заповядайте на кафенце и закуска. Закуската е постна. Кафенцето не съвсем  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #605 -: Март 18, 2014, 07:50:56 am »
Добро утро! Такъв сън 10-т часов не съм дърпала сигурно от бебе  :D
Смайл, калорийна бомба е това, който хапне ще се събуди от захар не от кафе  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #606 -: Март 18, 2014, 08:32:03 am »
Добро утро!
И днес се очертава прекрасен слънчев ден! :D

Смайл, страхотна си!Благодаря, че си толкова грижовна с нас!

Снощи съм се смяла с глас на Рачков и Зуека.Много забавно предаване - всички се представиха добре.

На мен също Къци ми хареса много. Според мен беше улеснен обаче, защото не пееше сам, а имаше глас с музиката (не знак как се казва това).
Къци беше улеснен от беквокалите. :P


От ФБ
 :lol: :lol: :lol:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #607 -: Март 18, 2014, 08:47:27 am »
Добро утро. Прекрасен ден се очертава!! :) Кадаифа ми е любимец,така че не се бавете.... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #608 -: Март 18, 2014, 09:06:12 am »
Добро утро, прекрасен да е денят ви! Очертава се топло и слънчево  :D

Капките и аз ги следя, много ми е весело. Забавляват се много участниците и ние покрай тях.

Ще взема само кафенце, кадаифа ще го пропусна. Много сладък ми идва  8)

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #609 -: Март 18, 2014, 09:07:41 am »
Добро утро и повече слънце  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #610 -: Март 18, 2014, 09:59:49 am »
Добро утро.
С капките си умрях от смях снощи. Смехът продължи и тази сутрин с Павката, все още в женски образ. Сладур той мамин златен.
Сега пък при Гала в рамките на проекта ѝ „Моето мечтано бебе“ ще гледам лапароскопия. Не че не съм я преживяла, ама друго си е да видиш отстрани как става. :lol:
Освен това днес ще продължа процедурата по разкрасяването ми. Вчера се подстригах, днес е ред на боята. Да не си помислите, че ще се правя тоооолкова красива. :balk_101: Но все пак деля процедурите, че да не стане да не могат, да ме познаят домашните. :lol: Макар че си знам какъв ще е резултата -  :balk_95: :balk_96: :balk_101: и накрая пак :witch:
« Последна редакция: Март 18, 2014, 10:01:26 am от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #611 -: Март 18, 2014, 11:17:42 am »
Хубав и слънчев ден на всички!
Аз съм по къс ръкав в офиса  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #612 -: Март 18, 2014, 11:52:45 am »
Загледах се в лапароскопската операция при Гала- малко гадничко беше на моменти, но пък доста образователно.
Благодаря за кафенцето и за кадаифа- супер е , включително лимончето край него  :D!
Желая ви хубав слънчев ден, едно облаче няма на небето и наистина вече е за по къс ръкав!

Това е първото цъфнало клонче в двора, на една джанка   
и дивите теменужки  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #613 -: Март 18, 2014, 12:01:25 pm »
А, теменужките не са излезли. Правя още един опит
и от дивите зюмбюлчета
и малък ирис

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #614 -: Март 18, 2014, 13:20:40 pm »
Marsi, страхотни са цъфналите пролетни цветя.
Нашите пред блока, за които се грижи сестра ми, още не са си показали цветчетата.
По-късно обаче ще гледам да ви покажа орхидеите си, които са в разцвета си  :P

Аз бях гледала някои от предаванията с Моето мечтано бебе, но днес не съм, че нещо работя.
Щеше да ми е интересно да видя лапароскопията. А какъв беше резултата от нея?

Пеше,
Павката снощи беше много разочарован от оценките си. Не знам днес как му е било натсроението. Той ми е наборче. Били сме на купони в студентски град  с него :lol: Идвал е и в нашата стая.

Аз пък сама си се запалих от кадаифа и сега ще ходя да купувам от тези полуготовите, дето само им правиш сироп и ги заливаш  :lol:

Теди, беквокали ли бяха това на Къци? Аз си мислех, че гласът е от самият запис. Все едно пее върху пеенето на Лили, само че нейният глас е по-тих. То и на това може да му се казва пак така де, не знам  :?

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #615 -: Март 18, 2014, 14:05:30 pm »
Смайл, отстраниха миома 4см. от външната страна на матката и сраствания, като през цялото време обясняваха кое какво е и точно какво правят в момента, беше много интересно.

А Павката много ми хареса снощи, приятно ме изненада с интерпретацията на Дъфи, направо го харесах- така му отиваше този образ  :D!  Смятам, че не го оцениха подобаващо, защото всички се представиха много добре и на фона на останалите малко потъна. Но вярвам, че следващия път ще блесне още повече в образа на Росица Кирилова  :D :lol:
« Последна редакция: Март 18, 2014, 14:09:37 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #616 -: Март 18, 2014, 16:16:11 pm »
Не мисля, че с образа на Росица Кирилова може да блесне кой знае колко, макар че може би имитацията на българските певци печели "сантименталния вот" на публиката. Иначе като Дъфи беше наистина великолепен - много артистичен и така добре наподобяваше тембъра и маниера на пеене. Браво! Павката ми е любимеца, както в предното предаване беше Гъмов. Много свеж и забавен и същото време - старателен и така му се получават нещата. Всъщност някой може ли припомни кой спечели предишното издание на "Като две капки вода", че на мен ми се губи нещо...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #617 -: Март 18, 2014, 16:17:40 pm »
Всъщност някой може ли припомни кой спечели предишното издание на "Като две капки вода", че на мен ми се губи нещо...
Рафи  :P

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #618 -: Март 18, 2014, 16:27:56 pm »
Снощи разбрах защо Павката ходи с брада. Ми той иначе с тези трапчинки е като детенце.  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #619 -: Март 18, 2014, 16:38:51 pm »
А, да Рафи, верно, той направо ги разби, особено в последните предавания. Като машина беше. Това се казва истински артист - то талантите му някак от вътре напират и е толкова слънчев и ведър. Удоволствие е да го гледаш.