0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #60 -: Февруари 15, 2014, 09:03:25 am »
Добро утро и от слънчево Банско :)
Ще изпия кафенцето и ще се стягаме за ски. За съжаление отпуската ми приключва и утре пътуваме към София.
Хубава събота ви пожелавам :)

Елфи, пропуснала съм как е минал концерта :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #61 -: Февруари 15, 2014, 10:37:23 am »
Аз бях едновременно пред телевизора и във форума  :lol:
Да, да, видях те  :)........ празник, два даже, а хората седят в Зачатие и пишат, та пушек се вдига   :D
Благодаря за кафенцето и чайчето, а за тези дето са зарязвали до късно -
айран с лимон за освежаване



П.П. Пропуснах времето- слънчице, синьо небе, висока кълбовидна облачност- красота!
Хубав ден на всички :)!
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 10:55:39 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #62 -: Февруари 15, 2014, 11:35:11 am »
Добър ден. Времето тук е прекрасно, като за следпразник.  :D Слънце колкото искаш. Нито ми се пие вода,нито ме боли глава, значи съм празнувал умерено и от двата празника. Пожелавам приятен уикенд на всички. Тук плъзна мълвата,че излязъл малко ранен сафрид,та с Вили отидем на едно "разузнаване" :lol: :lol: Може и да ни излезе късмета.
п.п. сега да се извиня за грешките,бързах за празник много,вчера :wink: отделно имам нов лаптоп,Леново,от месец и половина. Втора ръка ама шведски и нещо не ми върви фонетиката. :lol: :lol:Въобще даже.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #63 -: Февруари 15, 2014, 16:05:05 pm »
Има ли желаещи за следобедно кафе?


Имах един чудесен ден - разходих се, бях на детски РД с детето, поговорихме с майките, които бяха там, уговорихме си среща само по женски ..

Рачо, ай стига си се оправдавал, ами вземи почерпи за лаптопа, да не се чупи, а да ти служи вярно и безпроблемно. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #64 -: Февруари 15, 2014, 17:45:16 pm »
П.П. Пропуснах времето- слънчице, синьо небе, висока кълбовидна облачност- красота!
Хубав ден на всички :)!

Аз много зяпам по облаците. Последната седмица са много красиви  :D
Времето наистина е хубаво, ама на мен половината ден ми отиде в клиниката...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #65 -: Февруари 15, 2014, 18:11:00 pm »
Зайче, тогава ще чакаме добри новини  :)......за клиниката, искам да каже  :D.....а и за облаците  :wink: :D
 
Теди♥♥, няма да откажа :)
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 18:36:35 pm от marsi »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #66 -: Февруари 15, 2014, 21:23:43 pm »
Абе то слънчево и топло, ама преди обед духаше един ветрееееец - тънък и режещ.
marsi, тоз айрян че и с мента освен лимона, така ма джин с нещо си ми заприлича. Два пъти се връщах да чета дали наистина е айрян. :lol: Мойта работа май стана -„гладна кокоша ....“
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #67 -: Февруари 15, 2014, 22:24:11 pm »
тоз айрян че и с мента освен лимона, така на джин с нещо си ми заприлича. Два пъти се връщах да чета дали наистина е айрян. “
Ами да сложа един вечерен джин за добър сън,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #68 -: Февруари 15, 2014, 22:31:04 pm »
Еее, Пеше, то на замътена глава от снощи, на всичко може да ти заприлича, ама си е айран   :wink: :D.
И рецептата даже ще ти напиша:

"Как да си приготвим ментов айран с лимон
Не си мислете, че сме се объркали, има и такова чудо и то е много полезно! За да си го приготвите, ще ви трябват 4 чаени чаши кисело мляко, 3 чаени чаши вода, 2 супени лъжици лимонов сок, 25 гр. свежи листа от мента. Всичко изброено до тук се смесва и се разбива с блендер. След това добавяте няколко кубчета лед и отново разбивате, за да получите хубава пяна. За финал аранжирате и готово!"
Това е специално за тези дето така са зарязали :drunk: на 14-ти по обед, че на 15-ти вечерта още ги държи  :lol: :lol: :lol:


П.П.  rtfrtf, какво направи  osi_8....... след вчерашния гуляй се опитвам да въведа някакъв ред тука  :(.......
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 22:57:40 pm от marsi »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #69 -: Февруари 15, 2014, 23:05:35 pm »
Абе, мечтая си аз тука.
И жуля винце, че то топло, топло ама все пак.
Не само за джин мечтая де. За джин на плажа, ако трябва да бъда точна. :balk_177: :balk_14: Ей така се виждам.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #70 -: Февруари 16, 2014, 00:37:41 am »
Сватя, хем плаж, та джин, ще поискаш още малко и масажист.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #71 -: Февруари 16, 2014, 08:05:14 am »
Добро утро!

Аз днес станах по светло, та пропуснах изгрева. Обаче е едно хубаво слънчево и ти пълни душата.
Гледам вчера доста се черпили  :lol:
Добре, че не сте ги омешали много много.
Аз напоследък съм форумо-пристрастена  :balk_121:

Желая хубав ден на всички.


P.S. Рачо честито лаптоп! И аз ще си купувам, но още избираме. Аз като всяка жена го гледам на външен вид  :lol: - да е лек и компактен. Тези най-леките обаче са бая пара и моят мъж не дава, защото показателите им били по-слаби, та ще видим.
Досега ползвах служебния, но скоро ще го връщам.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #72 -: Февруари 16, 2014, 08:33:21 am »
Добро утро и от мен. :) Мммм.кафенце д кекс ми е л'бима комбинация. Благодаря Смайл. При нас-кофти мъгла. Никакво слънце и съотвтно,никакво настроение, надявам се да не е за дълго. Сафрид нямаше,явно някой се е пошегувал. Пази се рибата за вас,като пристигните лятото за плаж,няма да гладувате все пак,нали....? :eat: :balk_175:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #73 -: Февруари 16, 2014, 08:49:01 am »
И днес се очертава слънчев и прекрасен ден  :D

Зайче, тогава ще чакаме добри новини  :)......за клиниката, искам да каже  :D.....а и за облаците  :wink: :D

 :bighug:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #74 -: Февруари 16, 2014, 09:07:50 am »
Добро утро!
47 Smiles благодаря за почерпката,но ще си опитам само от кафето ,че съм на диета.
Ооф и при нас една мъгла ,но се надявам пак да пекне слънце както беше вчера.
Оставям ви че с чорито ще се оправя ме да излизаме.За днес плана е:фризьор,маникюр,разходка в парка и кафенце с приятелките и дечурлигата,само по женски :D.
Хубав почивен ден.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #75 -: Февруари 16, 2014, 09:13:55 am »
marina vdb, благородно ти завиждам за програмата.
Смайли, ще пийна от кафето, че сутрин не си падам по закусването. Вих от портокалов сок няма да се откажа.
Свате, масажиста е екстра на която не държа да ти кажа. Аз съм трудна за масажи, то или ме боли, или ме е гъдел.
Сводка за времето - слънчево, но около 0 градуса. Надявам се рязко да се затопли, че ще ходим на театър.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #76 -: Февруари 16, 2014, 17:31:37 pm »
Минавам да се изфукам и да ви почерпя.
Имам нов лаптоп. Не е нещо свръх, но се надявам да ми върши добра работа  :P



Взехме си и нов монитор за десктоп-компютъра. За пръв път се регистрирах в prodavalnik и за 2 мин. успях да продам и стария монитор. Въобще днес ми е ден за покупко-продажба на техника  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #77 -: Февруари 16, 2014, 18:20:57 pm »
Ай, Смайли, точно на място ти идва почерпката.Много обичам.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #78 -: Февруари 16, 2014, 19:48:58 pm »
47 Smiles честито за покупко - продажбите да си ги ползвате със здраве.
Ммммм каква почерпка ,потекаха ми лигите а преди малко вечерях.Ще ударя една чашка винце за добър сън. :wink:Днеска май ще се опиянчвам.Нашето кафенце на обяд се превърна в пици и салатки плюс ром с кола.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #79 -: Февруари 16, 2014, 19:57:10 pm »
Тая тема викам да я прекръстим на “какво е времето при вас? И кой какво ще пие днес?“  :lol: :lol: :lol: