0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #540 -: Март 14, 2014, 07:38:21 am »
Добро утро!
И днес се очертава много хубав и топъл ден!

Да ви е сладко  :P

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #541 -: Март 14, 2014, 07:50:11 am »
Добро утро!! Пролет е...това е положението и връщане няма :lol: :lol: Смайл, това генерална репетиция за Великден ли е? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #542 -: Март 14, 2014, 07:51:27 am »
Добро утро. Точно и аз закусвам.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #543 -: Март 14, 2014, 08:01:04 am »
Добро утро!
Смайл,благодаря за закуската.
При нас е едно слънчево още от сутринта  :) .Надявам се и в Пловдив времето да е така хубаво ,защото след час тръгва ме на там.Не че ще можем да се разходим  :x .
Аз пак съм в пропуск  :oops: .Теди да ти е жив и здрав рожденика на патерици.Рачо съжалявам,следващият път щъркела ще ви донесе и вашето мъниче и ще сте много щастливи.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #544 -: Март 14, 2014, 08:41:42 am »
Добро утро  :D
Да напомня, че днес е петък и се работи по-малко  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #545 -: Март 14, 2014, 08:45:14 am »
Добро утро!
Смайл, това генерална репетиция за Великден ли е? :wink:
И аз това щях да питам - одобрявам иначе :lol:.
marina vdb, за Пловдив докладвам веднага - в 8:43 - 5,5 градуса и слънчево от 7:00. И за през целия ден го обещават слънчево и топло. Така че заповядайте и приятен и ползотворен престой под тепетата.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #546 -: Март 14, 2014, 08:56:25 am »
Козунакът е вкусен не само по Великден  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #547 -: Март 14, 2014, 08:59:16 am »
Добро утро, слънчев и прекрасен петък ви пожелавам!

Взимам си кафе и козунак и захващам задачките  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #548 -: Март 14, 2014, 09:14:27 am »
пролет, пролет....удължаваме деня и скъсяваме полите  :D
Това много ми хареса. :)

Добро утро и усмихнат петък на всички!

Смайл, пак си улучила любима моя храна - козунак!!
То, като се замисля - всичко, което е със захар ми е любимо.И после защо кантарът ми е виновен и все го гледам сърдито?!? :lol:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #549 -: Март 14, 2014, 09:19:17 am »
ДОбро утро и от мен и аз сега почвам кафето.Закуската се надявам по обед да я хапна :) Денят ще е разкошен наслаждавайте му се.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #550 -: Март 14, 2014, 09:30:26 am »
Добрютроооо!
И при нас е слънчице, аз днес имам доста задачи, а Смайл с тоя козунак ми даде идея и аз да потренирам  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #551 -: Март 14, 2014, 10:32:56 am »
Оооо, ама вие сте от правещите козунаци. Тренирайте тогава, тренирайте. Само скрийте някъде кантара, да не ви се пречка  :lol:.
То всъщност и у дома почнаха тренировките - мъжът ми скоро купи един козунак. Понеже нали, аз не правя такива неща, а той е по купуването, та .... Първата тренировка е проведена и козунака беше одобрен. Вчера една приятелка ми показа, тя откъде си взима козунаци, та скоро и втора тренировка може да имаме. :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #552 -: Март 14, 2014, 10:39:48 am »
Ще взема и аз да потренирам с яденото на козунак като Пешек, м-м-м-м! Хубави идеи давате тук в "раздумката".
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #553 -: Март 14, 2014, 11:16:37 am »
Оооо, ама вие сте от правещите козунаци. Тренирайте тогава, тренирайте. Само скрийте някъде кантара, да не ви се пречка  :lol:.
То всъщност и у дома почнаха тренировките - мъжът ми скоро купи един козунак. Понеже нали, аз не правя такива неща, а той е по купуването, та .... Първата тренировка е проведена и козунака беше одобрен. Вчера една приятелка ми показа, тя откъде си взима козунаци, та скоро и втора тренировка може да имаме. :lol:
Аз тренирам повече в печенето отколкото в яденето, а кантара и без това не ме слуша. Квото и колкото да ям все там си седи  :lol: В момента съм на зверска диета(по здравословни причини, не за отслабване) близо месец и дори грам не е слязъл, а козунака ми е диетичен и лесен, раздавам рецепти  ;)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #554 -: Март 14, 2014, 11:49:36 am »
Хубав ден на всички  :)! Благодаря за кафенцето и козунака- почвам тренировките веднага!

...................... а козунака ми е диетичен и лесен, раздавам рецепти  ;)
...... м-и, за мен ключовата дума е лесен   :D, когато става въпрос за готвене ..... така че
давай рецептата   :)


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #555 -: Март 14, 2014, 14:42:13 pm »
Като видях козунака и край - ходихме с майка до магазина, да купим  :D. За първи път от както съм бременна да ми се прияде нещо. Майка даже и палачинки ми направи, само и само да ям нещо.

Затова ви сервирам следобедна закуска с палачинки, да ви е сладко:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #556 -: Март 14, 2014, 15:01:41 pm »
О, Стоека, много изкушаващо. Ние сега с теб като сме се успокоили заради отхвърлените тревоги покрай бременностите и май-май ще се отдадем на гастрономия. Без майтап, щом се отдаваш на тези приятни изкушения за храната, значи наистина си спокойна и това е супер за теб и за бебчето.
Хората с настъпването на пролетта почват да мислят за диети и спорт, за да влязат във форма, а ние в нашия форум - бамбашка, взехме да се изкушаване все повече и повече с калорични вкусотии. Ама не е ли най-важна радостта от живота, независимо в какъв вид и форма я консумираме?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #557 -: Март 14, 2014, 15:23:45 pm »
Стоека, благодаря! Прекрасно е - хем вкусно, хем красиво  :D
 
hope-love, никакви диети за вас- сега е моментът да се радвате на изобилието на живота във всичките му проявления :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #558 -: Март 14, 2014, 15:26:27 pm »
За диета в истинския смисъл на думата и през ум не ми е минавало. Аз по-скоро ям това, което не ми дразни стомаха и когато съм гладна - а това е по много пъти на ден.  :) Това е моята диета за сега!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #559 -: Март 14, 2014, 16:10:13 pm »
Stoeka, уникално палачинково изкушение  :eat: